Tudor ve Udinese Yolları Ayırıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ve Udinese Yolları Ayırıyor!

Gereksiz adamları gönderip iyi bir kadro kurdu doğru,(Sneijder- Belhanda skandalı hariç) ama adamın arkasından takımdaki neredeyse bütün oyuncular salladı. Kimse sevmiyor, demek ki insan ilişkileri iyi değil bu bariz. Oyuncu ilişkileri iyi olmayıpta başarılı olan bir antrenör ben bilmiyorum çünkü oyuncunun potansiyelini böyle hocalar çıkartıyor. He ben dingil bir insanım neden herkesle kavga ediyorum diye kendine sorarsa o zaman olabilir ama çevremizden bildiğimiz üzere böyle tipler hatayı hep karşılarında buluyorlar.

ewt en buyuk eksigi dedigin sey
taktik maktik hikaye

Spor psikologlari yayginlasip her kulupte yerlerini alana dek, hatta buyuk ihtimalle ondan sonra bile, teknik direktorluk bir adam yonetimi isidir. Insanlarla gecinemiyorsaniz iyi bir teknik direktor olmaniz mumkun degildir.

Ama her meziyet gibi bu da ogrenilebilir. Ayrica adam yonetiminde kotu olup taktik bilmek, futbolcudan anlamak, iyi kocluk yapmak vs. mumkundur.

o 4 macta tudor olsa fbye yenilebilirdik (gerci oynadigimiz macta da yenilebilirdik)
bjtasa karsi oyle oynayamazdik o dogru
ibb macinda iyi oynamadik, en az o kadar oynardik sonrasi marianonun golu atip atmamasina kalmis
trabzonu icerde her turlu yenerdik

yani 10 - 2 isi biraz abarti

Bir de kimse Terim'den daha iyi demiyor ki. Hatta gideceği dönem de Terim dışında her seçenek felaket olur diye konuşuyorduk. 40 yıldır bir ligin içinde olan ve oldukça büyük başarılar kazanan adamla daha 3-4 yıllık kariyeri olan adam tabiki bir olmaz. Evet Terim ile daha şanslı olurduk muhakkak ama Tudor da hiç de öyle batırmazdı ikinci yarı. İçerdeki maçları alırdık yine.

Bence Anadolu deplasmanlarında daha iyi sonuçlar alınabilirdi ancak kalsaydı içerideki büyük maçların hiçbirini kazanamayacağımıza eminim. Hatta %90’lık bir oran verebilirim. Zaten ilk yarıda içerideki Fb maçı buna örnek. Kısaca kalsa 4. olurduk bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O kadar adam aldırdı Latovlevici harici neredeyse bütün hepsinden az çok katkı aldık

Kaldı ki Belhanda ve Ndiaye transferlerin de birilerinin cebi dolduğu çok açık.Mancininin getirdiği çöplere bu kadar tepki gelmemişti zamanında :)

Mesela beğenilmeyen iki isim Belhanda ve Feghouli kalsalar bile yine az çok katkı alacağız.Biz ne adamlara paralar harcadık da 0 katkı aldık

Udinese'den kovulma sebebi kişisel ayrılıklardır kötü bir dönem geçirmedi.11 maçtır kazanamayan bir takıma bir anda sihirli değnek deyip bütün maçlarını kazanacak hali yoktu

Valla iyi olurdu olmazdı orasını sende bende bilemeyiz.Sadece benim iddia Dursun'un Tudor'dan daha tecrübesiz ve kötü birini bulacağı yönündeydi.Terim sürpriz oldu
iyi olup olmayacağını sen bilemeyebilirsin belki ama daha sezon başı bi çoğumuz bunun çapının ancak küme düşme takımlarına yeteceğini belirttik. sezon başından beri de adım gibi emindim bu adam bizi ilk 3 e sokamaz dedim ve defalarca söyledim. kabak gibi görünen bi gerçekti. daha önce de dediğim gibi bu takıntılı, insan yönetim becerisi sıfır, yeteneksiz herifin layık olduğu tek yer küme düşme takımlarıdır. transfer mevzusuna gelirsek 40 milyon euroyu forumdan birine versinler bunlardan daha iyi transferler yaparlar, 40 milyon harcamalarına rağmen şampiyonluk yarışı içindeki hala en zayıf kadroya sahiptik. belhanda,maicon ve feghouliye verilen paralar ve alınan verime bakarsak tam bi fiyasko. cenk ergüne 40 milyon verip transfer yap demek kolay devamında 4 ay ödenmeyen maaşları düşünen yok tabi. fatih hoca o hırvat salatalığı gibi yarını düşünmeden ona buna milyonlar savurmayınca daha büyük iş yapmış olacak, o beceriksizin milyonları savurup transferleri yaptırması başarı mı oluyor yani.

