Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

Cevap: Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

Teşviğe teşebbüs var. Pek suçsuz sayılmazlar. Direkt olarak kulüp yöneticileri işin içinde.

Klüp yöneticileri işin içinde değil tapeleri okudum. İşin içinde güvenlik şirketi falan var ki o şirket trabzondaki tek şirket olduğundan trabzonsporun da güvenlik şirketi. O şirketin sahibi teşebbüs etti diye TS'e suçlama yapılamaz. TS şampiyon.

Klüp yöneticileri işin içinde değil tapeleri okudum. İşin içinde güvenlik şirketi falan var ki o şirket trabzondaki tek şirket olduğundan trabzonsporun da güvenlik şirketi. O şirketin sahibi teşebbüs etti diye TS'e suçlama yapılamaz. TS şampiyon.

Açıkçası ben Ts'nin de şampiyon olmasını istemiyorum. Ayrıca, suçsuz olduklarını da düşünmüyorum. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Şubat sonunda gereken cezalar verilecek... FB,Sivas, Kümeye... FB,Sivasın rakipleri 3-0 Hükmen galip ilan edilecek...

Muhammet Yaymaz neredesin kardeş :) Sen bu süreçleri en yakından takip edensin, yorumlarını ve analizlerini bekliyoruz.

Açıkçası ben Ts'nin de şampiyon olmasını istemiyorum. Ayrıca, suçsuz olduklarını da düşünmüyorum. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Fikirlere ve isteklere göre olmuyor o işler tapelere delillere bakar ;) Suçsuzlar bu etik kurulu raporuyla tescillenmiştir. Ateş olmayan yere kül atan fener olduğundan duman çıktı sandılar.

kap son dakika bildirimi.

fb sow u cska moskova sattı.

febe taraftarı allahım neydi bizim günahımız. her sevincimiz 2 günlükmü olacaktı :)

neyse, umarim fener ve sivas küme düser, ben yanilirim, eksi puan cezasi falan olmaz ...

feneri bu saatten sonra düsürmezler diye düsünüyorum, eksi puan cezalari alir bu olaya karismis tum kulupler diye dusunuyorum bunu yazdim diye fenerli oldum, mantiksiz yorumlar yapiyor oldum ...

neyse, kazanan Galatasaray olsun

89 yıllık Türk futbolunun en ciddi krizini çözmek sorumluluğunu üzerine alan TFF Yönetim Kurulu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hukukun gerekliliğinden ve adil yönetim anlayışından asla vazgeçmeyecektir.

sözünü tutarlarsa kümedeler.

Adamakıllı yorum yaz sen de.. Kıçından başında hikaye uydurma, adamın da asabını bozma. Küfür etmek erkeklik anlayışınla bağdaşıyorsa da bekleme buyur..

bu sitede isteyen özgür görüşünü istediği gibi yazabilir, hakaret,argo yada bir kişi hedef almadıgı sürece, istediği hikayeyi uydurup sunabilir. zaten kurallara uymayan bir sorun olursada moderator diye bir kavram var yada raporlama, bu bir kişi kıçından başından diye aşağılayıcı kişilik haklarına uymayan saçma bir şekilde saldırmanı gerektirmez.

Üst Alt