Tulun: "Gerets ile pazarlıktayız" - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tulun: "Gerets ile pazarlıktayız"

Cevap: Tulun: "Gerets ile pazarlıktayız"

CEVIRI:

Gerets: Galatasarayin benimle iletisim kurdugu dogru.

Fas Milli Takim TD Eric Gerets gecenlerde Turk medyasina karsi, Galatasarayin onu TD olarak istedigini soyledi.

Gerets: Galatasarayin benimle iletisim kurdugu dogru. Bana cok guzel bir teklif verdiler, ben bu teklif uzerinde biraz dusunmem gerek. Yakinda bir secim yapmis olurum.

Eric Gerets Fas'ta mi kalacak yoksa tekrar Turkiye'de yeni bir macera mi arayacak? Bu konu hakkinda ki gorusleriniz neler?

Teşekürler :tiphat:

Bu arada Arda bile gitmeyebilir Gerets gelirse. İlk adam gibi oynatan oydu çünkü. :tiphat:

Arda umarım gider. En çok destekleyen en çok seven adamlardan biriyim belkide Arda'yı ama umarım gider. Burada Hasan Şaşlaşacak yoksa.

gerets gelirse arda kalır ama yeni yönetimde ardayı satma gibi bir düşüncesi olurmu bilemiyorum.gerçi ben ardanın yurtdışındada başarılı olacağına inanmıyorum,türkiyeden gidipde büyük işler yapan bir tek nihatı hatırlıyorum,gol krallığında ronaldo ile kapışmışdı ve takımınıda üst sıralarda taşıyan en değerli oyuncu olmuşdu bunların haricinde hakan şükür bile başarılı olamadı ancak avrupada doğupda avrupa futbolunu bilen türk gençleri şimdi real madridlerde oynuyor dolayısı ile ardanın ben en falza mehmet topal kadar faydalı olabiliceğini düşünüyorum zira zaten kronik bir sakatlığı var avrupada fazla dayanamaz hareketli tempoya kimse kimseyi kandırmasın.

gerets olayı ile bellidir,aysal başkan olursa ilk fatih terim yoklanacak olmassa ardından gerets getirilecek.Lucescu ise takımından ötürü getirilmesi zor bir adam olduğu için gerets önplanda şuan.

Gerets: ''Galatasaray heeft inderdaad contact met mij gezocht''

Door Youssef_Casa - Vrijdag 15 April 2011 12:55 - Bron: Redactie - Submitter: Geen

Bondscoach Eric Gerets vertelde onlangs tegenover de Turkse media dat het Turkse Galatasaray inderdaad hem als coach wil binnenhalen.

Gerets: ''Het klopt dat Galatasaray contact met hij heeft gezocht. Ik heb ook een mooie aanbieding ontvangen waar ik nog even over na moet denken. Ik zal binnenkort de knoop doorhakken''.

Zal Gerets blijven bij Marokko of kiest hij weer voor een avontuur in Turkije? Hoe denken jullie hierover?

Teklif aldigini dogrulamis sanirim.

cazip teklif almis bizden, kisa zamanda düsünüp karar verecekmis....

bu is olmustur ozaman

hayirli olsun

Sanmıyorum Geretsin geleceğini. Almanyadan bir teknik direktör gelir diye düşünüyorum

Eric Gerets, İmparator'dan sonra gelebilecek en doğru adamdır.Gerets'in gelmesi harika olurdu doğrusu, ah ah. :)

Gerets' in son döneminde kadrodaki futbolculardan bazıları.. "Cihan Haspolatlı, Orhan Ak, Saıdou, İnomoto, Carrusca ve Mehmet Güven" Şimdi seni daha iyi anlıyoruz büyük hoca, yuvana dön artık...

Gerets' in son döneminde kadrodaki futbolculardan bazıları.. "Cihan Haspolatlı, Orhan Ak, Saıdou, İnomoto, Carrusca ve Mehmet Güven" Şimdi seni daha iyi anlıyoruz büyük hoca, yuvana dön artık...

Hakan Şükür, Necati Ateş, Hasan Şaş, Ümit Karan, Hasan Kabze, İliç

+

Arda Turan (2006-2007)

Gerets dönerse şahane olur. Sahamızdaki bi maçta rakibe karşı tek kale oynuyorduk resmen. 0-0 bitmişti ilk yarı. Ama feci goller falan kaçırıyoduk yani baya tek kaleydi maç.Tutup 2.yarı 3'lemişti forveti. O maçı kazanmıştık ama kim olduğunu harbiden hatırlamıyorum:D Hatta Mehmet demirkol ben böyle hoca görmedim falan diye övdü maçtan sonra. Artık gerçek anlamda güzel futbol görmek istiyoruz. Şu an başarıdan çok iyi futbola hasretiz açıkçası. Geri dön reis bekliyoruz:ask:

Üst Alt