Tudor: "Bir şans golüyle yenildik" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Bir şans golüyle yenildik"

hangi ezik futbol renktaş abartıyorsun? bu kargalar sadece ve sadece gol amacı gütmeksizin zamanı öldürme için pas yaptı bumu ezilmek? bu kargaların organize yarım atağı bile yok golleri şansın danişkası talisca filan değil bumu ezilmek? tudor bu takımın birşekilde poldi şino bruma vs 1 gol atacağını düşündü ama futbol bu tam tersi o golü bir şekilde ve çok şanssız bir şekilde biz yedik..tudora benim eleştirim burda asıl b planı denilen maçta gol yersek geriye düşersek nasıl hücum edeceğiz oyun planını nasıl değiştireceğim pek hesaplamamış..tamamen 1-0 öne geçip skoru korumayı düşünmüş ve çalışmış..

Ezilmek Arenada Besiktasin oyununu kabul edip 10 kisiyle kendi yari alaninda beklemektir. Ezilmek ilk yari boyunca kendi evinde ceza alanina sadece 2 kere girmektir.

Ya bi yürü git, gole ihtiyacimiz var Sneijderi cikartiyorsun. Tolga denen KATIR ve de Jong denen herif mi topu ileri ucla bulusturacak?

Bi sut ceker, bi pas verir bir anda olay degisir. Böyle durumlarda Sneijder gibi bir adami cikarmak mantiksiz.

O maclarin hepsini izledim. Bu macta toplamda 3 defa ceza sahasina girmemisizdir. Bu dedigin maclarda baskili oynadik ancak hucumda varyasyon uretemedik. Bu macta ezik bir taktikle ezik bir oyun oynadik. Tamamen Besiktasa pozisyon vermemek uzerine kurulu bir taktik hem de kesin kazanman gereken bir macta. Galatasaray tarihinde hicbir zaman defans futboluyla basarili olmadi. Futboldan anlayan herkes bugun Tudorun yaptigi yanlislari gorur. Ama iste futboldan anlamak lazim
O maçların hangisinde girdik peki? Aç bi daha izle o zaman. Hucumda varyasyon üretemediğimiz maç Tarbzon maçı, her ne kadar yensek te Antalya maçı. Baskı anlayışın da sabahtan aksama kadar yan top 2 tane şut vurmama maçları, ki bunları ben saymadım zaten.

Tudor doğru oynadı demedim ben, iyi hoca da demedim. Ama eski oyundan bi farkı yok takımın, bunu göremiyosan "futboldan anlayan"la başlayan laflar etme burda.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ezilmek Arenada Besiktasin oyununu kabul edip 10 kisiyle kendi yari alaninda beklemektir. Ezilmek ilk yari boyunca kendi evinde ceza alanina sadece 2 kere girmektir.
Ezilmek Arenada Besiktasin oyununu kabul edip 10 kisiyle kendi yari alaninda beklemektir. Ezilmek ilk yari boyunca kendi evinde ceza alanina sadece 2 kere girmektir.[/QUOTE fb ye 2-0 yenildiğimiz maçın ilk yarısını aç izle fb evinde ilk yarıda 2 kez girdi bizim ceza sahamıza..
fb -bjk maçının ilk yarısında bjk fb ceza sahasına 0 kez girdi
herkes ezilmiş sana göre..son zamanlarda türkiye liginde derbi maçlar hep alt ve kısır geçiyor bence ezilmek vs değil haddinden fazla gergin çıkılmaya başlandı bu maçlara golü yiyen demorelize olmak istemiyor genelde çok adamla savunup golü şansa yada yeteneğe bırakıyo

ya kes tatavayı riekerink i zamanında hamle yapmıyor diye gönderdik sen ne b.k yiyorsun acaba.
ilk yarı leş selçuğu 30 da alman gerek 60 da mı ne alıyorsun.
dk 75 de eren gary hamlesi yapıyorsun. iyi güzel yaptın. topu erene niye şişirtmiyorsun. şişirtmiyorsan neden erene orta yaptırmıyorsun. garyi aldın garynin kanattan niye hücum ettirmiyorsun.
şu salakları koskoca camianın başına getiriyorlar. sonrada maç sonu şanssız gol yedik. ulan gerzek gerezek maça korkak çıkarsan yersin golü. galatasaray dediğin ilk dk itibariyle kaleyi ablukaya almalı sen topu teslim ediyorsun. dua et semih ve ched çok iyi oynadı b.ku yemiştin yoksa.

