Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |Maç Sonuc

kanaltürkün muhabiri barisa laf sokmaya calisiyor serefsiz

taraftar sadece kewelli alkisladi diyor

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |Maç Sonuc

Bu maçin pek üzerinde durmamak lazim.

Fenerbahçe'ye yenilen bir takim var, moraller alt ust, karsinizdaki takim köy takimi gibi.. oynayan oyuncular uzun zamandir ilk 11de yok. Linderoth sakatliktan çikmis, Emre Güngör desen öyle.. forvetimiz yok.. ve bunlar yetmiyormus gibi 10 kisi kaldik..

Bana göre bu maçi önemsememek lazim. Tek deginmek istedigim konu Elanonun çok saçma bir sekilde kirmizi kart görmesi. Birak gitsin adam, golunu atsin 2-1 olsun. 11e 11 zaten biz onlara ucuncuyu de dördüncu golude atariz.. çok amatörce yedi.. Lig maçini etki ediyor degilmi?

Bu arada Baris Özbek 'biraz' olsun kirilmis. Sadece Kewell'i alkisladiklari için..

lınderotha sorulan soruya bak hey allahım :D

1)şu ayhanı artık takımda görmek istemiyorum

2)savunma ve orta sahaya en az 1 er tane oyuncu alınmalı

3)mümkünse sol bekede oyuncu alsınlar

Kewell'a sol çaprazda top tam ayağına oturduğunda şut imkanı verirsen zımba gibi golü de yersin. Çok güzel astı valla, helal olsun. Uğur, Emre Güngör(penaltı pozisyonunu hariç tutarak) ve Mehmet Topal'ı beğendim bugün. Uğur'un yeniden o etkili bindirmelerini ve Emre Güngör'ün topu orta saha oyuncularımıza en iyi şekilde aktardığını görmek mutlu etti beni.

Ahmet Çakar'ın saçma sapan yorumlarına 80 dakika civarı dayanabildiğim için de ayrıca kutluyorum kendimi.

Son olarak da fenerin grubuna düşeriz inşallah.

işte takımımız böyle olmalı ya.linderoth,emre güngör,barış şu takımda banko oynamalı.insana güven geliyo.elano atılmasa çok güzel olcaktı.çok iyi oynamaya başlamıştık

Bu arada Baris Özbek 'biraz' olsun kirilmis. Sadece Kewell'i alkisladiklari için..

Eğer böyleyse durum kötü takım içinde Kewell'a karşı gruplaşma başlar yerlilerimiz sevmez böyle şeyi! Niçin takım arkadaşını alkışı kaldıramıyor? Neden kıskanıyor? Kewell bu akşam 1 gol, 1 asistle oynadı ve sahada etkiliydi hakkıydı alkışlanmak.

bu kadadr pozisyon her maçta verilmez ama..nasıl bir alışkanlık edindik..

ahmet cakar şov başladı

malesef bu aksam rijkaardi kaybettik diyor

Ahmet hala F.R. nin hakeme saati gösterdiğini söylüyor. Gelde sövme ana avrat

gökman özdanak ne mal ya saydırıyor herkese :mad:

niye sovmuyosun ben sovuyorum burda:)

ya resmen yürüye yürüye maç kazandık. Aslında böyle yedeklerle

uzun süreli sakat oyuncularla sahaya çıkmış hatta 10 kişi oynamış ve maçı yürüyerek tamamlamış Galatasaray' la baş edemediği için bucaspor' un kara kara düşünmesi lazım.

Üst Alt