UEFA Euro 2024 Almanya'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dn781aVXUAIxWuk

Kıymetli devlet başkanımız bu konuda da konuşmaya devam ederse ancak havamızı alırız.Azcık konuşmasın.Bari şu konuda konuşmasın da verilir veya verilmezse konuşsun.Konuşunca verecekleri varsa da vermezler eminim

Kıymetli devlet başkanımız bu konuda da konuşmaya devam ederse ancak havamızı alırız.Azcık konuşmasın.Bari şu konuda konuşmasın da verilir veya verilmezse konuşsun.Konuşunca verecekleri varsa da vermezler eminim
Kıymetli devlet başkanınız Almanyaya Özil ve Gündoğan üzerinden komplo kurdular herkes de yuttu.

Bir de Nazi damgası yediler.
Bu komplo yeter mi bence yetmez.
Almanlar böyle bir şeye talipse kazanan hep onlar olur.

Gscimbom Mobile

Ülke ekonomik anlamda batmış durumda, Avrupa'da güçlü bir kaç ülke dışında kimse istemiyor çünkü külliyen zarar, ben istemiyorum açıkçası.

TTA'nin secilen statlar arasinda olmasi sebebiyle koltuk yenileme, dis cephe gibi zaruri modernizasyonlar ile alakali GS yonetimlerinin organizasyon butcesine basvurmasi gerek

Gorsel acidan buyuk potansiyele sahip bir stat, ama zevksizligin kurbani

İzmir yoksa gözümden düştü, maçtan önce kordonda yürüyüp boyoz, gevrek , kumru üçlüsünden yemeden, maçtan sonra dimitri şarabından içip üstüne kokoreç yemeden, İzmir'in güzel kızlarının tribünlerde yer almadığı bir avrupa kupası izlenir mi?

zaten batmış ekonomiye başka bir yük daha.öte yandan antep ve konya ne alaka hadi aldık turnuvayı antep ve urfa'da ingiliz seyircileri düşünemiyorum ikinci leeds vakası çıkması olası bu şehirlerde.koskoca organizasyona talipsin ama izmir gibi bir şehir turnuva içindeki şehirlerde yok!!

hükümetin bu organizasyonu bu kadar çok istemesi ülke tanıtımına ve sporuna katkısından değil kendi yandaş mütahhitlerinin cebini doldurma çabası.

Bu organizasyonların vereceği ekonomik zarar kesinlikle umurumda değil. Buraya ayrılan yatırımlar, organizasyon olmadığında daha faydalı işlere kullanılmayacak. Bunu biliyoruz. Her anlamda da batmış durumdayız. En azından "değecek" bir sebep olur. Umarım alırız.

Üst Alt