Kendi aldığı oyuncular trip attı malatya maçında tudor kalsaydı nasıl içerde derbi alıyoruz neye göre diyorsunuz geçen yılda takımın başındaydı bu herif daha golümüz yoktu yahu şaka gibi gol, babayı alırdık tudor kalsaydı çok net.

Bence Anadolu deplasmanlarında daha iyi sonuçlar alınabilirdi ancak kalsaydı içerideki büyük maçların hiçbirini kazanamayacağımıza eminim. Hatta %90’lık bir oran verebilirim. Zaten ilk yarıda içerideki Fb maçı buna örnek. Kısaca kalsa 4. olurduk bence.

takımın deplasman fobisinin sebebi zaten o herif takımın özgüveni bitmişti derbileri zaten söylemeye gerek yok, bu psikolojik durumu anca son 3 deplasmanda aşabildik. kalsaydı olabileceğimiz en yüksek mevki 4.lüktü

iyi olup olmayacağını sen bilemeyebilirsin belki ama daha sezon başı bi çoğumuz bunun çapının ancak küme düşme takımlarına yeteceğini belirttik. sezon başından beri de adım gibi emindim bu adam bizi ilk 3 e sokamaz dedim ve defalarca söyledim. kabak gibi görünen bi gerçekti. daha önce de dediğim gibi bu takıntılı, insan yönetim becerisi sıfır, yeteneksiz herifin layık olduğu tek yer küme düşme takımlarıdır. transfer mevzusuna gelirsek 40 milyon euroyu forumdan birine versinler bunlardan daha iyi transferler yaparlar, 40 milyon harcamalarına rağmen şampiyonluk yarışı içindeki hala en zayıf kadroya sahiptik. belhanda,maicon ve feghouliye verilen paralar ve alınan verime bakarsak tam bi fiyasko. cenk ergüne 40 milyon verip transfer yap demek kolay devamında 4 ay ödenmeyen maaşları düşünen yok tabi. fatih hoca o hırvat salatalığı gibi yarını düşünmeden ona buna milyonlar savurmayınca daha büyük iş yapmış olacak, o beceriksizin milyonları savurup transferleri yaptırması başarı mı oluyor yani.

Futbolun ekonomisini de Tudor'un yaptığını düşünüyorsan senle tartışacak bir şeyim yok :D

Kin akmış mesajından resmen onun da sebebini az çok tahmin ediyorum.Ama ben teşekkür ediyorum kendisine kanserli hücreleri takımdan attığı için

takımın deplasman fobisinin sebebi zaten o herif takımın özgüveni bitmişti derbileri zaten söylemeye gerek yok, bu psikolojik durumu anca son 3 deplasmanda aşabildik. kalsaydı olabileceğimiz en yüksek mevki 4.lüktü

O fobinin oluşmasının sebebi 3 zor büyük deplasmanın arka arkaya gelmesi ve orada seri ezici mağlubiyetler almamız. Yoksa ondan önce Bursa, Konya, Osmanlı deplasman galibiyetleri vardı. Fena seri değil. Ancak totale vurduğumuzda kesinlikle 4. olurduk çünkü dediğim gibi içeride büyük maç alamazdı+Kadıköy’de yenilirdi.

İçerde hamsiler harici kimseyi yenemezdik.Hatta başakşehir ve Beşiktaş içerde bile yine onun zamanındaki gibi rezil ederdi bizi.Fener maçını hiç saymıyorum yiyeceğimiz 3 gol ve üzeri banko idi.Çok boş yapılılıyor.Tudor kalsaydı şampiyon olamazdık daha neyin derdi bu anlaşılacak gibi değil.

