Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

Cevap: Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Açıklama Geldi

Ben fb'den çok bjk'nın düşmesini istiyorum (fb zaten belli). Bukadar aşağılık kompleksli, şerefsiz ve omurgasız camia görmedim.

Son dakika!!!

Tff Bank Asya adına Fenerbahçe ile ilgilendiğini borsaya bildirdi...

Hayırlı olsun Bank Asya'ya... İyi transferini yaptılar.

Anlaşılan inşaatın da temeli atıldı, kahe nerde la... Hala mı haberi yok.. :D

Bence Fener,Sivas ve Giresun düşer.Trabzon,Bjk puan cezası alır diye düşünüyorum.

Bence Fener,Sivas ve Giresun düşer.Trabzon,Bjk puan cezası alır diye düşünüyorum.

O zaman 58.'i değiştirerek uygulayacak diyorsun abi.

Değiştirilmeden direk uygulanırsa teşebbüs eden bile düşecek. Sonuçta 8 takımı düşürmeye hiç bir federasyonun gücü yetmez Türkiye'de.

Dediğin mantıklı gibi.

Hepsi düşer Fb,Sivas hariç - puan cezasına çevrilir sonra diğerleri.Ama Beşiktaş'ta en az -20 ile -30 arası ceza yer.Trabzon ise -10 -15 arası.

Ünal aysal ne dediyse çıktı.Aziz Yıldırım önderliğinde ki karanlık futbol devri kapanmıştır.Son 8 aydaki belirsiz,karamsar hava dağılmıştır.Galatasaray önderliğinde yeni bir dönem başlıyor.Eskiden saflar açıkça belli değildi.Şimdi herkes yerini seçti.Kazanan biz olduk.

Tüpçü ve Aziz himayesinde ki medya,Galatasaray ı yıpratma operasyonuna hızla devam ediyor.Son zamanlarda bu haberler arttı herkes dikkatli olsun.Başkan cezaların ne olacağını bildiği için haklı olarak bu takımın bu sene için yeterli olduğunu söyledi.Yazın 3 bonservissiz dünya yıldızı,2 de yüksek bonservisli transferle CL de çeyrek final ve 5 yıl Türkiye ligi ambargosu başlıyor.Yönetimimiz,teknik heyetimiz,taraftarımızla büyüklüğümüzü gösterdik.TÜRKİYE DİR GALATASARAY...

Artık PARANOYAYI bırakın.Parti zamanı :yoji:

2012-2013 yılın en komik filmiiii yakındaaa sinemalarda.

SÜPER LİGTEN İNDİM BANK ASYAYA...

4 ŞİKE KARDEŞ, BABALARINDAN KALDIĞI LİG TARLASINI SÜRMEKTEDİR.gün gelir bir şerefsizlik üzerine yeşillenmiş tarlada şike kitabı bulurlar babalarının yazdığı.

ne yapalım ne yapalım derler..... devamı az sonraaaa

Ünal aysal ne dediyse çıktı.Aziz Yıldırım önderliğinde ki karanlık futbol devri kapanmıştır.Son 8 aydaki belirsiz,karamsar hava dağılmıştır.Galatasaray önderliğinde yeni bir dönem başlıyor.Eskiden saflar açıkça belli değildi.Şimdi herkes yerini seçti.Kazanan biz olduk.

Tüpçü ve Aziz himayesinde ki medya,Galatasaray ı yıpratma operasyonuna hızla devam ediyor.Son zamanlarda bu haberler arttı herkes dikkatli olsun.Başkan cezaların ne olacağını bildiği için haklı olarak bu takımın bu sene için yeterli olduğunu söyledi.Yazın 3 bonservissiz dünya yıldızı,2 de yüksek bonservisli transferle CL de çeyrek final ve 5 yıl Türkiye ligi ambargosu başlıyor.Yönetimimiz,teknik heyetimiz,taraftarımızla büyüklüğümüzü gösterdik.TÜRKİYE DİR GALATASARAY...

Artık PARANOYAYI bırakın.Parti zamanı :yoji:

Ondan pek emin olma derim, ki zaten 5 yabancı almayız.

unuttugunuz bisey var beyler

uefa kamu vicdaninin zedelenmesini istemiyor, sike ile tesebbus ayni kefede olmayacak kesinlikle

2012-2013 yılın en komik filmiiii yakındaaa sinemalarda.

SÜPER LİGTEN İNDİM BANK ASYAYA...

4 ŞİKE KARDEŞ, BABALARINDAN KALDIĞI LİG TARLASINI SÜRMEKTEDİR.gün gelir bir şerefsizlik üzerine yeşillenmiş tarlada şike kitabı bulurlar babalarının yazdığı.

ne yapalım ne yapalım derler..... devamı az sonraaaa

1080p'si ne zaman çıkar acaba?

ben aydınların yerinde olsam bu durumda kendi takımım olsa bende mücadele ederdim.ama son olaydan sonra gerçekten büyük ayıp edildi aydınlara artık oda pes etti.

önce değiştirelim diye genel kurula geleceksin sonra vazgeçiceksin adamı yarı yolda bırakacaksın klübümse klübüm ali koça yaptığı yukarda allah var lafı artık yeter demekti.fenerbahçe istifa edin dediğinde etmedi.çünkü artık oda vazgeçti yapacak hiç bişeyi yok gidemezdi gitmedi şimdi kendi çekilecek köşeye disiplin kurulu takır takır kararları vericek ben gerekeni yaptım dicek adam haklıda yalakalığını yaptı bu noktadan sonra kuşları kimse kurtaramaz bankasyaya hoşgeldiniz sow zamanı

Üst Alt