Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-1 Bucaspor | 28 Ekim |Maç Sonucu

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray-Bucaspor | 28 Ekim | 19:00

Eğer bir aksilik olmazsa yarın gideceğim maça bende. Gençlerimize, takımımıza destek olmak lazım kötü zamanda. Müsait olan, durumu olan herkes gitsin bana göre. Güzel olacak. Hem Bucaspor'u da izlemiş oluruz. FM efsanesi bir yerde.:D

Bu maçta a2 takımdan yetenekli oyuncularımızı ve gençlerimizi oynatıp gövde gösterisi yapsak çok iyi mesaj vermiş oluruz aslında.

----------Ufuk Ceylan

Uğur----E.Güngör--E.Aşık---Caner

----------Linderoth------

-----Barış---------Emre Çolak

Serdar Eylik--------Berkin Arslan

-------------Nonda

Gibi bir kadro çıksa herkes maçı ayrı bir heyecanla izlerdi heralde. :)

Eski açıktayım. Takıma destek zamanı . İnşallah tribünler çok boş kalmaz . Bilet fiyatları çok cazip zaten .

Nonda dinlendirilmeli Serkan iyileşti galiba

Sivas maçı daha önemli

Eğer Bucaspor'u geçerseniz umarım aynı grupta oluruz ve grup maçını sizin sahada yaparız... Daha sonra biz 1. , siz 2. olarak çeyrek finale çıkalım, :) Aynı geçen sene Bursaspor'da olduğu gibi (Bursaspor ile 2 maç ligde, 1 maç Türkiye Kupası gruplarda, 2 defada Türkiye Kupası çeyrek final olmak üzere 5 maç yapmıştık) çeyrek finalde de FB-GS eşleşmesi olsun...

tüketim, artsın, piyasaya canlansın, ekonomiye can verelim... :D

Bence Fenerbahçe ve Galatasaray'ı aynı gruba koymazlar.

Bu maçta a2 takımdan yetenekli oyuncularımızı ve gençlerimizi oynatıp gövde gösterisi yapsak çok iyi mesaj vermiş oluruz aslında.

----------Ufuk Ceylan

Uğur----E.Güngör--E.Aşık---Caner

----------Linderoth------

-----Barış---------Emre Çolak

Serdar Eylik--------Berkin Arslan

-------------Nonda

Gibi bir kadro çıksa herkes maçı ayrı bir heyecanla izlerdi heralde. :)

Berkin yerine Aydın oynayacaktır. Berkin'in ilk 18'e girebileceğini sanmıyorum ama umarım girer.

Berkin U17 Dünya Sampiyonasinda. Yarin bir de A2 takimin Bjk maci var. Serdar gecen hafta maci sakatliktan dolayi terk etti, durumu nedir bilmiyorum. Pek ihtimal vermiyorum genclerimizin oynayacaklarindan.

emre colak - elano bu macta yan yana oynasa müthis olur :D

Arkadaşlar, Fener yenilgisinden sonra takımı yalnız bırakmamalıyız. Takımın ve teknik heyetin desteğimize ihtiyacı var. Bilet fiyatları da çok uygun. Haydi maça..

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray-Bucaspor | 28 Ekim | 19:00 | Kan

İnşallah kalede Ufuk olur.

Cevap: Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray-Bucaspor | 28 Ekim | 19:00 | Kan

Kanaltürk antenli televizyonlarda yok değil mi ? Sadece uydu'da.

Bende yarın maçtayım dostlar. 3 bilet kaptım, bir tanede fenerli arkadaşı götürüyorum. :D

B_5155_b.jpg

Galatasaray – Bucaspor

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası Play-off turunda Bucaspor ile karşılaşacak. Ali Sami Yen Stadı’nda 28 Ekim Çarşamba günü oynanacak karşılaşmanın başlama saati 19:00. Maç öncesi iki takım hakkında son bilgiler, hava durumu, istatistikler…

Stadyum: Ali Sami Yen

Tarih: 28 Ekim 2009 Çarşamba / 19:00

Hakemler:

Hava Durumu: İstanbul’da maç günü hava parçalı bulutlu, ortalama sıcaklık ise 17 derece.

TV: Kanal Türk

İnternet: GALATASARAY SK

Maça Doğru: Galatasaray – Bucaspor - 27.10.2009 15:01 (TÜRKİYE KUPASI) / Galatasaray.org

Yedekler için büyük şans ama bence kalede Aykut oynayacak ben de isterim Ufuk oynasın ama önce 18e girmesi lazım Ufuk'un.

________________aykut_________________

uğur_______emreg________servet_______hakan

_________barış__________m.topal________

_______________linderoth______________

aydın_______________________________caner

________________serkan________________

Üst Alt