O maçların hangisinde girdik peki? Aç bi daha izle o zaman. Hucumda varyasyon üretemediğimiz maç Tarbzon maçı, her ne kadar yensek te Antalya maçı. Baskı anlayışın da sabahtan aksama kadar yan top 2 tane şut vurmama maçları, ki bunları ben saymadım zaten.

Tudor doğru oynadı demedim ben, iyi hoca da demedim. Ama eski oyundan bi farkı yok takımın, bunu göremiyosan "futboldan anlayan"la başlayan laflar etme burda.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eski oyundan bir farki yok mu? Ben Riekerink iyi top oynatiyor demedim. Ancak ezik ve korkak bir futbol oynatmiyor dedim. Tudor ezik ve korkak bir futbol oynatiyor. Takim ilk yari neredeyse yari sahayi 2 defa gecti. Ben bu kadar kotu rakibinin oyununu kabul eden Galatasaray hic izlememistim uzun zamandir.

Ezilmek Arenada Besiktasin oyununu kabul edip 10 kisiyle kendi yari alaninda beklemektir. Ezilmek ilk yari boyunca kendi evinde ceza alanina sadece 2 kere girmektir.[/QUOTE fb ye 2-0 yenildiğimiz maçın ilk yarısını aç izle fb evinde ilk yarıda 2 kez girdi bizim ceza sahamıza..
fb -bjk maçının ilk yarısında bjk fb ceza sahasına 0 kez girdi
herkes ezilmiş sana göre..son zamanlarda türkiye liginde derbi maçlar hep alt ve kısır geçiyor bence ezilmek vs değil haddinden fazla gergin çıkılmaya başlandı bu maçlara golü yiyen demorelize olmak istemiyor genelde çok adamla savunup golü şansa yada yeteneğe bırakıyo

O maci 90 dk izledim. Besiktas ezik bir oyunla bir puan aldi. Biz kendi evimizde ezik bir oyunla bir puan bile alamadik

O maci 90 dk izledim. Besiktas ezik bir oyunla bir puan aldi. Biz kendi evimizde ezik bir oyunla bir puan bile alamadik
netice olarak konuşuyorsan haklısın ben oyun olarak şu maçın hakkı aslan 0-1 değildi diyorum en kötü 0-0 olmalıydı hakem+şans yanımızda değildi..sen ezildik dediğin için uzattım konuyu neticede yenildik 10 puan geriye düştük kargaları sevindirdik malesef

netice olarak konuşuyorsan haklısın ben oyun olarak şu maçın hakkı aslan 0-1 değildi diyorum en kötü 0-0 olmalıydı hakem+şans yanımızda değildi..sen ezildik dediğin için uzattım konuyu neticede yenildik 10 puan geriye düştük kargaları sevindirdik malesef

Benim yenilmeye itirazim yok Osman. Ilk defa yenilmedik son defa da olmaz. Ama Galatasaray kendi evinde boyle yenilmez. Yenileceksede en azindan mac basina 4 tane net pozisyonu olmali. Maci rakip yari alanda oynamali. Besiktas Real Madrid mi ki biz besiktasi kendi yari sahamizda karsilayip ilk yari neredeyse yari sahayi gecmiyoruz?

Benim yenilmeye itirazim yok Osman. Ilk defa yenilmedik son defa da olmaz. Ama Galatasaray kendi evinde boyle yenilmez. Yenileceksede en azindan mac basina 4 tane net pozisyonu olmali. Maci rakip yari alanda oynamali. Besiktas Real Madrid mi ki biz besiktasi kendi yari sahamizda karsilayip ilk yari neredeyse yari sahayi gecmiyoruz?

