Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |Maç Sonuc

Elano hazırlık kampına katılmadı aynı geçen seneki emre bölozoglü gibi

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |Maç Sonuc

y arkadaşlar hala kenarda johan neskeens ve rijkaardı gorunce ınanamıyorum heyecanlanıyorum bence bunların hepsi çekememezlilik

Elano Galatasarayi kucumsuyor..

Koridordaki görüntüleri görseydin, bunu demezdin kesinlikle hocam.

Nasıl pişman ve düşünceliydi o sıra. O yüz ifadesi herşeyi anlatıyordu. Küçümseyen insan direkt giderdi, bunu yapmazdı. Koridorun üstüne yumrukladı vurdu baya düşünceliydi ve çok pişmandı.

Adama demediğiniz kalmadı bakalım yakında neler diyeceksiniz yahu :D

Yanlız Buca'ya bile verdiğimiz posizyonlar çok düşündürücü, Defans hattı çok kötü.

sanki karşımızda "Buca" degil de "BOCA" vardı...

Elano'dan ne istiyosunuz hayret valla haa...

Sallayın sallayın durun. Her maç sonrası bir günah keçisi çıkıyor. En iyi oynadığı dönemde bile günah keçim hiç değişmedi. Ayhan Akman. Bu adam bu takımı geriye götürüyor. Hem futbol olarak hem de saha da atak olarak.

sivas basligini artik acsaniz....

screenshotwh.jpg

Maçtan sonra Elano resmini capsladim, pişmanlığı gözlerinden okunuyor. Bir anlık hata, büyütmeye gerek yok.

Yine gereksiz yere yorulduk. Elano' nun katkısı zaten çok az bir de kırmızı kart görerek zor günlerimizde yalnız bıraktı. Ama takımda ciddiyetsizlik görünüyor buna el atılması gerekir.

Sanırım devre arasına kadar zor zamanlar geçireceğiz evet eleştirilecek şeyler var değişmesi gereken şeyler var ama biz elimizden gelidğince destek vermeliyiz takıma.

Bu arada Linderoth' un orta sahada görünmesi güzeldi umarım eski formuna kavuşur.

Sallayın sallayın durun. Her maç sonrası bir günah keçisi çıkıyor. En iyi oynadığı dönemde bile günah keçim hiç değişmedi. Ayhan Akman. Bu adam bu takımı geriye götürüyor. Hem futbol olarak hem de saha da atak olarak.

2.yarı baktım maça, zaten etkili değildik ama bi pozisyonda garipsedim Ayhan'ı. Sisteme uygun değil onu söyleyelim bu sene topla oynama sevdası baya artmış Ayhan'ın. Bi pozisyonda işte Nonda kaçıyordu kaleciyle karşı karşıya kalacaktı Ayhan topla gereksiz oynadı Nonda'ya atmadı orada topu kaybetmeden kendini mi attı artık yerdeydi orasını anlamadım pek.

Kısacası sistemin oyuncusu değil Ayhan, yani bu sistemde oynayamaz görüşüm...

Stat pek dolu değildi, gelen taraftarların da tezahürat yapacak takati yok gibiydi. Arda iyiydi ama çok morali bozuk gördüm onu, çok sıkıntılı gibiydi. Ayhan girdikten sonra pek etkili olamadı derbinin yorgumuğu vardı üzerinde galiba. Kewell ve Aydın iyiydiler. Linderoth'un geri dönmesi sevindirici, Elano'nun kırmızısı üzücüydü.Penaltı pozisyonunu tv'den izleyemedim ama stattan pek penaltı gibi gelmedi bana.

Ayhan'a bu takımda yer yok. Takıma zarar veriyor.

Beyler Elano'yu gördünüz mü koridorlardaki görüntülerde ?

Hocam bana sayarmısın 3 ayda kaç maç oynanmış, 3 ayda Elano kaç kere 11'de başlamış, hazırlık kampı yapmış mı ?

Her yorumunda aynı şeyi demekten bıkmadın mı Allah aşkına ?

Göreceksiniz Elano'yu hepiniz, bişey demiyorum gerçekten. En azından fanzin yazarlarımızdan daha olgun yorumlar beklerdim. Yani olgun dediğim tüm olayları eline al, sonuca bak. Bu adam neler yaşamış nerden gelmiş hazırlık kamp yapmış mış gelmiş 3 ay ama kaç maç oynamış takıma uyum sağlamış mı onun oynayacağı ortam uygun mu vs.vs.vs.

Hayır yani takmışsınız 3 ay burda lafına.

Hocam öncelikle elanoya taktığım filan yok,geldiği günden bu yana oynadığı maçlara bakarak yorum yapıyoruz,bizler isimlerin büyüklüğüne göre davranacaksak o zaman sahadaki oynayanların hakları yenmez sayılmazmı?

Kusura bakmayın ama elano takımda iyi oynayan oyuncularında hakkını yedi bu maçda.34. dakikada klasına yakışmayacak bir hata yaparak kırmızı görmesi,bence büyük bir ayıpdır.Her oyuncu kırmızı kart görebilir ama bu şekilde bana göre çok sorumsuzca bir kart görmüşdür.Elano oynadığı hemen hemen tüm maçlarda varlığı ile yokluğu bir bir oyuncudur.Forumda bir arkadaşımız onun için "sahadaki sevimli hayalet casper" yakıştırması yapmasıda bu yüzdendir.

Öncelikle şu soruyu sormamız lazım,elanoyu biz ne için aldık?

Oyun kurucumu? yoksa kanat elemanımı? yada forvet arkası bir yırtıcı ofansif oyuncumu?

Brezilya milli takımına bakıyoruz adam sağ kanat oynuyor,ya ikinci yarıda oyundan alınıyor yada ikinci yarı oyuna dahil ediliyor ama posizyonu aynı.

Bizde ise sağ kanat dahil bir çok yerde oynatıldı elano,tabiri caiz ise reijkard "nerde iyi oynuyorsan oraya koyalım seni" dedi ama o sağ kanatta olunca formsuz,forvet arkası olunca yetersiz,solda oluncada arda ile uyumsuz oldu.

Yani bu kadar karışık bir oyuncu ile reijkardda fazla uğraşmak istemedi bence zira bunca zaman yedekde bekletmeside bu yüzden gibime geliyor.

Elano işin gerçeği arda ile bir arada oynasın diye alınan bir oyuncudur.Elbette meziyetleri olan bir oyuncu ancak her oyuncunun mayası her takıma uymayabiliyor.İşte elanoda böylesi biri.Uyum sorunu had safhada ve her geçen maçda performansıda düşdüğü için kendini bulmakda zorlanıyor.

Şu noktada kimsede yanlış anlamasın söylediklerimi,elano çok yetenekli bir oyuncu ama maradona bile olsa uyum sağlayamadığı bir kulüpde bir oyuncu verimli olamaz dolayısı ile elano konusunda çokda kendimizi kasmamalıyız.

Maçta kapalı altta olanların aklında iki şey kalmıştır. Biri "eşcinsel yan hakem" diğeri Ramazan :D:D:D

Hayatımda bi maçta bu kadar gülüp eğlendiğimi, hakemle, karşı takım futbolcusuyla dalga geçtiğimi hatırlamıyorum yaa. 2. yarı boyunca yan hakem ve Ramazanla uğraştık :D

Üst Alt