Türkiye'de 300 KM/H ile Bariyerlere Giren Merhum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'de 300 KM/H ile Bariyerlere Giren Merhum

Ya acmayin söyle konular 2017 de motor ehliyeti yapacagim.

Ama ben hiz tutkunu birisi degilim, dürüst olmak gerekirse de bayagi tirsiyorum hizli sürmem hayatta. Araba da neyse de korunuyorsun ama motor da direkt diger tarafi boylarsin kazada.

Allah rahmet eylesin ama bu hiz tutkunu insanlari hic anlamiyorum ben. Hadi bos yol olsa neyse bir nevi anlam verebilirim belki ama böyle normal trafikte yapmak delilik. Ben ehliyeti zevk icin yapacagim öyle yazin sicak havada motor ile gezmek icin.

Ya acmayin söyle konular 2017 de motor ehliyeti yapacagim.

Ama ben hiz tutkunu birisi degilim, dürüst olmak gerekirse de bayagi tirsiyorum hizli sürmem hayatta. Araba da neyse de korunuyorsun ama motor da direkt diger tarafi boylarsin kazada.

Allah rahmet eylesin ama bu hiz tutkunu insanlari hic anlamiyorum ben. Hadi bos yol olsa neyse bir nevi anlam verebilirim belki ama böyle normal trafikte yapmak delilik. Ben ehliyeti zevk icin yapacagim öyle yazin sicak havada motor ile gezmek icin.

Motorunun iyi veya kötü olup olmadığının önemi yok. Ekipmanlara ciddi bir bütçe ayırman gerekiyor renktaş. Bunun farkındasındır diye umut ediyorum.

Üst Alt