Tudor Gitmeli mi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gitmeli mi?

Tudor Gitmeli mi ? Kalmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    136
Bu takım şampiyon olamazsa tudorun üçlü defansından değil namağlup takım berabere kalınca td gitmeli mi diye konu açan güvensiz ve inancsiz "skor taraftarları" yüzünden olamaz... gerçi yazan arkadaş sırf konuyu tartışma ruhuyla yazdıysa birşey diyemem. Ama AN ITIBARIYLE Tudor gitsin demek en hafif tabirle fitneciliktir.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Tudora sallamak yerine taraftar da kendisine bakmalı derbi maçta rakibi baskı altına alamayan 50 bin de konuşulması gereken bir durum ; hakemlikten anlamayan yavşağı da cesaretlendirdi taraftar ... Namağlup takımın hocasına 8 puan fark atmışken ve her istatistikte ligde öndeyken üstelik bizden iyi diyebileceğimiz bir takım yokken sallamak akıl işi değil... Arkadaşı tanımıyorum da bazen gizli fbliler geliyor onlar mı açtı başlığı diyecek oluyorum

bence biraz abartiyoruz onu soyleyeyim. Derbilerde anlik performans ve sonuc inanilmaz onemlidir. 3dk. gomis o topu iskalamasa ya da feghoulinin koseye giden topuna fenerbahce savunmasi ayak koymasa mac 1-0 olsa bu mac, taraftari da arkamiza aldigimizi dusunursek 4 e kadar giderdi.

O zaman burada buyuksun Tudor, sol tasagini yiyeyim Tudor gibi fazlasiyla post okuyacaktik. Kimse de 3 lu defansi falan konusmayacakti.

Tudorun oyuna mudahalelerinde cok buyuk sikinti var ve son 5 derbi macinda gol bile atamamamiz tesaduf olamaz ancak 9 macta 7 galibiyet 2 beraberlik gibi de bir performans var ortada

Adam riske girmedi beraberliğe oynadı puan farkını korudu saçma top kaybı sonucu oluşan pozisyon dışında pozisyon vermemiş üstelik son 20 dakika 10 kişi hala gitsin
Denizli gelsin hakan baltayı sol ek serdar azizi ön libero oynatsın
Hamza gelsin evlat banko kontenjanı olsun
Riejenik gelsin rakipler her maç 5 pozisyona girsin
Fatih Terim feneri hayatında kaç kere yendi 4 şampiyonluk zamanı bile o kadro Avrupa da kimleri dize getirdi ama fb yine 8 maçta 2 kere yendi taktik deha lucescu 4 maçta 1 kere yendi
Bunların bize karşı büyük balı var başka türlü oynuyorlar
Şuna inanın futbol olarak fbyi ezsek bile 5 kaçırıp saçma gol yerdik
Olay off sezonunu hatırlayın 10-2 bitecek maç 1-2 bitti
Bjk fb ye çelme takmasa ya da son maç puan almasak 10 puan farktan salaklça bir sistem yüzünden şampiyonluğu kaybedip tarihe geçecektik
Mümkünse terim kulüpten içeri girmesin egosu ve aysal yüzünden takımı biraktı belasını buldu

Valla kim ne derse desin..Yıllardır 2011 2012 sezonundan beri ilk defa oynadığımız oyundan keyif alıyorum..Tudor gitsin diyenler benim nazarımda nankör ötesidir..En azından kaliteli transferler yaptırıp çöpleri postaladığı için sezon sonuna kadar kalmayı hak etmiştir.

Ben bu işe direkt olarak kredi mantığıyla bakıyorum.
Tudor ilk 8 hafta her maç ufak ufak krediler kazandı. Oyun olarak kimine göre kredi kazandı kimine göre kredi kaybetti.
En büyük krediyi Östersunds'da kaybetmişti, ki o zaman epeyce eksiye düşmüştü. 8 maçta 7 galibiyet 1 beraberlikte bile anca kapandı o kredi.

Fenerbahçe maçı sonuçta çarpanı yüksek maç. 1 maçı hem oyun hem skor olarak kazanırsan belki 15 maçlık kredi kazanırsın. Hem oyun hem skor olarak kaybedersen 15 maçta toparlayamayacağın kredi kaybedersin.
Pazar günkü maçtaki hesap bence eksi. Ama öyle gönder gitsin'e varacak kadar eksi değil. Çünkü fazlasıyla -se, -sa var.
Şu an toplam kredi olarak bence artıda.
Ama şimdi bizim maça son çare olarak gelecek Trabzon.
Kazandığın zaman "Lig sonuncusu tabii ki kazanacaksın" denecek ama kaybedersen çuvalla kredi kaybedeceğin, üstüne oyununu toparlamaya başlamış bir Gençlerbirliği.
Sonra milli ara.
Sonra Başakşehir, Alanya, Beşiktaş, Akhisar, Malatya, Göztepe.

