Türkiye'de 300 KM/H ile Bariyerlere Giren Merhum - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'de 300 KM/H ile Bariyerlere Giren Merhum

kim ne derse desin motor çok tehlikeli bir araç. tehlikeli değil çok tehlikeli. trafik bu sen ne kadar dikkatli olsan da karşıdaki dikkatsizse ölümcül bir kaza geçirme ihtimalin çok yüksek.

motor kazası sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı demesi gayet basit duruyor ama bu yaralanmayı tedavi etme, ölme hadisesi bizzat senin ellerinin altında oluyorsa insan gerçekten etkileniyor. benim staj yaptığım hastanede boş günümüz yoktu. her gün mutlaka geliyordu motor kazası. hani öyle ufak bir sıyrık pansuman yap gönder tarzında da değil. biri geliyor bacağı parçalanmış, kemikler dışarıda ameliyata alınıyor bacağı kesiliyor, kimi geliyor kolu kesilmiş ameliyata alınıyor bu sefer onun da kolu kesilmiş. biri geliyor iç kanaması var, cpr yapıyorsun ölüyor. her gün de istisnasız geliyor bir motor kazası. motora karşı herhangi bir hevesin yoktu ama bunları gördükçe tamamen korku kapladı beni. kesinlikle kullanmayacağım bir araç motor

Son düzenleme:
Motor şu hayatta en korktuğum şeydir. Motorla kaza yapmamak için motora binmiyorum kolay kolay.

Arabayla hızı severim ama o da 180-200 ve kısa mesafe düz yolda. Yani hızı uzun mesafede yapmam. Aşırı fazla makas atarım. Bu huyumu bırakmazsam makas atarken ölmem belki ama bir gün iki aranın arasında arabamı perte ayırabilirim.

Google a yazın ilk çıkan video

Olm kol bacak kafa ne varsa kopmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt