Tudor Taktikleri: Gegenpressing - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Taktikleri: Gegenpressing

gegen megen yok yahu. haldır huldur daha uygun bir tabir. :D bir sürü alan bırakıyoruz adamların peşine koşarken. ama yeterince atlet ve enerjisi yüksek bir takım ile bu anlayış Türkiye'de yürür. durduramazlar.

Fakat bizim takım o kadar atlet ve enerjik midir emin değilim. İlerleyen haftalar gösterecek.

Bu Press icin Badou ve Tolga cok önemli Faktorlar. Gomis de beklenenden cok press uyguluyor, keza Belhanda.

164123d1435266823-sind-deutsche-filme-gut-oder-schlecht-81zh0vctuwl._sl1500_.jpg

gegenpressing falan bilmem. Tudorun daha kotu giden maci cevirdigini gormedim. Bana teknik direktor lazim kondisyoner bir sekilde bulunur

tudorun taktikleri iki nokta üstüste dediğine göre bu konunun 2.cisi de gelecek merakla bekliyoruz arefcim

Bu oyun düzeni ligimizde herzaman basarili olur bana göre

Fizik olarak üstünlük kuran takimlar ön plana cikiyor ligde

evet orası öyle tabi. lig için yeterli. ama seneye yüksek ihtimal avrupada olacağımızı düşünürsek bu sistem işe yaramaz oralarda :D

onu da oraya gidince düşünürüz. :D

zaten bazı oyuncularımız çok uzun vadeli düşünülerek alınmadı. (aksi söylense de)

şu sezonu atlatalım. şampiyon olursak belki de cl için kadroda önemli değişimler yapmamız gerekecek. o vakit geldiğinde oyun düzenini de değiştiriveririz artık. :D

Tudor aslıda gegenpress yapmak istiyorda. Elinde çok çok kaliteli adamlar yoksa 1-2 aya olcak birşey değil. 6-7 ay en az. Takımı ligin 2. döneminde oynadığı oyuna bakıp anlarız.

en önde ndiaye arkada bütün takımın deli dana gibi koştuğu bir pres yapıyoruz biz. yapmamız gereken alan daraltma ve bölgesel pres. gegenpressin mantığı bu. ama zor bizim takımda bunu yapabilecek 3,4 oyuncu var onlara da hem oyun kurma hem pres yapma görevi fazla ağır gelir.

en önde ndiaye arkada bütün takımın deli dana gibi koştuğu bir pres yapıyoruz biz. yapmamız gereken alan daraltma ve bölgesel pres. gegenpressin mantığı bu. ama zor bizim takımda bunu yapabilecek 3,4 oyuncu var onlara da hem oyun kurma hem pres yapma görevi fazla ağır gelir.

Yapıyor demedim yapmak istiyor dedim, uygylaması zor ancak imkansız değil, pres yaparken beklerin duruşu ve tudorun pres anında sürekli millete nerede duracağını belirtmesi bunun göstergesi.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt