Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"

Cevap: Tümer Metin: "Melo Kadıköy'de maçı tamamlayamaz!"

tümer nasıl bir beyne sahipsin sen ya neyin kafasını yaşıyon anlamadım:D

Motcu Tumer.....senin motunun direksionuna Melo gecsin :D :D

:sgr: :sgr:

Tümer Metin 'i Spor Yorumcusu Diye Dinleyenleri Islak Sopayla Döveceksin .

art niyetli yorumcu geçiniz büyük nefretle konuşuyor bize karşı feneevv le 8 jk yi yalıyor

Burdaki amaç sakin sakin oynamasını sağlayıp Melo'nun savaşçılığını kaybetmesini umuyorlar..

Büyük-küçük melo hepsi savaşmak için geliyor ....

Şu Ardanın görüntülerini verdiniz yine kafayı yedim anasını satim..Maça bak hakemin kafasını yarıyorlar, adam inatla maça çıkıyor, diger dallama, yatacak yeri olmayan su katılmamış ...............çocugu durduk yere adamı itiyor, yine suçlu biz oluyoruz.Benim anlıyamadığım bunlar ne zaman bizim sahamıza gelse kuzu kesiliyorlar.Cristian ulan bir kere delıkanlı olda bunları TT Arenada yapsana, bak bir daha nefes alabılıyormusun!!

Yani işte devamlı böyle bir mit oluşturuluyor : "Kadıköy böyle,Kadıköy şöyle,Kadıköy büyülü,Şükrü saraçoğlu dünyanın en baskın stadı,buradan rakip takımın anca ölüsü çıkar"...

Hemen hemen tüm hakemler de baskı altında kalıyor.Pet şişeler,küfürler,malum şeylerle dolu torbalar,rakip teknik direktörlerin kulübeden çıkamamalar.

Oradaki taraftar kana susamış,Galatasaray nefreti her taraflarından akan insanlar. Bunlara da ses çıkaran yok,bununla övünenler çok. Futbolun fair-play ve gerçek futbol tarafı Kadıköy civarlarına uğramadığından zaten Fenerbahçe kazanıyor devamlı. Futbol olması gereken taraflarıyla uğrasa, Fenerbahçe gibi kin ve nefretten beslenen kavgacı bir kulüp şu anda bik bik ötemezdi. Bu ülkedeki yapıya dua etsinler. Avrupa'daki rezillikleri dillere destan...

Bu maçı eze eze kazanarak, o çok güvendikleri kadıköy stadının büyüsünü bir taraflarına sokacağız.

gitsen ne farkeder kalsan ne farkeder aldığın dolarlar elbet birgün biter...

Katılmıyorum bence Melo ortamı germeli kart görsede germeli çünkü onlar bizi öyle yeniyordu aynısını Melo yapmalı.

[video=youtube;vIuOwWDeoDQ]https://www.youtube.com/watch?v=vIuOwWDeoDQ[/video]

Gördüğün gibi..Acırsan acınacak hale düşersin , bütün pislikleri hakediyor onlar , onlara Fair Play haram.

Aşağılık herifler rakip takım kalecilerini hakemleri satın alarak bir yerlere gelebildiniz aziz babanızı cezaevinde utandırmayın çıkın artık yüreğinizle oynayın bakalım sizde yüreğin y'si yok aziz babanıza güveniyordunuz...

bu baroni dallaması hala fenerde oynuyormu oynuyorsa Melo bu herifin kulağını iyi bir çekecek dur bakalım

Ya arkadaş yorumculuk yapıyorsun bari biraz oku araştır ya... Ezberlemişler bir Melo Agresif çok kart görüyor diye... Ulan adamın bizim formayla hiç kırmızısı yok... Evet sarı kart görür görecektirde ama kırmızı olmaz

Katılmıyorum bence Melo ortamı germeli kart görsede germeli çünkü onlar bizi öyle yeniyordu aynısını Melo yapmalı.

[video=youtube;vIuOwWDeoDQ]https://www.youtube.com/watch?v=vIuOwWDeoDQ[/video]

Gördüğün gibi..Acırsan acınacak hale düşersin , bütün pislikleri hakediyor onlar , onlara Fair Play haram.

O zaman bizim takımın en agresif ve en iyi oyuncularından olduğu için arda üzerinden oynuyorlardı....

Bu maç melo ve semihin üzerine oynayacaklarmış gibi bir his var klasik fener oyunları

Evet 90. dakikada küçük Melo'yu salıp golünü atar,formasını çıkarıp paşa paşa kırmızısını görür reis:D

Üst Alt