Trabzon ve Gençlerbirliği maçlarından 0 puanla ayrılırsak çok net gönderilir, kimse de kalsın demez.
2 puanda çok ciddi tartışılır ama gönderilmez. Yeni hocalarla el altından görüşülür, kesin.
3 puanda ilk mağlubiyet alındığı için belki 2 puandan daha sert eleştirilebilir.
4 ve 6 puanda zaten kimse pek tartışmaz. İlk yarının son 6 maçını Tudor oynar ve neredeyse her maç sağlam. Orayı da iyi atlatırsa Tudor boyut atlar. Ki bu tarz hocayla birlikte büyüyen takımlara hep imrendiğim için en çok istediğim şey bu.

Kendimce koşulları değerlendirdim üstüne de biraz halama bıyık çizmiş oldum. Umarım son bahsettiğim gibi olur. :)

Geçen sene niye şampiyon olamadık?
Çünkü büyük maç kazanamadık.

Siz böyle bir tablo daha önce gördünüz mü? Bu performans, Bilic'in Besiktaş'ına rahmet okutur;

Galatasaray 0-1 Trabzon
Galatasaray 1-2 Başakşehir
Galatasaray 0-1 Beşiktaş
Galatasaray 0-1 Fenerbahçe

4. bitirdiğimiz ligde, bu 4 maçı kazansaydık şampiyon olacaktık.

Tudor, büyük maçlarda sahaya kaybetmemeye çıkan bir adam. Ama çıktığı 5 büyük maçın hepsini de kaybetti. Hem de rezil bir oyunla.
Önümüzdeki Trabzon, Başakşehir ve Beşiktaş maçlarında da aynı şeyi yapacak.

O yüzden debi maçlara göre hoca değerlendirmeyin diyen arkadaşlarımıza sutopu izlemelerini tavsiye ediyorum.

Alnitak Alnilam Mintaka

korkak td'leri sevmiyorum

biz saldiricaz kardesim kulubun ruhunda bu var

fb macinda 3 stoperle cikip biri sakatlaninca bek almasiyla

ts macibda 1-0 yenikken 54.dk'da takimin en buyuk silahini oyundan cikaran bir adam

iyi bir kondisyoner ona lafim yok

o sayede boyleyiz

ama abuk sabuk oyuncu tercihleri yapiyor

İnşallah beni yanıltır ve çok iyi sonuçlar alırız fakat 14. haftadan sonra ''gitmeli'' seslerinin artacağını düşünüyorum.

Bu arada ''gitmeli'' veya ''kalmalı'' diyen arkadaşlar birbirine karşı tavrı ilginç. Sonuçta hepimiz Galatasaray için neyin iyi olduğunu düşünüyorsak onu savunuyoruz. Düşünce farklı olabilir ama niyete binaen kırıcı olmamakta fayda var.

Şunu aciz bir taraftar görüyor da yönetim göremiyorsa gitmesi gereken sadece Tudor değildir. Yazık bu takıma.

TS maçına 9 defansla

Başakşehir maçına 8 defansla çıkan adamın

halen hoca olarak durmasını istemenin mantığını bir anlatın bizde bilelim

Esas Anadolu deplasmanlarının birini kaybettiği zaman göreceğim ben onu savunanları

Şampiyonluğun ellerimizden gittiğini anladıkları zaman göreceğim ben o savunanları

Halen gitmesin diyen var şaka gibi

herkesin görüşüne saygılıyım ancak biz bursaspor değiliz sadeceanadolu maçlarını kazanarak gelecek şampiyonluğa sevinelim ! ki göreceksiniz deplasmanda anadolu takımlarından da çok darbe yiyecez ! beşiktaş maçında 5 tane yiyip maç sonrası kargaların alaylarına aşağılamalarına katlanacaksanız bir şey diyemem !

Gidebilir
gitmeli yada kalmali diyemem ama gitse buyuk kayip olmaz yerine iyi biri geldigi surece
ayrica Kadronun ekmegini falan yemedi de kadronun ekmegine de yag surmedi pek

herkesin görüşüne saygılıyım ancak biz bursaspor değiliz sadeceanadolu maçlarını kazanarak gelecek şampiyonluğa sevinelim ! ki göreceksiniz deplasmanda anadolu takımlarından da çok darbe yiyecez ! beşiktaş maçında 5 tane yiyip maç sonrası kargaların alaylarına aşağılamalarına katlanacaksanız bir şey diyemem !

- deplasmanda anadoluya puan verip sampiyonlugu kaybedersek elbette facia derim

- ama bjk ye ve fb ye kalan maclarda 5 lik olsak ama sampiyon bitirsek kim umursar allah askina

resultante importante , bjk ye "siz gs yi yendiniz , onlar sampiyon oldu ama gelin sampiyonlar ligine sizi alalim" mi diyecekler

Üst Alt