TV Önerisi Ana Konu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TV Önerisi Ana Konu

Ps4 almanı tavsiye etmem.PS5 çıkacak çünkü.Pc olarakta 20 bin için ekran kartı 2080 ti filanmı koydun.Yoksa daha ucuza işlemci ryzen ve ekran kartı olarak 2070 li yapabilirsin.
Aynen hocam üst seviye bileşenler koydum çünkü almışken iyisini alayım diyorum. Çünkü bir daha değiştirme şansım yok belki 5 sene sonra. Ben sürekli bilgisayar parçası alan, değiştiren, ikinci el satan birisi değilim. Ticaretini de bilmiyorum pek. O yüzden şimdi iyisini alayım beni 5-10 sene götürsün mantığını düşünüyorum. Bir de önceki modellere bakıyorum yeni modellerle arasında çok da fiyat farkı yok. Eski modeller de pahalı. (İkinci el olmayanlar için)

PS5 de seneye çıkacak. O zamana kadar ne yapayım bilmiyorum.

Aynen hocam üst seviye bileşenler koydum çünkü almışken iyisini alayım diyorum. Çünkü bir daha değiştirme şansım yok belki 5 sene sonra. Ben sürekli bilgisayar parçası alan, değiştiren, ikinci el satan birisi değilim. Ticaretini de bilmiyorum pek. O yüzden şimdi iyisini alayım beni 5-10 sene götürsün mantığını düşünüyorum. Bir de önceki modellere bakıyorum yeni modellerle arasında çok da fiyat farkı yok. Eski modeller de pahalı. (İkinci el olmayanlar için)

Anladım bende 2 sene önce İ7 8700k işlemci 1080 ekran kartı almıştım almışken en iyisi diye.Şuanda tüm yeni oyunları 144 fps ultra ayarlarda rahatlıkla oynuyorum.Ama ekran kartı olarak 2080 seni en az 5 sene götürür.Ti li modeline fazla bayılma bence para.2080 5.500 bulabilirsin.2080 ti ise 9500 civarı.İşlemci olarak amd ryzen ler çok çok iyi duruma geldiler.Fiyat olarakda intele göre ucuzlar.Birde en önemli konu 144 hz lik monitör al.Çok farkediyor oyunlarda.13 bin civarına filan çıkar toplamda.

Yaklaşık 3 sene önce Lg UH770V 49 aldım.TV nin smart olayı müthiş başarılı. pcden daha iyi bağlanıyo çok daha iyi açıyo youtube videolarını falan.Tek sıkıntısı özellikle maç izlerken ve siyah ekran geçişlerinde ekranın 3 tarafından gri gölgelenmeler aşağıya kadar iniyo yaklaşık 2 cmlik.araştırdım banding denilen bi olaymış bu.servis çağırdım heriflere izah edene kadar götüm çıktı sonunda görebildiler.bilerek mi görmezlikten geliyolar bilemiyorum tabi de değiştirilmesi talebinde bulundum ipleyen olmadı.Bu panellerde böyle sıkıntı olduğunu söylediler.donanımhaberde de bu şekilde sıkıntı yaşayan olmuş Lg nin o nesil ürettiği panellerde.Yeni nesil cihazlarında herhangi bi sıkıntı var mı bilemiyorum ama iyice bi araştırma yapın hangi cihazı alacaksanız.donanımhaber forumunda bu konuda baya başlık açılmış.Tv almak istesem önce Samsung düşünürüm fiyatı biraz tuzlu oluyo ama genelde en kaliteli tvleri onlar yapıyolar.

Son düzenleme:
Geçtiğimiz hafta Samsung 50RU7400 aldım. Her zamanki Samsung kalitesi. Görüntü kalitesi, özellikle ses kalitesi çok iyi. Görüntüler çok güzel akıyor. Uygulamalar hızlı. Bir haftalık deneyimle başarılı olduğunu söyleyebilirim. Lakin ligler bir an önce başlasa iyi olur. Şu güzel televizyonu sadece Jet Sosyete izlemek için almış olmak istemiyorum.

Geçtiğimiz hafta Samsung 50RU7400 aldım. Her zamanki Samsung kalitesi. Görüntü kalitesi, özellikle ses kalitesi çok iyi. Görüntüler çok güzel akıyor. Uygulamalar hızlı. Bir haftalık deneyimle başarılı olduğunu söyleyebilirim. Lakin ligler bir an önce başlasa iyi olur. Şu güzel televizyonu sadece Jet Sosyete izlemek için almış olmak istemiyorum.

Hayırlı olsun Mahir Bey.

Benim de favorilerimde duruyo. Kanal geçişleri nasıl hızlı mı

Üst Alt