Turan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turan

Tartışmaları okudum . Tebrik ediyorum sizleri ülke böyle zihnen bölünmüş iken böyle saygılı bir ortam az bulunuyor artık ?

Özür o zaman...
işte sorun burada ne olursa olsun belli bir akımı yada düşünceyi temsil etmeye soyunan kimseler yüzünden fikirler yozlaşıyor.Paylaştığın söylemlerde olan kişi ile aynı cephede savaşırım parti kursun oy veririm peki sen bir bir sosyalist partiye oy verirmisin?Asla vermezsin eminim emperyalizme karşı olsun ama mümkünse turancı olsun sosyalistler ile asla aynı cephede olmam mantığı.

Tartışmaları okudum . Tebrik ediyorum sizleri ülke böyle zihnen bölünmüş iken böyle saygılı bir ortam az bulunuyor artık ?
Biz galatasaraylıyız sonuçta küfür edenler hariç kimseyle kötü konuşmam ki bunu forumun en hararetli tartışmalarına gözü kapalı giren biri olarak söylüyorum hürmetler ve hayırlı geceler...

işte sorun burada ne olursa olsun belli bir akımı yada düşünceyi temsil etmeye soyunan kimseler yüzünden fikirler yozlaşıyor.Paylaştığın söylemlerde olan kişi ile aynı cephede savaşırım parti kursun oy veririm peki sen bir bir sosyalist partiye oy verirmisin?Asla vermezsin eminim emperyalizme karşı olsun ama mümkünse turancı olsun sosyalistler ile asla aynı cephede olmam mantığı.
Özür dilemese miydim anlamadım...Hayır veririm yanılıyorsun...Ama cehape solcusuna vermem liboşlara vermem batı taraftarlarına vermem...Rahmetli Ecevite verirdim...Hikmet Çetine...Murat Karayalçına...Hatta Doğu Perinçeke, yalçın küçüke ve mümtaz soysala da niye kimi kemalist kimi maocu ama hepsi anti emperyalist...

Ayrıca Sultan Galiyev de komünistti ama turancıydı...Benim için en az zeki velidi togan kadar kıymetlidir lütfen önyargılı olmayalım...

Üst Alt