UEFA Cezamızı Açıkladı! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Cezamızı Açıkladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
galatasaray agrees that, for the financial year ending in 2019 and for the financial year ending in 2020, the employee benefit expenses to revenue ratio, amortisation of player registrations and net bank debt level are restricted.

galatasaray accepts, for the duration of the settlement agreement, a calculated limitation on the number of new registrations it may include within its a list for the purposes of participation in uefa competitions. this calculation is based on the club's net transfer position in each respective registration period covered by the agreement. such restriction will be lifted for season 2021/22 if the club fulfils the operational and financial measures agreed with the cfcb investigatory chamber.

bu iki maddeyi düzgün şekilde çevirebilen varsa durumu daha anlaşılır kılarız diye umuyorum. diğer maddeleri zaten herkes yazmış ama bunlardan bahseden yok.

Öyle bie şey yok. Çek maaş bütçeni 45 milyon euroya, sıkıntı kalmaz.

O dönemki sıkıntı maaştı, kadroda 45 oyuncu falan vardı, kiralık verdiğimizin dahi maaşını ödüyorduk.

Şu an zaten maaş bütçemiz 45 milyon euro civarında.

Dedigin dogru ama her sezon sampiyon olacagimizin bir garantisi yok bana göre

Bu sezon sampiyon oldugumuz icin ve arena'yi her Mac doldurdugumuz icin bana göre zararimiz 30 milyon'u gecmez diye düsünüyorum

En azindan oyuncu sat-al konusunda Dikkatli olursak sampiyon olmadigimiz zaman bile mali tablomuz istenen düzeyde olur

Arkadaşlar bence resmin daha büyük kısmı olan ülke meselesine odaklanmak lazım. Her şey orada bitiyor. Ekonomi döviz kurları bunlar kulüpleri doğrudan etkileyecek işler. Geri kalanını artık bir şekilde taraftarda destekte bulunarak aşılabilir. Galatasaray Türkiye'nin en büyük spor kulübüdür.

Ya kısacası seneye Şampiyonlar Ligi kadrosu yapılmayacak. Sürekli rakiplerden 4-5 yiyecek bir kadroya hazır olun. Bu yıl Şampiyonlar Ligi’nin tek artısı getireceği hayvani gelir olacak. Yani UEFA “Seni UEFA’ya alırım ama anca averaj takımı olursun. Başarı imkanı sağlayamam. İleriki senelerde basamakları tek tek tırmanarak başarılı olacaksın olursan. Real’i içeride boğup yenmek falan geride kaldı Real Barça gelip sana evinde 6-7 atacak.” demek istemiş. Olay bu aslında.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dedigin dogru ama her sezon sampiyon olacagimizin bir garantisi yok bana göre

Bu sezon sampiyon oldugumuz icin ve arena'yi her Mac doldurdugumuz icin bana göre zararimiz 30 milyon'u gecmez diye düsünüyorum

En azindan oyuncu sat-al konusunda Dikkatli olursak sampiyon olmadigimiz zaman bile mali tablomuz istenen düzeyde olur
Şampiyon olmak değil kıstas Avrupa'ya gitmek.

Uefa Avrupa Liginden bile 10 milyon euro civarı kazanırsın.

Maaş bütçesi için 45 ideal rakam zaten. Bu sene transfer denildi de satılan oyuncularla alınan oyuncuların bedeli aynı nerdeyse. Avrupa'da olmayınca kötü oldu sadece.

Fatih Altaylı: "UEFA'da Galatasaray'ın aleyhine çalışan iki lobi vardı: Bunlardan birisi Türkiye'deki ezeli rakibimiz ki Galatasaray'a güçleri yetmezdi ve yetmedi! Diğeri ise iki İtalyan kulübü ancak onların lobisi de Galatasaray lobisi karşısında yenilgiye uğradı." (HT)

KAP aciklamasi

Dflj539W0AADJ2v.jpg:large

Fatih Altaylı: "UEFA'da Galatasaray'ın aleyhine çalışan iki lobi vardı: Bunlardan birisi Türkiye'deki ezeli rakibimiz ki Galatasaray'a güçleri yetmezdi ve yetmedi! Diğeri ise iki İtalyan kulübü ancak onların lobisi de Galatasaray lobisi karşısında yenilgiye uğradı." (HT)
Magurus reyisin uefadaki lobisi hepsinden üstündür. Bu bilinen bir gerçek.

Bu akşam 21:00’da Başkanımız Mustafa Cengiz beIN Sports ekranlarına konuk olacak ve gümdeme dair açıklamalarda bulunacak.

Şampiyon olmak değil kıstas Avrupa'ya gitmek.

Uefa Avrupa Liginden bile 10 milyon euro civarı kazanırsın.

Maaş bütçesi için 45 ideal rakam zaten. Bu sene transfer denildi de satılan oyuncularla alınan oyuncuların bedeli aynı nerdeyse. Avrupa'da olmayınca kötü oldu sadece.

Bu sezonun zarari aciklandi mi bu konuda bir bilgin varmi

Mustafa cengiz Ocak ayindan itibaren mali acidan iyi isler yapti,ndiaye'nin satisi etkili olmustur.

Şirketimiz, bu anlaşma süresince, UEFA A Listesine dahil edilebilecek yeni oyuncu transferlerinde belirli bir sınırlandırmayı kabul etmektedir. Bu sınırlama, sezon bazında net transfer gelirlerinin (transfer gelirleri-transfer harcamaları) pozitif olması şartını içermektedir. Bu sınırlama, önümüzdeki sezonlarda bu anlaşmada yer alan operasyonel ve mali kriterlere uyum gösterilmesi durumunda 2021/22 sezonunda kaldırılacaktır. Halihazırda UEFA 2017/18 A listesinde yer alan oyuncular ile, sözleşmesi bitmiş ve serbest oyuncular ile imzalanacak sözleşmeler bu sınırlama kapsamında değildir.

sat-al cezasi gelmis?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt