Tulun: "Gerets ile pazarlıktayız" - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tulun: "Gerets ile pazarlıktayız"

Cevap: Tulun: "Gerets ile pazarlıktayız"

Ben de delidir demedim. Aslında deli olmadığını tarihçilerin çoğu söylüyor. Bir defa lakabı çıkmış deli ibrahime inmez sekize misali...Deli İbrahim zayıf karakterli idi, 40 yıl sarayda hapis hayatı yaşamıştır, onun dönemi başıbozukluk dönemidir. Döneminde devleti fiilen valide sultanlar, haremağaları, yeniçeriler, rüşvetçi vezirler yönlendirmiştir.

Cevap bekliyorum ?

Hagi ile 15'inciliği Rijkaard ile 3'üncülüğe tercih ederim. Hagi'nin hiç şansı yoktu. Takımın belkemikleri Arda, Sabr, Baros, Kewell çoğunlukla sakkattı. İstatistiksel olarak Rijkaard'ın en çok tercih ettiği iki futbolcu Sarp ve Servet! Bu bile birçok şeyi açıklıyor.

Rijkaard futbolcularına karşı hiç mert olmadı, onları hep aşağıladı. Futbolcular senin için niye sahada savaşşsın? En kötüsü ise forumda adeta Rijkaard diktatörlüğü ilan edildi, moderatörler, forum ileri gelenleri karaya ak, aka kara demeye başladılar. Rijkaard'ı eleştiren aşağılanıyor ve afaroz ediliyordu, birçok kişi kgb ajanı gibi Rijkaard karşıyı avına çıkmıştı. 4-3-3 saçmalığı Hagi'nin de aklını çeldi. Hagi'yi bitiren 4-3-3 dür.

Neden bahsediyorsun? Hagi cok hata yapti, ve hic bir zaman 4-3-3 oynamadi. Misimovice sirf sakiz cignedi diye kapris yapti, sonrada gururuna yediremedi ve gonderdi. Hag kaldigi 3 ay boyunca Galatasaray'i en az 15 milyon zarara ugratti. Eski takimindan, degeri 1 milyon etmez oyuncuya 5 milyon verdi. Ve iki senedir oynamayan bir keleci ilen anlasti.

Rijkaard varken Sarp fena degildi, evet hata yapiyordu ama bu kadar kotu degildi.

valla floryada kimse istedigi gibi at kosturmasında yeter bana. bayern münihten ayrılan van gaal ın gelmesini cok isterim. keşke gelse ama gerets gelcek.

Van gaal gelirse 1. gün ayhan,balta,servet'in boğazına yapışır :) ama ben terim'i isterim hem bizden beri hemde florya'yı haşlicak tek kişi

Gelse bize çok şeyler katacak ama düşünülmüyor :(

ottmar hitzfeld, bu dünya üzerindeki en önemli taktisyenlerden birisidir. kişiliği ve mizacı da her antrenöre örnek olabilecek niteliktedir.

ancak bilindiği üzere kendisi emeklilik yıllarını yaşıyor. senede taş çatlasa 6-7 maç çalıştırdığı isviçre milli takımının teknik direktörlüğünü üstlenmiş durumda.

çok çok iyi bir teklifle gidilirse belki düşünür. öbür türlü sanmıyorum.

Hagi ile 15'inciliği Rijkaard ile 3'üncülüğe tercih ederim. Hagi'nin hiç şansı yoktu. Takımın belkemikleri Arda, Sabr, Baros, Kewell çoğunlukla sakkattı. İstatistiksel olarak Rijkaard'ın en çok tercih ettiği iki futbolcu Sarp ve Servet! Bu bile birçok şeyi açıklıyor.

Rijkaard futbolcularına karşı hiç mert olmadı, onları hep aşağıladı. Futbolcular senin için niye sahada savaşşsın? En kötüsü ise forumda adeta Rijkaard diktatörlüğü ilan edildi, moderatörler, forum ileri gelenleri karaya ak, aka kara demeye başladılar. Rijkaard'ı eleştiren aşağılanıyor ve afaroz ediliyordu, birçok kişi kgb ajanı gibi Rijkaard karşıyı avına çıkmıştı. 4-3-3 saçmalığı Hagi'nin de aklını çeldi. Hagi'yi bitiren 4-3-3 dür.

Hagi doneminde oyuncular sakatti da Rijkaard zamaninda butun takim saglammiydi? Hagi'den kat kat fazla sakatlik sorunu ile bogusmustu Rijkaard. En onemli oyuncular hep sakatti.

mustafa sarp ile elanoyu yanyana oynatıyordu xavi'de yedek kulübesinde bekliyordu. Serveti zaten oldu olası sevmedi rijkaard bunu söylemen bile gereksiz. taa en başta söyledi kalite eksikliği var diye, eğer rijkaardla şampiyon olmak istiyorsan istediği oyuncuları alıcaksın yada onu hiç getirmeyeceksin. o elindeki kadro ile çok bile yaptı emin ol. onun defansında servet vardı,sol beki hakan balta idi, orta sahasında ayhan ve mustafaya muhtaçtı, yarım sezonu barossuz oynadığı için şanssızdı. yapıcak bişey yok biz ne kadar anlatırsak anlatalım rijkaard kötü olucak. Taraftar 2-0 yenildiğimiz bursa maçında protesto etti rijkaardı şimdi pişman çoğu orası ayrı, ama bilmiyorlarki o 2-0 yenildiğimiz maçta bile 19 korner kullandık :)

bir takimin 19 korner kullanip 0 a karsi yenilmesi de o antrenorun herhangi bir yan top organizasyonu basaramadiginin itirafi degil midir ? rijkaard basarili olamadi ise her birimde sorunlar oldugu gibi kendisinde de vardi , rijkaard kotudu de hagi iyi miydi ,elbette hayir ,ve bulent underin de davranislarina bakarsak onda da umut yok

caresiz denemeye devam etmek zorundayiz yeni isimleri ,duses atana dek

Gerets son sene sapıttı ben pek istemiyorum gelmesini, Lucescu gelecekse gelsin.

yalcin dumer e gore ilk aday gerets,2. aday roger lemerre,ankaragucu nun eski hocasi.

yeni tk direktör olarak takımın başına Yiğit Can Kaplan'ı getirin , 6-7 sene rahat edin. Genç, dinamik, vizyonu geniş, yenilikçi, geçlere önem veren :D

hem maddi açıdan da karlı iş olur. Senelik 200bin dolar'a imza atar :D

yalcin dumer e gore ilk aday gerets,2. aday roger lemerre,ankaragucu nun eski hocasi.

Bu Yalçın Dümer denen arkadaşa sinir olmaya başladım. Nereden çıkartıyor Roger Lemere iddaalarını. Yuh diyorum artık. Bu adam Ankaragücü'nde Ümit Özat'ın yardımcısı!!! değil miydi. Pasif herif. Allah'ım sen bizi bu Yalçın Dümer denen şahısın uydurma haberlerinden koru. Bıktık artık bu adamdan

Baba sen tipik %90 dansın. Ondan sana yazıyorum. Alınan üstüne almakta serbest.

Genellemelerle eleştirmek sizde alışkanlık yapmış. Kafanızda ne kaldıysa artık geçmişe dair ver allah ver sopayı, vur allah vur kim denk gelirse artık. Terim, Luce, Gerets farketmez. Bu adamlar hangi koşullar altında çalışmışlar, neden başarılı/başarısız olmuşlar derinlemesine incelemeden ver genellemeyi, ver örneği (senin ki Hitzfeld, diğerinin ki Wenger, yok öbürünün Magath vs) ohh maşallah verin verin. Sonra da zaman vermek lazım gelene diyonuz ya işte bu tam absürdlüğün daniskası. El insaf birader. Bırak griyi, beyazı. Hep siyah hep siyah. İçiniz kararmış sizin. Örnek sen: Senin Ottmar Barış'ı ilk maçta sahaya srse ertesi gün bu adam TD m lan deyip yazacak ilk kişi sen olursun. Sizin şakül kaymış. Bağımlılık yapmış bok atmak sizde.

Kardeş sen Bülent hoca oyuna ilk macında mustafa sarpla barısı sokunca ne dediysen bizde Benim Ottmar'a öyle söyleriz.

Ben Gerets'e başarısızda demedim sadece neden dön dolaş eski isimler geliyor hep dedim.

Yeni bir hoca olamazmı yeni bir heycan illede Ottomar Hitzfeld gelsin de demedim. Ayrıca bok falan attığım yok takımın şimdiki haline bakıp konuşuyorum ben rijkaard zamanı zaten askerdeydim...O yüzden forumada girmedim 15 ay kadar.

Ben sadece %10 neyle mutlu oluyor onu anlayamıyorum dedim kafandan senaryolar kurdun be renkdaş.

Rica ediyorum bana alıntı yapıp cevap verme bu forum ben askere gitmeden çok daha kaliteliydi.

Büyük abiler güzel yazılar yazar Galatasaraylılığı anlatırlardı kaldıki kümede düşşsek formamı gider giyerim.Ben mutsuzum 14. olmaktan Bu camia bu kadar hedefsiz kalmamalı diye kendi nacizane düşüncemdir.

Saygılar.

Üst Alt