TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

Cevap: TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

Kulübün hala bu konuda sessiz kalması çok manidar...

El altindan sozu gecen uyelerden fikir aliniyordur bir adim atmadan once.

Böyle bişey olursa ömür boyu ayak basmam o stada.

Genel kurul iradesinin cogu zaman diger GS lilarla farkli oldugu gorulmustur gecmiste de , ancak bu konuda yonetimin de genel kurulun da ayni paralelde dusundugunu zannediyorum. GS de bu tip mevzularda son sozu her daim duayenler ve yol gosterici kabul eden kisiler soyler. Yakin gecmise bakarsaniz bir cok mevzuda bu kisilerin basinda vs soyledigi konularin bir sure sonra hayata gecirildigini gorebilirsiniz

Ali Sami Yen'e küfredenleri Ali Sami Yen'e sokmayacağız !

Her şeyi sineye çekerim, isterse yönetim, Lukunku Inamato Carrusca gibi oyuncularla imza atsın ,yinede sonuna kadar takımımı destekler ne gerekiyorsa onu yaparım,çünkü aslolan kuluptur gerisi teferruat.

Anca gidip de zamanında Galatasaray'ın tarihine küfreden,bu küfürlere ses çıkarmayan BJK gibi bir takıma eğer yönetim kapılarını açarsa o zaman kimse eyvallah beklemesin.

Biz Vatan Haini Mekteb-i Sultaniye diye pankart açanları ve o pankartın kalmasına ne olacak ki deyip hiç bir şey yapmayanları daha unutmadık.

biz nerde oynatildiysak onlarda orda oynasin !! begenmiyorlarsa kasimpasa stadi duruyor ..

kücük geliyora baska biryere gitsinler ... anadolu projesini uygulasinlar ..

ama tt arenayi paylasmak cok yanlis olur ...

nedenleri .. arena bizim icin büyük bir kazanc kaynagi oldu .. onlar icin de olacak ..

ilerki yillar icin tt arenaya deplasmana geldiklerinde cok zorluk cekmicekler cünkü stada , her seye alismis olacaklar ..

vs vs.

Sokmayın şunları stada

Olmaz arkadaş böyle şey

Bizi olimpiyata sürükleyenlere

Olimpiyat yolu düz gider

Açıklama da yok kulüpten

19 Mayıs kutlamalarında bile stad ne hale geldi.Kutlamalardan sonra çimler çok kötü durumdaydı.Stad yeniden toparlanmışken beşiktaş taraftarları daha da kötü duruma düşürürler stadı.Ayrıca en önemlisi kurucumuz Ali Sami Yene küfür eden taraftarlar aynı ismi taşıyan stadda beşiktaş için tezahüratlar yapamaz.Yönetim kesinlikle izin vermemeli.

İyilikten anlayan adamlar olsa tamam düşünürüz ama bu adamlar adım gibi stada zarar da verirler alehte tezahürat ta ederler ayrıca TT Arena'da başka renkler görmeye taahmül ederim ama o da konuk takım bölümünde.

Ben arena olayına karşı degilim o kadar güzel o kadar harika bir stadımız var ki surda 1-2 sene sığıntı gibi durabilmek için can atıyolar :) gelsin içgüveys olsun kargalar, bizde ev sahibi olalım, binelim sırtlarına vuralım kırbacı vuralım kırbacı :D

Stad bizim ve bizim kalacak bunu anlamakta neden zorluk çekiyorlar ki?

benim icin yönetimin bittigi gün olur, eger izin verirlerse.

asla ama aslaaa!!!

Tüm kargalar kocaman bir NAH !

üşütüp hasta olma sırası onlarda..

ali sami yen sporkompleksi olsa neyse tt arena diye geçiyor stadın ismi bjk uefa maçını falan orda oynamış olsa türkiyeyi geçtim avrupalılar bile bizim stadımız olduğunu düşünmez böyle bir durum olacaksa ali sami yen stadımızı geri vermelerini isterdim :S bjk nefret ediyorum bu ülkeye hayalden başka hiç birşey vermemiş bir kuluptür portekiz ligine defolup gitsinler...

Vallaha daha adam gibi transfer bile yapmadilar simdi gelip stadi verirlerse bjkye o zaman gorun siz olayi yakariz bu gezegeni biz nasil olimpiyata gidiysek onlarda tipis tipis gidecek bunun sakasi yok akilli olacak hersek

Üst Alt