Ki biz bunlara ilk yarıda oynanan maçta kendi sahalarında futbol dersi verdik. Chedjou yakmasa yenecektik.

trabzon,başakşehir maçlarını hatırladıysan bu maçta bu kadar beklenti içine girmekle bence sen hata etmişsin onur renktaşım..
hadi trabzon maçında nispeten pozisyona girdik diyelim ama başakşehir maçını hatırla kopyasını izledik..öne geçti başak sonra bol bol pas yaparak zamanı eritti..biz sadece son 5-10 dakika baskı yapabilmiştik..
bugün bence o maçtan daha iyiydik amatörce goller yemedik ve hakem penaltıyı kullandırsa öne geçip kazanırdıkda..
bizim takımda en büyük sıkıntı geriye düşünce rakip yaslanmadıkça oyunu yıkamıyor dönen topları kazanıp hücumda süreklilik yapamıyor..bunun nedeni de temposuz futbolcu çok kadroda..sneijder, poldi,balta,selçuk vs bunlarla rakip iyi pas yapan takımsa top kapmakta zor..geriye düştüğümüz bir maçı kazanmamız çok zor bu sezon..antalya maçını 3-1 kazandık selçuk frikiği atmasa emin ol 0-1 biterdi..gol yememeliyiz bence tudorun analizi yanlış değildi ama top bu bir şekilde giriyor daha atletik takım olmalıyız..

trabzon,başakşehir maçlarını hatırladıysan bu maçta bu kadar beklenti içine girmekle bence sen hata etmişsin onur renktaşım..
hadi trabzon maçında nispeten pozisyona girdik diyelim ama başakşehir maçını hatırla kopyasını izledik..öne geçti başak sonra bol bol pas yaparak zamanı eritti..biz sadece son 5-10 dakika baskı yapabilmiştik..
bugün bence o maçtan daha iyiydik amatörce goller yemedik ve hakem penaltıyı kullandırsa öne geçip kazanırdıkda..
bizim takımda en büyük sıkıntı geriye düşünce rakip yaslanmadıkça oyunu yıkamıyor dönen topları kazanıp hücumda süreklilik yapamıyor..bunun nedeni de temposuz futbolcu çok kadroda..sneijder, poldi,balta,selçuk vs bunlarla rakip iyi pas yapan takımsa top kapmakta zor..geriye düştüğümüz bir maçı kazanmamız çok zor bu sezon..antalya maçını 3-1 kazandık selçuk frikiği atmasa emin ol 0-1 biterdi..gol yememeliyiz bence tudorun analizi yanlış değildi ama top bu bir şekilde giriyor daha atletik takım olmalıyız..

Ben Galatasarayin ne olursa olsun icerideki her macta baskili oynamasini savunuyorum. Biz iceride Real Madride bile nefes aldirmamis takimiz Besiktas ta kim oluyor? Biz bu maci eger hucum mentalitesi ile oynasaydik kazanirdik. Besiktasin defansinin rezaletligi 2 kere ileri ciktigimizda belli oldu.Ben defans mentalitesini Galatasaray icin sakincali buluyorum. Ozellikle Turkiye liginde basari defans ile gelmez

Tudor karizmatik ve hirsli bir adam diye domalacak degilim. Yanlislarini surekli yazacagim forumda. Ister kus desinler ister tinerci desinler. Ben Galatasarayimin neferiyim
Sen Tudoru eleştiriyorsun diye sana en fazla kuş diyorlar ama sen, sana Tudoru eleştiriyor diye kuşsun timercisin diyen herkese küfür ediyorsun

Tudor tabiki eleştirir ama nedense sen ve Sercan doğruları hiç yazmiyorsunuz

Mesela iki maçtır takımın beşiktaş maçında tek pozisyon vermemesi yine Karabük maçında hatırladığım iki cılız pozisyon dışında pozisyon vermemesi

Yanlışların yanında bu doğrularda var.

Siz üstelik daha geleli on gün olmuş adama demediğinizi bırakmıyorsunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt