Türk Telekom Arena İşte Böyle Olacak | Yeni Resimler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena İşte Böyle Olacak | Yeni Resimler

Cevap: Türk Telekom Arena İşte Böyle Olacak | Yeni Resimler

Trübünlerin sahaya yakınlığından çok sahaya olan açısı önemlidir..

Stadı yerinde inceledim ve tribün basamaklarından ne kadar dik olacağını daha iyi anlıyorsunuz görünce.

Birkaç modelleme yapılmış yukarılarda resimlerini gordüğüm, hepsi fazla yatık yapmış stadı, sağlıklı doğru modellemeler olmamış!

Sonuç olarak trübünler hem çok yakın, hem de çok dik! Ayrıca tüm kısımların üstü kapalı!

Nasıl bir gürültü, ses, baskı olur, tarif edilemez bence!

Staddan sorumlu mühendislerden birisi de özellikle ses akustiğinin baskının çok yüksek olacağını söylemişti.

Kim bilir belkide dünyanın en baskılı stadı olur! Heyecanla bekliyoruz....

peki ya samiyen'in yıkılışını gördüğümüzde:(

işte bunu demeyecektin :( 3 kez fenere koyuş 1 kez 8taşa (4-2) ve daha bi çok anadolu takımyla maçımızı izledim yağmur çamur demeden eskişehirden ve hatta adanadan vize haftası kalkıp gittim hiç birşey umrumda deildi de haberlerde ''bir tarihin sonu '' diye samiyende ki avrupa zaferleri klibinden sonra yıkılma anı yayınlanırsa o kadar ölülerime ağlamayan beni kimse tutamaz bu dediğimi yazın bi yere

Bilet fiyatlarında gerekli ayarlamayı abartırlarsa her maç dolar :D

Tek kelimeyle muhteşem hayırlısı ile bir olsa şu stad o zaman başarılar gelecektir.;)

En çok dikkatimi çeken ise cl logosunun olması pankart şeklinde :)

çok fazla taraftar için çkış var ama burası samiyenden de beter olacak işte burdan çıkamacayacaklar BEKLİYORUZ

Üst Alt