TV Önerisi Ana Konu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TV Önerisi Ana Konu

Artık aldım(ilk cevaplardan sonra) Ambilight büyüsüne kapıldık şansa artık, mağazalarda falan incelediğim bir üründü.
Satıcı Amazon Adminde Amazonsa avantajların var diyince iyice rahatladım aldım bu tv'yi almasam içimde kalacaktı.

43Pus7805 // 3670 TL

teşekkürler GSC

philips 6008pfl/k serisi indirimde diye satışa sunmuşlardı5000den 2000e düşmüş diye. 10binlerce satış yapmışlar. Bi 3000 lira da teknik servise+elektrik tesisatı bakımı+yeni uydu cihazı+yeni lnbye verdim. Sonradan anlaşılıyor ki anakart arızalı seriymiş fiyatı o yüzden az yapmışlar birçok seri böyleymiş. 6 yıldır kullanıyorum artık en sonunda kökten anakartı değiştirdiler öyle çözüldü sorun.
Birkaç sene önceki serilerinse(2012-2013) sıkıntı yokmuş sonradan başlamış
Neden? Amblight tvler hoşuma gidiyor.
Ne ambilight zevki bıraktılar ne 3d görüntü kalitesi çok iyi fakat kronik ve yazılımsal problemleri çok sıkıntılı olan bir marka. Yaptıkları adilikti ama hiçbir philips ürünü almadım o günden sonra

TV izleyen var mı gerçekten? 2020 yılında? En son 2010 yılında Yaprak Dökümü finalini ailemle izlemiştim TV'den. 10.5 sene olmuş.
Tv de sadece boktan tr dizileri mi izleniyor? Günümüzde aklı selim insanlar bunları özgür platformlardan hoşuna gittikleri içerikleri güzel görüntü kalitesinde izlemek istedikleri için istiyor.

Çok mantıklı bir sebep bence. yıllardır tv de yayınlanan ne diziyi ne de programı takip ediyorum. Haberler dahil buna. Malum herşey toz pembe bultenlerde.

GSCimbom Mobile App

Tv de sadece boktan tr dizileri mi izleniyor? Günümüzde aklı selim insanlar bunları özgür platformlardan hoşuna gittikleri içerikleri güzel görüntü kalitesinde izlemek istedikleri için istiyor.

Çok mantıklı bir sebep bence. yıllardır tv de yayınlanan ne diziyi ne de programı takip ediyorum. Haberler dahil buna. Malum herşey toz pembe bultenlerde.

GSCimbom Mobile App
Kurtlar vadisini bölüm kaçırmadan izlediğin iddia ediliyor admirim

1600e düsmüs
blackfriday falan derken rahat 1400ün altina düsecektir
hdmi 2.1 portu kisitli olmasaydi gözüm kapali alirdim
bunun kalitesine yaklasabilen baska bir tv de yok piyasada
cok üzücü bir durum :/

önceden her sene yeni bir tv alirdim
4 sene önce paraya kiyip lg 55b6 oled almistim
o günden beri cok memnunum
bir kere bile degistirmeyi düsünmedim
filmlerde, oyunlarda muazzam görüntü aliyorum

Birkac aydır Samsung QLED kullanıyorum ve artik fikirlerimi paylasabilirim. Gecmiste @Keramettin TANRIVERDİ admirim ile QLED ve OLED arasında fikir alisverisinde bulunabilmistim.

Kisaca soyleyebileceklerim. QLED kesinlikle cok guzel bir seyir zevki sunuyor. Renk tonları ve saire cok kaliteli. Cok buyuk bir tv izleyicisi degilim vakit kisitliligi vs. den dolayı. Ama fiyat performans olarak bakarsak kesinlikle OLED tavsiye edebilirim. Pek fark göremedim QLED ile. Ufak farklar var bu iki teknoloji arasinda. Biri bu sebepten QLED önerir, baskasi OLED. Ama genel izleyici için (ve OLED sunan marka sayısından ötürü) kesinlikle OLED.

Birkac aydır Samsung QLED kullanıyorum ve artik fikirlerimi paylasabilirim. Gecmiste @Keramettin TANRIVERDİ admirim ile QLED ve OLED arasında fikir alisverisinde bulunabilmistim.

Kisaca soyleyebileceklerim. QLED kesinlikle cok guzel bir seyir zevki sunuyor. Renk tonları ve saire cok kaliteli. Cok buyuk bir tv izleyicisi degilim vakit kisitliligi vs. den dolayı. Ama fiyat performans olarak bakarsak kesinlikle OLED tavsiye edebilirim. Pek fark göremedim QLED ile. Ufak farklar var bu iki teknoloji arasinda. Biri bu sebepten QLED önerir, baskasi OLED. Ama genel izleyici için (ve OLED sunan marka sayısından ötürü) kesinlikle OLED.
Oled über alles canim kardesim benim.
Bir kere göz alisinca diger panellere hic katlanamiyorsun bir daha.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt