Türk Telekom Arena İşte Böyle Olacak | Yeni Resimler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Telekom Arena İşte Böyle Olacak | Yeni Resimler

Cevap: Türk Telekom Arena İşte Böyle Olacak | Yeni Resimler

işte bunu demeyecektin :( 3 kez fenere koyuş 1 kez 8taşa (4-2) ve daha bi çok anadolu takımyla maçımızı izledim yağmur çamur demeden eskişehirden ve hatta adanadan vize haftası kalkıp gittim hiç birşey umrumda deildi de haberlerde ''bir tarihin sonu '' diye samiyende ki avrupa zaferleri klibinden sonra yıkılma anı yayınlanırsa o kadar ölülerime ağlamayan beni kimse tutamaz bu dediğimi yazın bi yere

Evet renkdaş haklısın ,çok göz yaşı dökülcek gibime geliyor:(kaldıki bende kolay kolay ağlayan birisi değilim.

Stadın koltuklarının hepsi kıpkırmızı olsa keşke,sarının kullanılması taraftarı değilim...

renktaşlar koltuklar ne zmn takılmaya başlanır tahminen hangi ay olur yani bi de deplasman tribünü tam olarak nerde olacak o konuya hiç değinilmemiş ya da ben farkedemedim var mı bilgisi olan

Arkadaşlar Adnan Polat Kıbrıs stad 2010'a ancak hazır olur demiş dogru mudur? Az önce Bülent Demirlenk tweetledi.

Cevap: Türk Telekom Arena İşte Böyle Olacak ;) [Yeni Resimler]

Bu sorunun cevabı Türk Futbol Tarihi seyirci rekorlarında.

güzel cevap :)

ama ne yazıkki rekor bize ait değil

inanması zor ama seyirci rekoru 1982 senesinde Türkiye 2. Futbol Liginde kırıldı ve tüm dünyada 2. lig seyirci rekoru olarak tarihe geçti.

Stad: İzmir Atatürk Stadyumu

Takımlar: Karşıyaka-Göztepe

Seyirci : 85.000 :eek: :D

https://tr.wikipedia.org/wiki/İzmir_Atatürk_Stadyumu

sonrada bizim Atatürk Olimpiyat stadındaki Olimpiakos maçı geliyor 79000 seyirci ile.

maç biletleri makul seviyede kalırsa bende inanıyorum her maç dolacağına ama fiyat ne olursa olsun takımın ligdeki gidişatıda önemli ölçüde etkileyecektir.

ttarenaa.jpg

%90 aynısı.

Bu stadın kale arkaları çok yakın ayrıca 2.kat çok çirkin durmuş ve bizimkisi dalgalı olacak.

Bu stadın kale arkaları çok yakın ayrıca 2.kat çok çirkin durmuş ve bizimkisi dalgalı olacak.

Bur resimdekinden farkı dalgalı ve localara sarkan 3 sıra tribün olması. Bu yüzden %90 dedim. Geriye kalan herşey aynı. Yakınlık da dahil.. Zaten bu açıdan da yakınlığı nasıl çözdün anlamadım Yaser. :)

Bizim localar biraz daha içeride olucak birde 2. kat dalgalı olucak. Birde bu çekirdekçi seyircinin sebebi öncelik Gs Bonuslularda olması bence. Keşke bir çözüm bulunsa buna. O bizim stadda fenerli seyircilerin oley oley çekmesi çok üzdü beni :(

kamera2_00001.jpg

Benzemeyen ne? Aynısı.

Bizimkisinin üst katı dalgalı olacak.Giriş-çıkış kapıları bu stad gibi yukarda değil ortada olacak ve bunlar bir koridorla bağlanacak.Ve bu tribünü bölecek.Yani 1.katta sanki 1 değilde 2 kat varmış gibi olacak.Seyirci kapasitesi bundan daha az olacak.Birde sahanın içindeki tüneller bir kademe daha büyük olacak.Yüzde 90 demiyelim de yüzde 60-70 gibi.:)

ttarenaa.jpg

Bu fotograf montaj, 2. kat localara dikkat edin. :D

Veltins(Schalke) Arena'da nerdeyse bütün tribünlerde localar tek katli.

19-25370.jpg

Böyle bir stadyumda top oynamayı bilmeyen bir adam bile öğrenir :)

Üst Alt