UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek

Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek

Benim gönlümde yatan ceza:tff ceza verene kadar avrupa'dan süresiz men.Bunu bir kenara yazın.Bu işten ceza almadan yırtamazlar.

Benim gönlümde yatan ceza:tff ceza verene kadar avrupa'dan süresiz men.Bunu bir kenara yazın.Bu işten ceza almadan yırtamazlar.

Keşke bu tür bir ceza gelse ama çok büyük paraların konuştuğunu düşünüyorum bu işte, fenerbahçeyi küme düşüremezlerdi hükümet büyük tepki çekecekti bu durumda dolayısıyla siyasi irade kendi adamı Demiröreni başa geçirdi ve UEFA ile anlaşarak işin üzerini kapattı.

Fener yarın Vaslui'ye elenir, 1-2 gün sonra da UEFA cezayı açıklar. 2 sene falan men verir. Geçen sene gidemediler zaten, bu sene de elendikleri için bir problem olmaz.

Trabzonspor'a küçük bir tazminat ve olay yargıtay süreci sonuclanana kadar kapanır. Yargıtay süreci beklenmeye başlanır.

UEFA'ya en çok güvenenlerdendim ama artık benim de hiç ümidim kalmadı maalesef.

Yargı kararlarını bekleyelim diyen bu ezik lavuklar değilmiydi?Yargı cezayı kesti.Şike tescillendi.Uefa'nın elindeki delillerin aksi yönünde bir karar vereceğini sanmıyorum.

lig başlarken verilir karar :D böyle kimsenin takmaması daha iyi.yağdırsınlar cezayı fenere eğlenek acık :asd: sonra başlar krasicin ayrılık haberleri:D

Bugünlerde uefa disiplin kurulu toplantisimi oldu?

Rusyanin 6 puanlik cezasi itiraz üzerine kalkti diye haber geciyor alman basininda.

UEFA tur maçı oynanmadan kararını vermek zorunda. Kararını tur maçlarından sonra verir ise 2 tane mağdur takım (Vaslui ve turda gelecek rakip) olabilir.

UEFA tur maçı oynanmadan kararını vermek zorunda. Kararını tur maçlarından sonra verir ise 2 tane mağdur takım (Vaslui ve turda gelecek rakip) olabilir.

Ben işin ayarlandığını düşünüyorum çünkü inanılmaz bir şike olayı var bir şekilde örttüler demekki 1 sene men cezası ile kurtardı fenerbahçe şaka gibi.

Bu saatten sonra UEFA'nın ceza vermeside zor bence.

ulan ne milletiz anasını satayım, uefayı bile kendimize benzettik. helal olsun valla bu şikecilere. uefayı bile ayarladı şerefsizler

ulan ne milletiz anasını satayım, uefa yı bile kendimize benzettik. helal olsun valla bu şikecilere. uefa yı bile ayarladı şerefsizler

kimse kimseyi kendine benzetemedi... fb kura çekiminden önce yada en geç kura çekiminden sonra men edilecek ve sonrada küme düşürülecek...

fener gruplara kalırda yargıtay fenerin cezasını onarsa bu vasuliye şampiyonlar ligini durdurur benden söylemesi :D

UEFA riske girmek istemiyor ve muhtemelen Yargıtay kararını bekliyor. Ama bu bekleme kendi "sıfır tolerans" prensiplerine ters. Bundan sonra Dünya'da benzer olaylarda tüm kulüpler bu davayı emsal gösterip cezayı lokal karara bağlamaya çalışacak. Ardından kendi ülkelerindeki yargı memurlarına 20-30M€'u gömdüler mi kaç tanesi suçlu bulunacak merak ediyorum.

Bize gelince, Yargıtay'ın 5 üyesinin Fenerbahçe kulübü üyesi olması alıncak karar konusunda ciddi şüpheler doğuruyor.

Bunun dışında Yargıtay'ın mahkeme kararını onaması durumunda yüzlerce milyon dolar kaybedecek olan bir kulüp, gizli iş çevirme, adam bağlama konularında uzman bir kulüp, bu kararın çıkmaması için onlarca milyon doları gözden çıkartır mı? Bence çıkartır.

Haliyle UEFA ve biz Yargıtay kararını bekliyorsak daha çok bekleyebiliriz.

Üst Alt