Tudor: "Bir şans golüyle yenildik" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Bir şans golüyle yenildik"

felsefe olarak elbette GSARAY kendi evinde hucum oynamalı baskılı oynamalı ama son yıllardaki sıkıntımız her maç ort. 1,5-2 gol yiyen savunmamız..
tudor savunma yapmayana koşmayana forma vermem diyor bu demek değilki savunma futbolu oynatacak..
basit gol yiyoruz rakip yorulmadan gol atıyor acil sorun bence bu..
tudorun kafasındaki model juve chealse..
bu iki takım çok üst düzey hucum takımı değiler ama taş gibi takımlar rakiplerini fizik mücadeleyle eziyorlar çok organize hucumlarla değil..

Sen Tudoru eleştiriyorsun diye sana en fazla kuş diyorlar ama sen, sana Tudoru eleştiriyor diye kuşsun timercisin diyen herkese küfür ediyorsun

Tudor tabiki eleştirir ama nedense sen ve Sercan doğruları hiç yazmiyorsunuz

Mesela iki maçtır takımın beşiktaş maçında tek pozisyon vermemesi yine Karabük maçında hatırladığım iki cılız pozisyon dışında pozisyon vermemesi

Yanlışların yanında bu doğrularda var.

Siz üstelik daha geleli on gün olmuş adama demediğinizi bırakmıyorsunuz

Galatasaray gibi bir takimin dogruluk olcutu pozisyon vermemek olmamali. Amacimiz pozisyon vermemek ise haftaya 8 stoper ile cikalim. Hucumu hemen hemen hic dusunmeyen bir mentaliteye ben Galatasarayda karsiyim.

Peki dogrulari bana hatirlat iki mactir hic pozisyon vermeyen Galatasaray iki mactir kac pozisyona girdi?

Mesela Real Madrid veya Barcelona taraftari 2 mac ust uste kaybettikleri zaman forumlarinda ama hic pozisyon vermiyoruz aferin hocamiza yaziyormudur?

Galatasaray gibi bir takimin dogruluk olcutu pozisyon vermemek olmamali. Amacimiz pozisyon vermemek ise haftaya 8 stoper ile cikalim. Hucumu hemen hemen hic dusunmeyen bir mentaliteye ben Galatasarayda karsiyim.

Peki dogrulari bana hatirlat iki mactir hic pozisyon vermeyen Galatasaray iki mactir kac pozisyona girdi?

Mesela Real Madrid veya Barcelona taraftari 2 mac ust uste kaybettikleri zaman forumlarinda ama hic pozisyon vermiyoruz aferin hocamiza yaziyormudur?
İşte doğruların yanında ki yanlışda bu işte

Biri varken diğeri yoksa üç beş maç kazanırsın

Ama bu on gün önce gelmiş hocanın suçu değildir sizde ki sorun bu

İşte doğruların yanında ki yanlışda bu işte

Biri varken diğeri yoksa üç beş maç kazanırsın

Ama bu on gün önce gelmiş hocanın suçu değildir sizde ki sorun bu

Hocanin sucudur. 10 gun once gelmis hoca hangi akla mantiga hizmet hayatinda 3-4-3 oynamamis takima hemde ligin en kritik macinda bu taktik ile maca baslatir? Ki bu takim gorece olarak en kolay sistem olan 4-2-3-1 i bile effektif oynayamazken boyle FM fantezilerine ne gerek var?? Bu maci oyuncularin en iyi bildigi oyunla oyna iste zaten yenilirsen yenilirsin.

4 stoper arti 2 tane on libero ile pozisyon vermemek bir taktik beceri degildir. Hucum takimiyken pozisyon vermemeyi basarmak taktik meziyet gerektirir.

Hocanin sucudur. 10 gun once gelmis hoca hangi akla mantiga hizmet hayatinda 3-4-3 oynamamis takima hemde ligin en kritik macinda bu taktik ile maca baslatir? Ki bu takim gorece olarak en kolay sistem olan 4-2-3-1 i bile effektif oynayamazken boyle FM fantezilerine ne gerek var?? Bu maci oyuncularin en iyi bildigi oyunla oyna iste zaten yenilirsen yenilirsin.

4 stoper arti 2 tane on libero ile pozisyon vermemek bir taktik beceri degildir. Hucum takimiyken pozisyon vermemeyi basarmak taktik meziyet gerektirir.
hayır efendim değildir yeni geldi bişeyler denedi olmadı

Seneye aynı oyuncular ile aynı haltı yer hep beraber eleştiriz ama şu anda sadece hataları var suçu yok

hayır efendim değildir yeni geldi bişeyler denedi olmadı

Seneye aynı oyuncular ile aynı haltı yer hep beraber eleştiriz ama şu anda sadece hataları var suçu yok

Lafimi geri aliyorum. Bu seneki tablo hocanin sucu degildir.

