UEFA Euro 2024 Almanya'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son 1-2 yıldır Türkiye'de düzenlenen uluslararası etkinliklere elimden geldiğince katılmaya özen gösteriyorum daha kaliteli bir hayat ve ilerde şunu da yapmıştım diyebilmek için. Türkiye'deki Avrupa Basketbol Şampiyonasını, Shakira konserini ve Maria Sharapova'nın tenis maçını izledim, Avrasya Maratonunda yarıştım şu ana kadar bu hedef doğrultusunda. Daha önce görevli olarak WRC otomobil yarışlarını da yerinden takip etmiştim. Futbolda ise Galatasaray'ın eski dönemde oynadığı bir kaç Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçı hariç uluslararası bir deneyimim olmadı (statta 3 kez şampiyonluk kutladım ama o da bu kategoriye girmez).

Gelecek sene Vodafone parktaki Süper Kupa maçında da tribünde olmak istiyorum. Bu işin zirvesi Dünya Kupası olur herhalde ama şu an için o yönde bir adım yok. Ama Avrupa Şampiyonası Türkiye'de olursa en azından 1 maç için kesenin ağzını açabilirim. Umarım olur.

Dnn0TxcXgAAyUQB.jpg

Dnn0TxiWsAAnfRa.jpg

Dnn1KtCW0AA5HNn.jpg

Bizde bayagi yapilacak sey var daha sanirim. Almanya da cogu sey hazir, ulasim olsun stadlarin durumu vs olsun.

Acikcasi ben turnuvayi bize vereceklerine inanmiyorum.

Raporun bir kısmını okudum.

Vermeleri sürpriz olur.

Ulaşım , alkol yasağı, ve güvenlik konusunda olumsuz rapor verilmiş. Almanya’ya olumsuz bir şey yok 2006 organizasyonu dışında.

Raporu okumadım ama okuyanların söylediğine göre pek çok şeyde Almanya öndeymiş. Özellikle konaklama,insan hakları konusunda Almanların baya gerisindeyiz.

Bizim önde olduğumuz yerler sadece devlet garantisinin olması ve stadların hepsinin son dönemlerde yapılmış olması.

Bu şartlarda kazanmamış neredeyse imkansız gibi. EURO 2016'da bile daha fazla şansımız vardı. İzmir,Adana gibi iki şehir muhakkak olmalıydı. Gaziantep ve Konya tercihleri saçmalık. Turist çekecek yerler değil. Nüfusları da İzmir ve Adana'dan az.

Raporu okumadım ama okuyanların söylediğine göre pek çok şeyde Almanya öndeymiş. Özellikle konaklama,insan hakları konusunda Almanların baya gerisindeyiz.

Bizim önde olduğumuz yerler sadece devlet garantisinin olması ve stadların hepsinin son dönemlerde yapılmış olması.

Bu şartlarda kazanmamış neredeyse imkansız gibi. EURO 2016'da bile daha fazla şansımız vardı. İzmir,Adana gibi iki şehir muhakkak olmalıydı. Gaziantep ve Konya tercihleri saçmalık. Turist çekecek yerler değil. Nüfusları da İzmir ve Adana'dan az.

Antep cografi olarak varyasyon katiyor ve mutfagiyla oldukca turistik. Ayrica tarihi dokusu korunmus oldukca guzel bir sehir, otel zaafiyeti de yok.

Kocaeli yerine Izmir, Konya yerine Adana daha iyi olurdu. Ama stad yok iste.

Zaten Almanya alir bu turnuvayi. 2030 Dunya Kupasi’ni tercih ederim ben.

Antep cografi olarak varyasyon katiyor ve mutfagiyla oldukca turistik. Ayrica tarihi dokusu korunmus oldukca guzel bir sehir, otel zaafiyeti de yok.

Kocaeli yerine Izmir, Konya yerine Adana daha iyi olurdu. Ama stad yok iste.

Zaten Almanya alir bu turnuvayi. 2030 Dunya Kupasi’ni tercih ederim ben.

Antep çok uzak kaçıyor. Mümkün olduğunca Batı'ya yakın şehirler seçilmeli. Adana bile olmamalı aslında ama nüfus olarak 5.sırada ülkede.

2030'u falan hiç alamayız zaten. Uruguay-Arjantin ortaklığı var. İngiltere var vs. Aday olmadık oraya zaten.

Şehirleri baktım hep siyasi en büyük 3. Şehir izmir yok sonra bize niye vermediler diye ağlamasınlar

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konyayi anlarim ulasim kolay da antep trabzon ne allah askina koy oraya izmiri oralarda yapilsin turizm artsin. Acikcasi o turnuva havasini yasamak isterim degisik ulkelerden adamlarin sehir merkezinde olmalari guze olur ama buyuk ihtimal vermeyecekler.

Üst Alt