TV Önerisi Ana Konu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TV Önerisi Ana Konu

Tasinmakla mesgulum rengim. Evlilik planlarim vardi ve eski planlamaya gore 2 haftaya dugunum olacakti. Ona gore herseyi siparis etmistik. Hepsi yavas yavas geliyor. Bugun tv geldi. Ama corona sebebiyle dugun iptal oldu:D
Her şeyde bir hayır vardır diye düşünmek lazım... Hayırlı olsun.Şimdiden mutlu,sağlıklı ve huzurlu bir hayat geçirmeniz dileğiyle...

Qledlerin bir numarası yok bu arada.

Oled gibi değil. Bendeki televizyonun sonraki serisi QLED olarak çıktı, bendekinden kötüydü diyebilirim.

QLED renk tonlari itibariyle daha canli olarak biliniyor ustadim genel anlamda. Lakin en onemli eksisi oled lere gore siyah tonlarini tam anlamiyla sunamiyor. Bu yuzden contrast anlaminda oled lere gore daha zayif olarak biliniyor. Bu dogru.

Lakin qled q70 serisindw full array 4x local dimming teknolojisi mevcut. Daha tam nedir necidir bilmiyorum, lakin siyah tonlarini normal qled lere gore (daha eski seriler) daha belirgin sunuyormus.

10 dakika biraz ozellikler bolumunde dolastim ve simdilik memnunum. Internet ve kanal baglantim olunca arzu edersen daha kapsamli bir yazi yazarim admin beyim.

QLED renk tonlari itibariyle daha canli olarak biliniyor ustadim genel anlamda. Lakin en onemli eksisi oled lere gore siyah tonlarini tam anlamiyla sunamiyor. Bu yuzden contrast anlaminda oled lere gore daha zayif olarak biliniyor. Bu dogru.

Lakin qled q70 serisindw full array 4x local dimming teknolojisi mevcut. Daha tam nedir necidir bilmiyorum, lakin siyah tonlarini normal qled lere gore (daha eski seriler) daha belirgin sunuyormus.

10 dakika biraz ozellikler bolumunde dolastim ve simdilik memnunum. Internet ve kanal baglantim olunca arzu edersen daha kapsamli bir yazi yazarim admin beyim.
Q kaçtı seninki?

Biliyorum az çok teknolojisini de işte o renk geçişlerine değecek seviyede değildi en son. Bu yılki ürünlerini incelemedim ama kesinlikle Oled gibi değil.

Samsung kendine özgü bir iş yapmaya çalıştı ama Sony ve LG'nin Oled pazarına pek giremedi bu Qledler ile.

Üst Alt