Bu mac ozelinde hoca oynattigi sistem itibariyle suclu degil ancak basarisiz bir girisimdir. Bu oyuncular ile olmayacagi belliydi bu macta malumun ilani oldu. Hoca sucsuzdur ancak kisa donemde olsa basarisizdir. Yada soyle diyeyim Riekerinkten daha basarili degildir

Dün biz net pozisyon verdik mi ben pek hatırlamıyorum. Ama nadir de olsa ciddi ataklar sergiledik. Poldinin kaçan golü. Verilmeyen penaltı, Brumanın şut çekmemesi, tolganın topa basması.. Kendi evimizde normal belki ama rakip 10 puan üstümüzdeki bjk. Anadolu takımı muamelesi yapıp yüklenmeye gerek yok. Takımda birşeylerin iyiye gittiğini hissediyorum. Hoca şimdilik haklı şans golüne kaybettik. Ama 4-5 hafta sonra şans golü bahane olamaz neden gol atmıyorsun atamıyorsun diye soracağız.

Dün biz net pozisyon verdik mi ben pek hatırlamıyorum. Ama nadir de olsa ciddi ataklar sergiledik. Poldinin kaçan golü. Verilmeyen penaltı, Brumanın şut çekmemesi, tolganın topa basması.. Kendi evimizde normal belki ama rakip 10 puan üstümüzdeki bjk. Anadolu takımı muamelesi yapıp yüklenmeye gerek yok. Takımda birşeylerin iyiye gittiğini hissediyorum. Hoca şimdilik haklı şans golüne kaybettik. Ama 4-5 hafta sonra şans golü bahane olamaz neden gol atmıyorsun atamıyorsun diye soracağız.

Takım savunmasında ciddi anlamda olumlu gelişme var ama pek pozisyon vermeyişimizde Beşiktaş'ın buraya kazanmaya değil kaybetmemeye gelmesinden kaynaklandığını da unutmamak lazım. Olması gerektiği gibi doğru taktik ile sahadaydılar. İyi savunma yapıp olursa kontralarla gol bulmak. Şans da yanlarındaydı ve golü de buldular. Sonra da skoru korumaya yöneldiler. Beşiktaş aslında 90 dakika boyunca hiç gol aramadı. Maçın başından beri beraberliğe oynadılar ki çok da doğruydu. Belki biz 1-0 öne geçseydik daha farklı olabilirdi.

Takım savunmasında ciddi anlamda olumlu gelişme var ama pek pozisyon vermeyişimizde Beşiktaş'ın buraya kazanmaya değil kaybetmemeye gelmesinden kaynaklandığını da unutmamak lazım. Olması gerektiği gibi doğru taktik ile sahadaydılar. İyi savunma yapıp olursa kontralarla gol bulmak. Şans da yanlarındaydı ve golü de buldular. Sonra da skoru korumaya yöneldiler. Beşiktaş aslında 90 dakika boyunca hiç gol aramadı. Maçın başından beri beraberliğe oynadılar ki çok da doğruydu. Belki biz 1-0 öne geçseydik daha farklı olabilirdi.
Haklısın. Özellikle bir ara yaptıkları paslar ve bizimkilerin seyretmesi. Onlar mı çok iyi pas yaptı biz mi kapmaya çalışmadık anlamadım. Ben yine de savunma anlamında olumlu şeyler gördüm. Eksiklerimiz çok. Gol, mücadele, istek, hırs... Bunlar da Tudor ile beraber zamanla olabilir. Olmazsa hep beraber eleştiririz, ikinci maçında üstelik liderle oynanan maçta hocayı gömenlere şaşırıyorum gerçekten.

Tudor bu takimi ersunun 2004 milli takimi gibi oynatmaya calisacak ,bu cok net belli .. Geride 3 lu (4 lu de olur) , fakat bir cok suratli hucumcu . Burada kritik iki konu var

bu oyunu sneijder ve podolskiyle oynayamiyorsun , onlardan daha kalitesiz ama kesinlikle daha cigerli rodri ve bruma ile oynayabilirsin , benim de hayalimdeki futbol bu , ama bunu basarabilmen icin brumayi tutman , yanina gidip bu tip adamlar koyman lazim

sneijderden vazgecmen , poldi ile devam etmemen lazim .. zor bir degisiklik ama boyle

bir de linnes , sinan gumus gibi adamlari harcayamazsin

Haklısın. Özellikle bir ara yaptıkları paslar ve bizimkilerin seyretmesi. Onlar mı çok iyi pas yaptı biz mi kapmaya çalışmadık anlamadım. Ben yine de savunma anlamında olumlu şeyler gördüm. Eksiklerimiz çok. Gol, mücadele, istek, hırs... Bunlar da Tudor ile beraber zamanla olabilir. Olmazsa hep beraber eleştiririz, ikinci maçında üstelik liderle oynanan maçta hocayı gömenlere şaşırıyorum gerçekten.