Futbolun ekonomisini de Tudor'un yaptığını düşünüyorsan senle tartışacak bir şeyim yok :D

Kin akmış mesajından resmen onun da sebebini az çok tahmin ediyorum.Ama ben teşekkür ediyorum kendisine kanserli hücreleri takımdan attığı için
senin önceki mesajlarını ve o dönemki tavrını az çok hatırladığıma göre zaten seninle bu durıumu tartışan yok sadece gerçekleri yüzüne vurmak istedim bidaha gelip burda hala savunma gafletinde bulunduğun için. sen tükürdüğünü yalamak istemeyebilirsin ama o beceriksiz herif zamanında ettiğiniz tüm övgüleri her seferinde boşa çıkaracak buna emin olabilirsin :D sene başı bunun yeri italya küme düşme takımı dedim dediğime geldi ama belli ki orada da barınamamış dengesiz herif ki barınamaz da zaten. gittiği her takımı 5 ayda dağıtma potansiyeline sahip hendisi

O fobinin oluşmasının sebebi 3 zor büyük deplasmanın arka arkaya gelmesi ve orada seri ezici mağlubiyetler almamız. Yoksa ondan önce Bursa, Konya, Osmanlı deplasman galibiyetleri vardı. Fena seri değil. Ancak totale vurduğumuzda kesinlikle 4. olurduk çünkü dediğim gibi içeride büyük maç alamazdı+Kadıköy’de yenilirdi.

karabükte de bize geldikten sonra da vardı o deplasman kabızlığı. bize bulaştırdı o hastalığı resmen. dediğim gibi tabi kimse bilemez ne olacağını ama o freni boşalmış kamyon ligin 2.yarısı şarampole yuvarlanırdı bundan zerre şüphem yoktu şuanda da yok. tam zamanında kurtulduk.

Haber doğruysa Udinese yanlışa düşmüş demektir. 11 maç üst üste yenilen ve moralmen çöküşte olan takımla 4 maçta 7 puan alıp ligde tuttu.

Tudor haterları takip etmediği için "orada da başarısız oldu demek ki hahahah" diyebilir ama merak etmesinler oradan gitse bile daha iyi yere gidecektir.

senin önceki mesajlarını ve o dönemki tavrını az çok hatırladığıma göre zaten seninle bu durıumu tartışan yok sadece gerçekleri yüzüne vurmak istedim bidaha gelip burda hala savunma gafletinde bulunduğun için. sen tükürdüğünü yalamak istemeyebilirsin ama o beceriksiz herif zamanında ettiğiniz tüm övgüleri her seferinde boşa çıkaracak buna emin olabilirsin :D sene başı bunun yeri italya küme düşme takımı dedim dediğime geldi ama belli ki orada da barınamamış dengesiz herif ki barınamaz da zaten. gittiği her takımı 5 ayda dağıtma potansiyeline sahip hendisi

Yoo burada Tudor'u savunanların gayet mantıklı sebepleri var siz anlamak istemiyorsunuz

Kahin gibi önceden şu olurdu bu olurdu demek kesinliği olmayan bir şeyi iddia etmek ne kadar doğru ?

Tamam benim de umudum yoktu son maçlarda lakin içerde problemler vardı vs bir çok şeyle uğraşıyordu

Tudor daha kariyerinin çok başında olan bir isim,eminim ki zamanında Löw için de aynı şeyler konuşulmuştur

Youtube da bir çok videosu var aç izle bu adamın futbol aklı ve mantığı yerinde, tecrübesizliğinden ve doğru futbol sistemini bulamamasından kaybediyor bunlar zamanla aşılabilecek şeyler

Ha şuna katılırım bizde artık böyle gelecek vaadeden hocaları getirmemek lazım hem taraftar hem hoca için çok zor

Haber doğruysa Udinese yanlışa düşmüş demektir. 11 maç üst üste yenilen ve moralmen çöküşte olan takımla 4 maçta 7 puan alıp ligde tuttu.

Tudor haterları takip etmediği için "orada da başarısız oldu demek ki hahahah" diyebilir ama merak etmesinler oradan gitse bile daha iyi yere gidecektir.
merak etme küme düşmüş beneventodan 1 puan alıp küme düşmüş veronadan 3 puan aldığını biliyoruz yani şansı vardı ki son haftalarda kek rakiplerden puan alabildi yoksa nerdeyse düşürecekti. ayrıca gelecekte ak kara belli olacak ama ben iddiamın arkasındayım bu adamın yeri küme düşme takımlarıdır ve en büyük başarısı da bi takımı kümede tutmak olacaktır. gelecek herşeyi gösterecek siz bu arda çok sevdiğiniz hocanıza yeni takım arayın.

O haterlerin çoğunluğu zaten Sneijder'i postaladığı için sevmiyor :D

Sneijder'i baş tacı yapsaydı yorumlar farklı olurdu

Üst Alt