TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

Cevap: TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

eğer bjk le paylaşırlarsa taraftarlığımı uzun süre dondururum

Stadı paylaşacaksa yemin ediyorum kulüp yararına olabileceğini düşündüğüm hiçbirşey yapmam

Yönetim böyle bir şey yaparsa hem taraftarı karşısına alır hemde daha stadmızda adam gibi bi sezon oynamdn açılış yapamadan kredilerini tüketirler. İlk seneden çok zor durumda hem biz hem onlar kalır.

Yönetimin böyle birşey yapacağını düşünmüyorum.

Lakin yapılırsa böyle birşey, Uyarıyoruz! #tamdestek.

Geri de kalmasın bir arkadaş yazmıştı, Avrupa maçları için bile verilmeyecek o stad. Sadece 1 defa gelecekler, o da bizimle yapacakları maç için.

Böyle bir olay olursa ne GALATASARAY sevgim kalır nede ilgim..Adımımıda atmam oraya..Onlarada yer versinler, yeni statları yapılırken İnönü de tepinsinler sonra yeni yerlerine geçsinler...Haaa hem şimdiki değerli yerlerine stat yapılacak hemde bu arada bizim mabedimize pisleyeceklerse ben enayi gibi bir GALATASARAY taraftarıyım diyemem.

Böyle bi şey olursa tek maç izlemem. Gitsin bjklilere oynasınlar. Beşiktaşlıların da Arena'da oynamayı midesi kabul ediyorsa daha duruş muruş demesinler.

ASLANTEPEmize anca deplasmana gelir o ezik kargalar. ne halt yiyolarsa yesinler. bizi zerre ilgilendirmez.

Eger verilirse Besiktas-Galatasaray macinda bize 3 bin kisi mi ayrilacak Arena'da?

Bizden baskasinin sesi mi duyulacak Arena'da?

Taraftarin kirmizi cizgisidir bu ilgililerin dikkatine!!

Eger verilirse Besiktas-Galatasaray macinda bize 3 bin kisi mi ayrilacak Arena'da?

Bizden baskasinin sesi mi duyulacak Arena'da?

Taraftarin kirmizi cizgisidir bu ilgililerin dikkatine!!

Sakin olun. Henuz uyeler bu konuda net bir karara varmadi. Onceki sayfalarda da soylemistim kongre kulislerinde konusuluyor bunlar , zaten onumuzde olaganustu mali genel kurul var , orada uyelerin net tavri belli olur ve uygulanir , sahsi kanaatim onlarin da buyuk oranda olayin karsisinda olduklari yonunde

Burada bilen var mı bilmiyorum ama biz neden zamanında İnönü'de oynamadık da olimpiyata gittik?

Burada bilen var mı bilmiyorum ama biz neden zamanında İnönü'de oynamadık da olimpiyata gittik?

Galatasaray'ın stadının tepesinde kartal amblemi olamaz da ondan. Ama beşiktaşlılar Galatasaray arması altında da oynar. Aramızdaki büyüklük farkı bu. Yalnız TT Arena elemanları feci heyecanladırmış. Akustiği süper iyi para kazanırız diyorlar :) Bu vesileyle Arena'ya olan hayranlıklarını görmüş olduk.

yönetim daha geldiği ilk yılda böle bir riski alamaz,taraftar tepkisini bu kadar kötü giden bir yıldan sonra,yapılmayan transferlerden sonra,kaldıramaz..

Eğer bu stad beşiktaşa verilirse taraftar için chain quest leri aktaralım..

yeni yönetim..

- GS MOBİLE dan kaybedecek

- GS BONUS lar kapatılacak

- Kombinelerin özenle iadesi söz konusu olacak

- Taraftar başkana ve yönetime küsecek

- En güzeli her maç ana avrat beşiktaşa küfür edilecek.. ötesi var sayalımmı

işte sen o saatten sonra git Cristiano ronaldoyu getir formasını alırsak terbiyesiziz.. stad şereftir başkan galatasaraylılar ölür galatasaraylılık ölmez eğer bu şekilde taraftara yan yana maç izletme hayalini gerçeklektirmeyi düşünüyosan daha baştan kaybettin.. selametle

Uyarmaya gerek yok başbakan oraya stat olmayacağını söyledi. Üzerine kanun var mı?

TTarena`ya kuşların ev sahibi olarak çıkması, utanç verici olur. Umarım böyle bi hata yapmazlar! Yoksa yönetimin koltuğu sallanır! Bunu bilsinler...

Haidi nin telefonu varmı sizde

Telefon of the Haidi

Yıldırım Demirören

Üst Alt