Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |Maç Sonuc

Ahmet Çakar Rijkaard hakkindaki kuskulariniz suruyormu?

"Evey hocaligi hakkinda var ama tarzindan hakki yok.. tam bir Hollandali gibi konustu."

Bu adam salakmi?

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor| 28 Ekim |Maç Sonuc

Heheeeeytt Rijkaard'a saydırdılar.

Elano'da sıra, şimdi ona saydırıyolar.

Bişey demiyorum arkalarından konuşmak istemiyorum ya.... Ama sabrın sınırı var Allah'ım sen sabır ver !

serhat sığırı : Rijkaard türkiyeye geldiğine pişmanmış

://

serhat ulueren bombayi patlatti adi serefsiz

elano nasil city gibi takimda oynarken galatasaraya düstü :mad: :mad: :mad:

gökmen sığırı: galatasaraylı oyuncular yorgun fiziki açıdan düşük olduğu için geriye pas yapıyorlarmış

ahahahahha bu koptum :D:D:D:D:D:D

serhat ulueren bombayi patlatti adi serefsiz

elano nasil city gibi takimda oynarken galatasaraya düstü :mad: :mad: :mad:

Dediği şeye bak yahu;

City gibi dünya klasında bi takımda oynamışın, sonra gelmişin 2000'lerden sonra düşüşe geçen bi türk takımına. Sana koymaz mı bu ? Elano'yada koymuştur. gibi bişey dedi yani, ilk laflar doğruda sonunu ben bağladım böyle dedi yani.

Galatasaray camiasına ne demeye çalışıyor anlamadım ?

Bu kadar düşmanlık olmaz artık yeter...

İşin gerçeği elano konusundaki olumsuz görüşlerim bu maçla dahada bir arttı.

Kırmızı kartlık posziyonda ne kadar basiretsiz ve vurdumduymaz bir tavırda olduğu gözlemleyebiliyoruz.Nasıl bir brezilya milli takım oyuncusu ,nasıl premier ligde top kpşturmuş anlamak mümkün değil.Elanoda ciddi uyum problemleri var,adamın aklı sanki başka bir yerde bunu kabul edelim.3 aya yakındır bu adam bizde oynuyor,bu süreç içinde kondüsyonunuda,uyum ve taktiksel anlamdada takıma kendine adapte etmesi gerekirdi ama şu tabloda görüyoruz ki elanoda bizim aradığımız niteliklerde olsa bile uyum sorunu yüzünden bize uygun bir oyuncu olamayacak.

Bir oyuncuda 3 ayda kendini bir klübe ısıtamassa ne zaman ısıtacak? adam göz göre böre elinde bombayla dolaşıyor sanki.Hiç beğenmiyorum bu tavırlarını elanonun..

Ahmet Çakar sana sinema filmleri yakışır. Kanal-i-zasyon'a düşecesi seni. :)

Dediği şeye bak yahu;

City gibi dünya klasında bi takımda oynamışın, sonra gelmişin 2000'lerden sonra düşüşe geçen bi türk takımına. Sana koymaz mı bu ? Elano'yada koymuştur. gibi bişey dedi yani, ilk laflar doğruda sonunu ben bağladım böyle dedi yani.

Galatasaray camiasına ne demeye çalışıyor anlamadım ?

Bu kadar düşmanlık olmaz artık yeter...

abi hep yeter diyoruz ama sonuç=0 türkiyede bu fenerasyon olduğu sürece

****m ıcın turkiyede futbol bıtmıstır avrupaya bakarım

ulan gargamel bırakın reyting ugruna saçmalamayı artık

elanonun kırmızı kart gördükten sonraki tüneldeki halini gösteriyor üzüldüm ya :(

Beyler Elano'yu gördünüz mü koridorlardaki görüntülerde ?

İşin gerçeği elano konusundaki olumsuz görüşlerim bu maçla dahada bir arttı.

Kırmızı kartlık posziyonda ne kadar basiretsiz ve vurdumduymaz bir tavırda olduğu gözlemleyebiliyoruz.Nasıl bir brezilya milli takım oyuncusu ,nasıl premier ligde top kpşturmuş anlamak mümkün değil.Elanoda ciddi uyum problemleri var,adamın aklı sanki başka bir yerde bunu kabul edelim.3 aya yakındır bu adam bizde oynuyor,bu süreç içinde kondüsyonunuda,uyum ve taktiksel anlamdada takıma kendine adapte etmesi gerekirdi ama şu tabloda görüyoruz ki elanoda bizim aradığımız niteliklerde olsa bile uyum sorunu yüzünden bize uygun bir oyuncu olamayacak.

Bir oyuncuda 3 ayda kendini bir klübe ısıtamassa ne zaman ısıtacak? adam göz göre böre elinde bombayla dolaşıyor sanki.Hiç beğenmiyorum bu tavırlarını elanonun..

Hocam bana sayarmısın 3 ayda kaç maç oynanmış, 3 ayda Elano kaç kere 11'de başlamış, hazırlık kampı yapmış mı ?

Her yorumunda aynı şeyi demekten bıkmadın mı Allah aşkına ?

Göreceksiniz Elano'yu hepiniz, bişey demiyorum gerçekten. En azından fanzin yazarlarımızdan daha olgun yorumlar beklerdim. Yani olgun dediğim tüm olayları eline al, sonuca bak. Bu adam neler yaşamış nerden gelmiş hazırlık kamp yapmış mış gelmiş 3 ay ama kaç maç oynamış takıma uyum sağlamış mı onun oynayacağı ortam uygun mu vs.vs.vs.

Hayır yani takmışsınız 3 ay burda lafına.

Üst Alt