Türkiye'de 300 KM/H ile Bariyerlere Giren Merhum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'de 300 KM/H ile Bariyerlere Giren Merhum

Motorunun iyi veya kötü olup olmadığının önemi yok. Ekipmanlara ciddi bir bütçe ayırman gerekiyor renktaş. Bunun farkındasındır diye umut ediyorum.

Biliyorum biliyorum.

Ben zaten bu konularda bayagi hassasim. Söz konusu motor olunca zaten isler degisiyor. Dedigim gibi ben zevkine öyle gezme amaci ile yapacagim ehliyeti fazla otobana falan da cikmam mecbur kalmadikca.

Biliyorum biliyorum.

Ben zaten bu konularda bayagi hassasim. Söz konusu motor olunca zaten isler degisiyor. Dedigim gibi ben zevkine öyle gezme amaci ile yapacagim ehliyeti fazla otobana falan da cikmam mecbur kalmadikca.

Basılacak yer var basılmayacak yer var derler ya biraz öyle bir durum açıkçası. Gerçekten tecrübe kazandıktan sonra stresini atmak amacıyla uygun bir yolda basılabilir birkaç dakika tabii. Ama gereği var mı tartışılır.

Basılacak yer var basılmayacak yer var derler ya biraz öyle bir durum açıkçası. Gerçekten tecrübe kazandıktan sonra stresini atmak amacıyla uygun bir yolda basılabilir birkaç dakika tabii. Ama gereği var mı tartışılır.

Ben stresimi baska türlü atiyorum böyle birseye geregim kalmaz :) Araba ile de otobanda öyle hiz yapmam.

Neyse kendim ettim kendim buldum misali arkadasin sonu kendi eliyle olmus. Allah rahmet eylesin.

Vala bende 100u bulunca bile hafif bir tirsma oluyor. Motorda gidilecek ideal hız sınırı 80. Fazlası ciddi zarar.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öhh be arkadaş ben ki arabanın ön tarafında otururken bile paronaya triplere bağlayan biri olarak motor ehliyeti aldım kafayı toplarsam yaparım bir şeyler diye yok yani ben de bu anksiyete bozukluğu varken uzun bir süre zor.

Neden öyle bir kaza oluyor bir toz bulutu gibi bir şey geliyor sanki pek anlamam da bir şey mi çarpıyor yoksa sadece hızdan dolayı dengesini mi kaybetti anlık?

Öhh be arkadaş ben ki arabanın ön tarafında otururken bile paronaya triplere bağlayan biri olarak motor ehliyeti aldım kafayı toplarsam yaparım bir şeyler diye yok yani ben de bu anksiyete bozukluğu varken uzun bir süre zor.

Neden öyle bir kaza oluyor bir toz bulutu gibi bir şey geliyor sanki pek anlamam da bir şey mi çarpıyor yoksa sadece hızdan dolayı dengesini mi kaybetti anlık?

Diğer motorcu grubundun bir veya birden fazla kişi kaza yapıyor o da ona çarpıyor sanırım.

sende de mi anksiyete var?

bir insanın hayatını en mahveden şey ya

sende de mi anksiyete var?

bir insanın hayatını en mahveden şey ya
Ben kendim koydum o tanıyı bir kaynağı yok aslında çok uçta yaşamıyorum da hayatımı çok etkilemiyor aslında. Böyle toplu taşıma, motorlu araçlarda biraz sıkıntı yaşıyorum, metronun önüne atlama hissi, yüksek bir yerden keza öyle deli saçması yani.

Kendin ne kadar usta olursan ol, bu kadar yüksek hızlarda dışarıda meydana gelen tersliklere karşı savunmasız oluyorsun. Göz göre göre hayatıyla kumar oynuyor insanlar.

Çok kötü bir olay maalesef malum videoyu da her mide kaldırmaz. Lakin su testisi de su yolunda kırılmış biraz. Kendi zevkleri için bu kadar hız yapan insanlar sadece kendi canlarını değil başka insanların da hayatlarını riske ediyorlar. Hani ölümün bile hayırlısı derler ya aynen öyle. Çok feci bir ölüm şekli allah rahmet eylesin diyelim.

Bu motor kullananlar yolda giderken kendisine bi şey olmayacagını zannediyor heralde.Bizim buradada yolda 150 den aşağı giden yok.Sonra kaza geçirinde ah vah öldü.Ölürsün tabi ağır git ozaman.

ölen icin degilde arkasinda biraktiklari icin feci ve ömrü boyu aklilarindan silinmiyecek bir kaza olarak kalacak, deydimi insanlari yaza bogmaya?

Bu kadar hiz yapmanin faydasi ne arkadasim ya yazik gunah degil mi ? Ben araba kullanirken bile 150 yi gectigim anda hemen ailem geliyor aklima frenliyorum kendimi.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hız yapmak kadar dangalakça bir eylem yok, ben de çok yaptım bu gerizekalılığı. Ölen açısından çok problem yok aslında bir anda olup bitiyor her şey ama geride kalanlar için sıkıntılı bir durum; seni hep o son halinle hatırlıyorlar çünkü.

Üst Alt