Tudor'u Yedirmeyin! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'u Yedirmeyin!

Rikerink'in geldiği ilk günlerde nası bir değişik geldiyse takım gözümüze simdi Tudor da yaşıyoruz onu. Fener ile kupa maçında ben uzun yıllar sonra duran top organizasyonu deneyen bir antranör görmüştüm.
Şimdi ise ofansta farklı defansta farklı dizilen bir sistem takımı görüyorum. İstediği maliyeti çok uygun olacak takım oyuncularıyla oynanabilecek güzel bir yolda ilerliyoruz gibi gözüküyor. Linnes bu sisteme cuk oturur derken takımda bek oynatmıyor. Linnes tarzı oyuncularla güzel oyun sergileyecek bir takım oluruz.

Amma velakin gidecek bir battal boy çöpü kapının önüne koymak lazım. İhtiyacı olanlar alsın, yoksa çürüsün gitsin. Galatasaray'ı yatakhane olarak gören beyinsizlere söylüyorum bunu.

Bu takımda Selcuk, Sabri, Dejong, Poldi, Balta gibi oyuncuların yeri yok. Yedekte bile oturtmamak lazım. Tarihinde başarılara imza atmış efsane oyunculara yapılmayan vefa örneği bu milyon dolarlık eşşeklere yapılıyor ya ona deliriyorum.
Sebebi de çok malca ve aptalca ona da ayrı deliriyorum.

Bu arada tek kulvarda olunca isler iyi gider soylemi de cokmus oldu . Gecen sene de avrupa vardi , ligde berbattik, kupayi alabildik .. Bu sezon avrupa hic yok , kupa gitti , tek kulvar ligde de olsan bir faydasi yok

karabuk,kayseri,rize, bjk .. 4 mac 12 puan , alinan puan 1 ..

Bu kafayla 3 puanı zor alır Tudor. Eğer olur da zihniyeti değiştirmezse haftaya da Antalya deplasmanında muhtemelen 3 puanı bir arada göremeyiz. Bjk nerdeyse terlemeden derbiyi kazanıp gitti. Bu terlememe olayı iyi oynadıkları anlamında değil. Karşılarında sadece savunan bi rakip buldular, onları zorlayan bir rakip değil. Eh öyle ya da böyle şans golünü de atıp işlerine baktılar. 2 hafta önce hala şampiyonluk şansımız vardı, bugün ilk 3 şansımız riske girdi nerdeyse. Riekerink'den daha kötü kadrolar sahaya sürüp de sistem oturtmaya çabalayacaksa buyursun denesin. Tabi bu sistem onu ne kadar bu takımın başında bırakır, orası muamma işte.

Tapa

Hayır 7 puan geride olmasak yaptığına bir açıklama getirmek olası olabilir de sadece gol yememek üzerine sahaya takımı çıkarıp hiçbir B planı bile olmaması kendisi açısından büyük bir referans olacaktır.Ben yenilmeyeyim de ne olursa olsun mantığıyla daha çok yenilgiler alırsın sen hoca.Takımı gol yememek için savunma yapmaya öyle odaklamış ki takım gol yiyince başı kesilmiş tavuk gibi çırpınıp durdu dakikalarca.Neyse böyle devam ederse bizdeki kariyeri sene sonuna kadar olur çünkü bu kafayla alacağı galibiyet sayısı 3'ü geçmez.3 galibiyet alan hocaya da yeni sezonu göstermezler

Tudorcular kabız eşek gibi kıvranıyosunuz. Riekerink'e demediğini bırakmayanlar Tudor'u nerden övsem diye kıvranıyor.Söyleyin Dursun başkanınıza kenardan el kol yapan başka bir adam getirsin. Şubatta ligden koparttınız rezil herifler.

Tudorcular kabız eşek gibi kıvranıyosunuz. Riekerink'e demediğini bırakmayanlar Tudor'u nerden övsem diye kıvranıyor.Söyleyin Dursun başkanınıza kenardan el kol yapan başka bir adam getirsin. Şubatta ligden koparttınız rezil herifler.

Anlaşılan o ki Tudor'dan hoşlanmadın. Kimi getirsin istersin? Nasıl erkeklerden hoşlanıyorsun?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Kivranan yok mal mal konusma. Malsan onceden soyle de mesajlarini es gecelim. Malsan ve adam gibi yazacagina dair taahut vereceksen dur. Malsan ve Adam gibi yazmayacaksan da s git. Mal degilsen de adam gibi msj yaz

Sen kufuru hakaediyon ama du bakalim kime patliycak bi sus be yedin bizi bi sus baslatma.rikinden

sisteminin ak futbolcu denmicek adamlari oynatmaya devam ediyo ilk once elindeki adamlarla istedigi sistem oynanirmi onu cozsun

Son düzenleme:
bu sene supercupi alacagiz eze eze fark bekliyorum

zuurt kupasini

ligi 82 puan ile champ

ve uefa kupasi ile kapatacagiz

sezona iyi baslayacagiz sonra biraz bocalayacagiz

ondan sonra tam gaz kupalara

prandelli tam bir efsane olacak bu kulüpte

öyle böyle degil

birlikte cok gulup agliyacagiz

adama resmen tapacagiz

millet bize gipta ile bakacak

bu mesajimi unutmayin ;)

Akıbeti buna benzemez umarım. Konuya bütünüyle katılıyorum, baştan beğenmiyorum diyebilirsiniz ama böyle iki maçla da hoca harcanmaz.

Üst Alt