Tudor ve Udinese Yolları Ayırıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ve Udinese Yolları Ayırıyor!

:asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd:

zamanında bu hıyarı yalayanlar vardı. bunun yeri italya küme düşme takımları demiştim sene başı ama özür diliyorum orası bile bol gelmiş

Az kafasını kullansa sinirlerine hakim olsa kalırdı belki.
Fena hazırlamadi takımı. Tek ve sürekli hatası Galatasaray a defans yaptırmaydi.
Bilmiyordu ki dna larinda saldırma var hu takımın. Büyük takım gibi oynatmadı deplasmanlarda. Aykut vol2 yi izledik haftalar boyu. Akabinde medyaya karşı agresif tavırları falan derken kendi başını yedi.
Yapması gereken takim içi samimiyeti güçlendirmek ve hücum oynatmak.
Ndiaye gibi bir silahı vardı üstelik.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu manyak herifle devam etmemiz gerektiğini söyleyen dahiler vardı buradada.Halı saha takımını yönetemeyecek denyo ile iyi bile gelmişiz ilk yarı sonuna kadar.

Bu manyak herifle devam etmemiz gerektiğini söyleyen dahiler vardı buradada.Halı saha takımını yönetemeyecek denyo ile iyi bile gelmişiz ilk yarı sonuna kadar.
Bu herif kalsa ikinci yarı Fener, IBB, Beşiktaş, Trabzon maçlarından bu Hıyar dan sonra aldığımız 10 puan yerine maksimum 2 puan alırdık. Adım gibi eminim.

sent via GSC

Terim gelmeseydi burda laf çakanları görürdüm ben

Terim gelmeseydi takım kötü gitseydi tudor meziyetli mi olucaktı yani geçelim bu işleri.

40 milyon euro harcadı gs tarihi bonservis rekoru kırdı bu udineseden bile kovulan şahıs maicon, belhanda kazıklarını nasıl çıkarıcaz onu düşünmek lazım halamın bıyığı olsaydı mevzularına girmeye hiç gerek yok.

Terim gelmeseydi takım kötü gitseydi tudor meziyetli mi olucaktı yani geçelim bu işleri.

40 milyon euro harcadı gs tarihi bonservis rekoru kırdı bu udineseden bile kovulan şahıs maicon, belhanda kazıklarını nasıl çıkarıcaz onu düşünmek lazım halamın bıyığı olsaydı mevzularına girmeye hiç gerek yok.

O kadar adam aldırdı Latovlevici harici neredeyse bütün hepsinden az çok katkı aldık

Kaldı ki Belhanda ve Ndiaye transferlerin de birilerinin cebi dolduğu çok açık.Mancininin getirdiği çöplere bu kadar tepki gelmemişti zamanında :)

Mesela beğenilmeyen iki isim Belhanda ve Feghouli kalsalar bile yine az çok katkı alacağız.Biz ne adamlara paralar harcadık da 0 katkı aldık

Udinese'den kovulma sebebi kişisel ayrılıklardır kötü bir dönem geçirmedi.11 maçtır kazanamayan bir takıma bir anda sihirli değnek deyip bütün maçlarını kazanacak hali yoktu

Valla iyi olurdu olmazdı orasını sende bende bilemeyiz.Sadece benim iddia Dursun'un Tudor'dan daha tecrübesiz ve kötü birini bulacağı yönündeydi.Terim sürpriz oldu

Düşünsenize o kadar yıl üst düzey futbol oynamışsınız, harika bir kariyer yapmışsınız. Şimdi gelecek vadeden hocalardan birisiniz ama haberin içeriğini okuyamayan adamlar size futbol cahili muamalesi yapıyor.

Udinese Coach Igor Tudor could walk away just a month after taking his first Serie A job.

According to Calciomercato.it, the Croatian tactician is in disagreement with the club over the strategy to go forward.

Herkes sallamış da son 11 maçında 11 yenilgi alan takımın başına geldi . 4 maçta iki galibiyet bir beraberlik bir yenilgi aldı ve takımı kümede tuttu . Yenildiği tek takım Inter'di küme düşme adayı 11 maçtır yenilen bir takımın Inter'e yenilmesi de şaşılası değil . Tudor'u ben de pek tutmuyorum . Lakin Udinese'den bile kovuldu ahahah çok başarısız işte demek en azından Udinese kariyeri için bunu söylemek = futbolu takip etmemek . Galatasaray'da ben de sevmiyordum ve başarılı bulmuyorum lakin Udinese'de 4 maçta yapacağını yaptı ve maç/skor bazında başarılıydı ki Udinese'nin de son 4 hafta ihtiyacı olan buydu yoksa küme düşeceklerdi .

Gereksiz adamları gönderip iyi bir kadro kurdu doğru,(Sneijder- Belhanda skandalı hariç) ama adamın arkasından takımdaki neredeyse bütün oyuncular salladı. Kimse sevmiyor, demek ki insan ilişkileri iyi değil bu bariz. Oyuncu ilişkileri iyi olmayıpta başarılı olan bir antrenör ben bilmiyorum çünkü oyuncunun potansiyelini böyle hocalar çıkartıyor. He ben dingil bir insanım neden herkesle kavga ediyorum diye kendine sorarsa o zaman olabilir ama çevremizden bildiğimiz üzere böyle tipler hatayı hep karşılarında buluyorlar.

o 4 macta tudor olsa fbye yenilebilirdik (gerci oynadigimiz macta da yenilebilirdik)
bjtasa karsi oyle oynayamazdik o dogru
ibb macinda iyi oynamadik, en az o kadar oynardik sonrasi marianonun golu atip atmamasina kalmis
trabzonu icerde her turlu yenerdik

yani 10 - 2 isi biraz abarti

Üst Alt