"Tudor Toplantısı" Salı Gününe Alındı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Tudor Toplantısı" Salı Gününe Alındı

Toplantı falan cidden hikaye kovulacak adamı akşamında kovarsın bu yönetimde iyi antrenör getirecek çap yok Tudordan kötüsünü bulur getirir Dursun kabiliyetsizi.

Alex i hizipci goruyordur , melo yu ise takim aidiyeti ile seviyordur

neden olamasin ? Iste siz burada hata yapiyorsunuz , insan fenerli olunca otomatikman melo dusmani , gs li ise emre dusmani filan mi olmak zorunda

kisiyi kisi olarak seversin sevmezsin , bir adami gs de iken sevip fb ye gidince nefret edilir mi yahu

bir su carpip gelin nereye gidiyoruz boyle
Aynen dediğin gibi Sinan alex hizipci melo samimi vs diyordu

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu hafta itibarıyla liderlik de gittiğine göre, "lider takımın hocası değişmez" gibi abuk sabuk bir argumanın arkasına da sıgınamazlar artık..

Toplantı falan hikaye yahu. Alenen gündemi soğutmaya çalışıyorlar. Başakşehir'den 5 yemişsin, tinercilerden 3'le kurtulduğuna şükür edecek hale gelmişsin, bitik hamsilere yenilip, boktan durumdaki şikecilere evinde puan vermişsin hala toplantı lafları dönüyor. Sanki devlet dairesi anasını satayım. Maç sonu toplanamama yasakları varmış gibi..

Tudora ilk zamanlarda destek olunmalı dedim ancak hükümetspordan 5 yenildiği gece kovulmalıydı. FT in son ayrılışındaki demirören ve şike tayfasını Galatasaray a tercih etmesini asla kabul etmedim ve şimdi de etmiyorum ancak tiner tayfasının mabadı tavan yapmışken, Abdullah Avcı denen tek düzenci lider olmuşken, ayküt gibi biri farkı kapatmışken bizi doğrultacak tek kişi FT dir. Gelsin ve birazcık şu olayların çöküşünü izleyeyim.

Tudor kalacak, Terim sezon ortası gelmeyi reddetti tahminim. Risk almaktan kaçındı sanırım. Okan Buruk gibi alternatiflere yönelmeyi de göze alamadı yönetim. Devreye kadar önümüzde 3 maç var, bu 3 maçı da alıp durumu öyle değerlendirmek lazım.

Kovulma falan olmayacak boşuna beklemesin kimse.Çıkışta basına, hocamızın sonuna kadar arkasındayız der olayı kapatır.

Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin: Beşiktaş maçı bizi çok üzdü. Fikret Orman ve Beşiktaş'ı tebrik ettik. Şampiyonluk yolunu önemli ölçüde etkileyecek bir maç olduğunu düşünmüyorum.

Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin: Beşiktaş'a 3-0 yenilmemiz şampiyonluk yarışını etkilemez.

kalacak gibi bu herif ya sizin yapacağınız işi

Tek ümit gelecek maçta arenada protesto olması ama ultraşakşakcılar bır 15 cm sucuğa kararı değiştirir.

Üst Alt