UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek

Cevap: UEFA Disiplin Kurulu Kararını Verecek

UEFA riske girmek istemiyor ve muhtemelen Yargıtay kararını bekliyor. Ama bu bekleme kendi "sıfır tolerans" prensiplerine ters. Bundan sonra Dünya'da benzer olaylarda tüm kulüpler bu davayı emsal gösterip cezayı lokal karara bağlamaya çalışacak. Ardından kendi ülkelerindeki yargı memurlarına 20-30M€'u gömdüler mi kaç tanesi suçlu bulunacak merak ediyorum.

Bize gelince, Yargıtay'ın 5 üyesinin Fenerbahçe kulübü üyesi olması alıncak karar konusunda ciddi şüpheler doğuruyor.

Bunun dışında Yargıtay'ın mahkeme kararını onaması durumunda yüzlerce milyon dolar kaybedecek olan bir kulüp, gizli iş çevirme, adam bağlama konularında uzman bir kulüp, bu kararın çıkmaması için onlarca milyon doları gözden çıkartır mı? Bence çıkartır.

Haliyle UEFA ve biz Yargıtay kararını bekliyorsak daha çok bekleyebiliriz.

Yargıtay kararı ancak pastaya krema olur. Hani belki kremasız pasta olmaz ama pasta yine pastadır. Pastayı yapan da yerel mahkemedir.

fener gruplara kalırda yargıtay fenerin cezasını onarsa bu vasuliye şampiyonlar ligini durdurur benden söylemesi :D

bence ceza felan gelmez bu saatden sonra . geçen sene gitmediler zaten geçen sene gitselerdi 3-5 sene ceza yiyebilirlerdi bence. gerçi ben uefanın fenerle pazarlık yaptığını düşünüyorum ali koç para vermiş diye söylentiler vardı uefayada güvenim yok yani

O değilde fb ceza almazsa UEFA tarafından, UEFA'nın organizasyonu Şampiyonlar Ligini izleyecek olan var mı? Hani 'ligi falan izlemem artık' diyenler olmuştu TFF kararlarından sonra, şimdi bu satılık (ceza vermezse) kurumun organizasyonunu izlemek ne derece keyif verecek? Ben kendim izlerim ve izlemem demiyorum da, yinede merak ettim.

kenan basaran@qbasaran Şike davasının gerekçeli kararı akşam saatlerinde açıklanacak...

bu gerekçeli karar önemli uefa bunuda bekliyor olabilir yargı sonucundan ziyade.

Ama siyaset bulaşınca benım hiç güvenim kalmadı uefaya fıfaya

bence uefa disiplin kurulunun kararını bekleyelim.. sallayacaksak ondan sonra sallarız..

Haftaya UEFA gerekçeli kararın tercümesi istedi haberleri döner, sonraki hafta Infantino dosya kabarık inceliyoruz der, sürünceme sürecine devam.

Üst Alt