Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |Maç Sonuc

Bucaspor!a üzüldüm. Maç ve tur onların hakkıydi.

GS formasının ağırlığını bilmeyenler çekip gitsin.

Gazozuna bile maç olsa sahaya çıktığında herşeyini vereceksin.

Adamlar 30 dk. akın akın geldiler. Eğer 2-2 olsa Buca elemişti.

Rijkaard'ın acil takımı toparlaması ve maç sonu çok büyük hakaret tarzı fırçalar bekliyorum.

Kimse GS'den büyük değildir. Futbol dalgaya ve laubaliliğe gelmez.

Tek isteğim fb ile aynı gruba düşmek.

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |Maç Sonuc

Buca oynadı biz seyrettik. Biraz şanslı olsalar madara olmuştuk.

Beyle sinir yapmayın. Kotü futboldan daha normal bişey olamaz bugün. Haftaya çok inemli bi maç var ve 60 dakka 10 kişi oynuyosun. 2-0' ı rahat yakalamışın. geriye kalan dakikalarda da yürüyerek maçı kazandık. Bence çok iyi oldu. Unutmamamlı Real Madrid dün ispanya kupasında 4-0 yenildi. Bugün bu galibiyeti alan tüm futbolcuları akıllı oynadıkları için kutluyorum.

ben bu seneyi sildim zaten

diğer seneden itibaren baslıyor benim için :D

Hayret ya fener maçı sonrası o moralle ne futbolu bekliyorsunuz anlamadım

Takımdaki 20 küsur oyuncunun hepsinde Kewell'ın yarısı kadar mesleklerne saygı olsa aslında her maçı yine 4-5 e çeviririz...

evet ya sinir oldum o gerizekalı herife ayıptır arkadaş bu kadar olmaz utanmasa buca gol atınca goll diye bağıracaktı. Bir daha o adi kanala maç vermesinler.

KANALTÜRK İLE ANLAŞTIK…

TÜRKİYE Kupası’nda G.Saray ile Çarşamba günü oynayacağımız maçın yayın hakkını Kanaltürk TV’ye verdik. Geçtiğimiz haftadan buyana TRT, LİG TV, Show TV, Fox TV, ATV ve Dsmart ile temaslarını sürdüren kulübümüz, son anda maç yayınına talip olan Kanaltürk ile anlaştı. Spor Müdürü Serhat Ulueren ile görüştüklerini ve 40 bin TL’ye “evet” dediklerini ifade eden Basın Sözcümüz Mehmet Bektur, “Aslında yayın geliri olarak bu maçtan 100 bin doların üzerinde bir beklentimiz vardı. Ancak kanalların reklam bulma konusunda sıkıntı çekmesi, G.Saray’ın F.Bahçe’ye yenilmesiyle doruk noktaya ulaştı. Bu sırada devreye girerek kulübümüze yakın ilgi gösteren Kanaltürk TV ile anlaştık. Hayırlısı olsun” dedi.

Bucaspor vermiş kanaltürke bizimkiler vermezdi bence.

Emre Güngör ve Linderoth'u maçı sakatlanmadan tamamladıkları için tebrik ediyorum.

Buca karşısında bile rezil futbol oynadık! gidişat kötü görünüyor acilen rijkaard'ın önlem alması takımı toparlaması gerekir! 3-5 hafta önce kartalda kartal buca maçını izlemiştim kartal bile güzel bir oyunla 3-0 yenmişti bucayı...

Bucaspor'u ölçü alamayız ama Bucaspor karşısında bile pozisyon verdik oyunu sürklase edemedik. Bucaspor bizim sikletimizde değil Bucaspor'u yenmek büyük başarı değil. Nevizade ninnisini söyleyen taraftarlarımız bana cinnet getirtecekler. Keşke stadda görevliler olsa bu saçma tezahürat ağzından çıkana tekme tokat dalsa!

Bu angarya maçta oynanan top benim umrumda değil.Turu geçtik mi geçtik?Eğer bu kıytırık maçta bi yerimizi yırtıp 2-3 sakat daha vermemiz daha mı iyi olurdu?Zaten 10 kişi kalmışız.İki maç üzerinden olsa yırtınsınlar ama tek maç ve 2-0 öndesin yırtınmanın anlamı var mı?Benim için önemli olan linderoth ve emre güngör'ün gayet iyi oynaması ayrıca sakatlık olmaması.Bu maçta oynanan futbola eleştiri yapmakta gereksiz

Benim anlamadığım Rijkaard'ın futbolculara daha sakin olun demesine Rijkaard hakeme saati gösteriyor denmesi.

Emre Güngör ve Linderoth'u maçı sakatlanmadan tamamladıkları için tebrik ediyorum.

Yarınki idman raporu gelmeden emin olma bence. Levadia Talinn maçında da öyle sanmıştık. Ertesi gün Linderoth ameliyat oluyor denildi.

kuralar ne zaman çekiliyor? umarım Gs ile aynı gruba düşeriz...

kuralar ne zaman çekiliyor? umarım Gs ile aynı gruba düşeriz...

Allah'tan tek dileğimiz o.. Mümkünse maçı da derbide 8.3 alan süper hakemimiz alsın. Daha iyisini bulamayız bu dünyada.. Hatta belki bizim olası bir o eşleşmeden önceki bir iki maçımızda Keita, Arda ve Elano'ya dikkat etsin mazallah sizin maça çıkarlar 90 dakika oynarlar..

fenerin grubuna düşersek inşalla maçı Ali Sami Yen' de oynarız. Böylece intikam için 2. yarıyı beklemek zorunda kalmayız. O Emre' yi doğduğunu bin pişman etmek için sabırsızlanıyorum.

Üst Alt