Ben Beşiktaş'ın o paslaşmalarını izleyişimizin sebebini takımın kondisyonunun yetmemesine bağlıyorum. Takım çok çabuk yoruluyor ve bunu da pek Riekerink'e bağlayamayız çünkü takım yaşlı.

Chedjou (31), Balta (33), Selçuk (32), De Jong (32), Sneijder (32) ve Podolski ile nasıl yoğun baskılı futbol oynayabilirsin ki? Sahadaki 10 oyuncunun altı tanesi +31. Genelde Sabri de oynuyor ki o da 32 yaşında. Zaman zaman takımın %70'i veteranlardan oluşuyor. Dünyanın en iyi kondisyonerini de getirsen fiziksel ve biyolojik olarak çok daha iyisi imkansız zaten. En fazla %10-15'lik bir artış olabilir. Yani bizim sandığımız gibi bir ruhsuzluk değil de fiziksel olarak bitmişlik var takımda. İstese de koşamıyor mücadele edemiyor çünkü adam. Vücudu izin vermiyor.

Yönetim de kendini masum çıkarmak için ihaleyi habire teknik direktörlere yükleyip kovuyor. Sanki kendilerinin her işi doğru da tüm hata hocadaymış gibi. Halbuki sorun kadro mühendisliğinde.

son maclar icin:

---------------muslera------------
linnes---ahmet---semih---carole
-----------tolga--josue-----------
rodrigues----sneijder------bruma
----------------sinan---------------

bide böyle denesin bakalim ne oluyor.

Maç için Tudor eleştirilebilir.Yanlışlarıda olmuştur.En başta Linnesi almamak gibi.Fakat geldi 2 maçta 1 puan aldık bu Tudor yüzünden demek net futbol cahilliğidir.Adam bi şeyleri oturtmaya çalışıyor.Olur olmaz ayrı onu.Önümüzdeki sene yepyeni kendi oluşturduğu dirençli bi kadrodan sonra yine kötü futbol görürsek işte bu Tudor yüzünden diyebiliriz kesinlikle.Ha Dursun böle bi kadro kurabilirmi.Çok düşük bi olasılık.

Maç için Tudor eleştirilebilir.Yanlışlarıda olmuştur.En başta Linnesi almamak gibi.Fakat geldi 2 maçta 1 puan aldık bu Tudor yüzünden demek net futbol cahilliğidir.Adam bi şeyleri oturtmaya çalışıyor.Olur olmaz ayrı onu.Önümüzdeki sene yepyeni kendi oluşturduğu dirençli bi kadrodan sonra yine kötü futbol görürsek işte bu Tudor yüzünden diyebiliriz kesinlikle.Ha Dursun böle bi kadro kurabilirmi.Çok düşük bi olasılık.
Adam beksiz oynadı ya linnes saçma bi hamle değildi.
Yasin mı linnes mı dersen yasin derim
Linnes mı Rodriguez mı dersen Rodriguez derim.

tapatalk

Adam beksiz oynadı ya linnes saçma bi hamle değildi.
Yasin mı linnes mı dersen yasin derim
Linnes mı Rodriguez mı dersen Rodriguez derim.

tapatalk

Bence Saçmaydı.Bjk Hucum ederken Yasin 5 li savunmanın sağında kanat bek gibi oynadı.Bu sistemde oynaman için kanat bekinin savunması ve hücumu iyi olmalıdır.Yasinin savunma sıfır.Hücümdada pek bi halta yaramadı.Linnes orada oynasaydı en azından bindirir orta falan keserdi.Ha diyeceksin kargalar çokmu geldi o taraftan hayır.Oda onların mallığıydı.

Bence Saçmaydı.Bjk Hucum ederken Yasin 5 li savunmanın sağında kanat bek gibi oynadı.Bu sistemde oynaman için kanat bekinin savunması ve hücumu iyi olmalıdır.Yasinin savunma sıfır.Hücümdada pek bi halta yaramadı.Linnes orada oynasaydı en azından bindirir orta falan keserdi.Ha diyeceksin kargalar çokmu geldi o taraftan hayır.Oda onların mallığıydı.
Orta açması bi ise yaramazdi zira 18in içinde bir oyuncumuz yoktu.

tapatalk

Üst Alt