Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek"

Cevap: Tunç Üner: "3 Takım Küme Düşecek"

fifanın interpol ile anlaşması varmış 10 yıllık tam 20 milyon euro interpol bu şike olaylarını araştırma felanmış görevi herşeyi biliyorlarmış iddianeme vs tffye baskı yapılıyormuş gerekeni söylüyorlarmış ;)

Trabzon ceza almaz bence. Veya puan cezası alırsa da bunu kılıfına uydururlar. Yani demem o ki, Trabzon şampiyon olmayacaksa Uefa CL'ye almazdı. Uefa kendini rezil etmez. Bursa şampiyon ilan edilirse, Bursa hem Uefa'ya, hem Fener'e hem TFF'ye hemde Trabzon'a ağır tazminat davaları açar ki haklıdır.

Bursa bence UEFA'ya dava açamaz ama TFF ye açabilir .Zira TFF elinde karar vermek için yeterli delil olmasına rağmen karar veremedi .Ts ve BJK Avrupa maçlarına katıldı .TFF de ben eğer suçlu olduğunu düşünen takım varsa gitmesin dedim diyerek yırtabilir .Ben eğer TS ve BJK ceza alırsa darbeyi kendilerine vurmuş olacaklarını düşünüyorum ama FB 'yi kurtaran TFF neden TS ve BJK yide insiyatif alarak göndermeme kararrı almadı ? Kötü niyet aranabilir burda .Açıkçası eğer Tunç Üner gerçektende aldığı haberi UEFA yetkilisinden aldıysa ,yada daha açık bir ifade ile verilen haber gerçekse marka değeri de marka değeri diye ağlayan TFF ülke futbolunun içine etmiş olacak .Tüm ligler bu salakça yönetim anlayışından dolayı kötü etkilenecek .Lig belki 15 takımla devam edecek .TS BJK ve Eskişehir - puan alacak ve yapılan yatırımları karşılayamayacak olmalarından dolayı kötü bir ekonomik buhrana girecekler .Düşürülmesi kararlaştırılan takımlar alt ligde hangi takımın yerine yer alacaklar ? Alt lig hallaç pamuğuna dönecek .Kısaca Tunç Ünerin söyledikleri gerçekse çok ama çok büyük bir kaos bizi bekliyor .Ünal Aysalın dediği gibi her takım bu olaydan kötü etkilenecek gibi .Beklemekten başka bir çözüm yok şuan .Zaten verilen süre fazla değil .Playoff maçı kasım ayında .2 3 hafta içinde herşey belli olur .Ama bu belli olma durumu daha büyük bir belirsizliğe sebep olacak gibi.

platini boşuna söylememiş iddianeme açıklanınca herkes görecek diye iddianemeye bile gerek yok uefa ve fifanın elinde yeterli delil varmış boşuna herifler 10 yılda 20 milyon euro ödemiyor interpole ;)

biraz önce uyandım açtığım ilk haber bu oldu var mı ötesi güne en güzel şekilde başlıyorum :D

Üst Alt