Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"

Cevap: Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"

Felipe Melo çok akıllıca oynadı o Mehmet Topuzun pozisyonunda çok korktum ben birde Gökhan Gönül denen provokatör geldi oraya Melo'yu itmeye başladı sinirlenip kart görsün diye ama Fatih Hoca Melo'yu uyarmış maçtan önce belliki...

Aslan Melo :tiphat:

İlk dakikadan itibaren üzerine yüklendiler ama reis oyuna gelmedi. N'oldu la tümer hırbosu ?

Bütün çirkefliklere rağmen tamamladı.Bununda bir bildiği vardıki bu kadar emin konuştu.Girmiştir umarım

Sergen'de Galatasaray'ın bu sene derbi kazanamayacağını iddaa ediyordu.

Daha malubiyetimiz yok 4 derbide.

Ohooo ben bütün arkadaşlarıma(içlerinde Galatasaraylılar da var) kapak takmış durumdayım,Sergen'e kapak takılmış umurumda değil. "Galatasaray ligi sürklase edecek" dediğimde herkes bana gülüyordu sezon başında.İlk maçtan sonra "Galatasaray Play Off'a kalamaz "dediler,sabır dedik,inandık,şimdi herkese gülüyorum. Play Off denen nane çıkmasaydı kahkahalar da atardım.

fenerliler eskiden diyordu sizi kadıköyde 10 senedir yeniyoruz diye,2 senedir alınan beraberlikten sonra lafı değiştirdiler bizi kadıköyde 12 senedir yenemiyorsunuz dediler.

Seneye BankAsyada oynayacaklar(playofflardan önce alırlar cezayı) o yüzden yine yenemicez ama 2 sene sonra lafı değiştirmeye başlayacaklar ve daha ileriki zamanlarda şunu demesinler sakın:Galatasaray'ı kadıköyde kendi sahamızda 10 senedir yenemiyoruz :D

Melo hakikaten profesyonel oldugunu gösterdi.baska birisi olsaydi emre ve gökhan serefsizlerine cakmisdi ve kirmiziyida yemisdi.emre cabalasada basaramadi.zeten fb td ve futbolcularin taktiyi bu provoke etmek.tümer de fb oynadigi icin böyle seyleri öyrenmis fb de.yani tümer bosu bosuna konusmamis "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!" diyerek.

şerefsizler daha dk 2 de hemen saldırdılar meloya.afferin koçuma oyuna gelmedi...o emre iti pozisyonu bile görmedi gitti hemen saldırdı kudurmuş it..arenaya sırf bu şerefsize küfür etmek için gidicem... ne kadar karaktersiz birisin sen ya. dışardaki itler bile bundan daha adam!

Valla yanlış bir şey söylememiş gibi. Geldiğinden beri bende diyordum bunu ama bende iyi g.t oldum.

aslında ön görüsü dogru çıktı adamın melo nun üzerine oynadılar tüm maç ama melo mütiş bir olgunluk gösterdi ki mehmet topuzla yaşadıklarında kırmızıda görebilirdi tabi ki hakem olayın başlangıcını görmeseydi

Üst Alt