UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı

Cevap: UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı

Artık bu süreç çok uzadı ne olacaksa bir an önce olmalı UEFA çok yanlış işler yapıyor daha ilk federasyon başkanı mehmet ali aydınlar istifa ettiği zaman duruma el koymalıydı FIFA ile beraber...

Ona göre transfer bile yapamıyoruz bari toplu men olmayacağını açık açık söylesinler sürekli oyalıyorlar aynı şeyi TFF'de yapıyor.

Cevap: UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi Kuralarına Katılabileceğini Açıklad

Tamam abi haklı çıktın ama bu ahberlerde çıkan Şenez Erzik'in iş bitti artık denen haberleri ne olacak ? Adam sonuçta uefa asbaşkanı.
renktaş bu açıklamayı şenes erzikin ağzından duydunmu! kesinlikle ntvsporun yaptığı yalan haber! diceksinki neden böylebir haber yapsın sırf borsadaki hissesenetlerine tavan yaptırmak için anlayın çok buyuk vurgun var belliki feritt şahenkte destek veriyor bu işe!

"Artık bu konu ile ilgili görüş bildirmeye de gerek kalmıdı. Özellikle son bir aydır konu ile ilgili yoğun bir çalışma halindeydik. Bugün verilen karar ile konuyu sonuçlandırdık. Türk futbolu ve Türkiye 'nin imajı açısından bu karar çok önemliydi. Artık Fenerbahçe 'nin Şampiyonlar Ligi 'nda mücadele etmesi için önünde bir engel kalmadı. Bu iş bitti."

Kaynak: DHA

Bence olay timsah falan değil yetkili mercilerdeki adam bu iş bitti diyorlarsa bitmiştir.

Ya disiplin komitesi kararı bekleniyor diyorsunuz ama Levent Bıçakçı böyle demiş;

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

UEFA Tahkim Kurulu Uyesi Levent Bicakci: "Mufettisin 3 gunluk itiraz suresi var ama Disiplin Kurulu karari verdi.. Artik geri donus yok +

Turk futbolu buyuk badire atlatti.. Yildirim Demiroren'in heykelini dikmek gerek.. O olmasa UEFA bu karari almazdi. Artik Fener'e ceza yok."

Herkes ariyor, mention atiyor. Benim icin mevzu net: "Senes Erzik ile Levent Bicakci 'F.Bahce ceza almayacak' diyorlarsa, bu is bitmistir."
ibrahim setenin verdiği haberlerin yuzde 90 sanı yalan dolan manipule ediyorlar her taraftan cidden çok pis geliyor bu sefer timsah :)

Ya disiplin komitesi kararı bekleniyor diyorsunuz ama Levent Bıçakçı böyle demiş;

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

UEFA Tahkim Kurulu Uyesi Levent Bicakci: "Mufettisin 3 gunluk itiraz suresi var ama Disiplin Kurulu karari verdi.. Artik geri donus yok +

Turk futbolu buyuk badire atlatti.. Yildirim Demiroren'in heykelini dikmek gerek.. O olmasa UEFA bu karari almazdi. Artik Fener'e ceza yok."

Herkes ariyor, mention atiyor. Benim icin mevzu net: "Senes Erzik ile Levent Bicakci 'F.Bahce ceza almayacak' diyorlarsa, bu is bitmistir."

bizde diyoruzki sen hala ibrahim seten dallamasının haberlerine mi inanıyorsun samet aybaba gelirse saçlarımı kazıtacam deyip kazıtmayan adam

beyler fenerbahçe kendi sitesinden de resmi açıklama yapmış Şenes Erzik'in açıklaması doğru galiba

Nerden duydum diye soranlar...

Twitterdan duydum...

Yani duyma diğil patır patır twit atıyorlar ben öyle demedim diye...

şenes erzik in bitti demedim hayırlı olsun dedim demiş ne kadar doğru bilmem ama ntv ve dha nın ne kadar fb yandaşçı kurul olduklarını biliyoruz şenes erzik madem böyle açıklama yapmış ağızlarındanmı duymuşlar nerde video su

beyler fenerbahçe kendi sitesinden de resmi açıklama yapmış Şenes Erzik'in açıklaması doğru galiba
renktaş boşuna bunlar profesyonel maniplasyon yapıyor demiyorum ben adamlar cidden profesyonel resmi sitedeki haberde borsadaki hisselerin tavan yapması için oyunun parçası

Valla Şenez'in ağzından duymadım ben...

Açıkca söyleyeyim böyle bişey demişte olabilir dememişte...

Bildiğim tek şey şu oda KAP'a yapılan bildiride ki Madde 2'de...

Valla Şenez'in ağzından duymadım ben...

Açıkca söyleyeyim böyle bişey demişte olabilir dememişte...

Bildiğim tek şey şu oda KAP'a yapılan bildiride ki Madde 2'de...
madde 2 de yazılı olan son kararı uefa disiplin kurulu verecektir açıkamasının ustune şenes erzik sizce bu iş bitmiştir diye açıklama yaparmı biraz mantık lutfen çok guzel yazmışın sende olayı renktaş

Yalniz karar olsa bile, surada mahkeme kararina 2-3 gun kalmis. Onu bekleyip alsalar bari.

2- Katılıma uygunluk konusunda son kararın UEFA Disiplin Kurulu’nda olduğu kaydıyla, şu an itibari ile Fenerbahçe SK’nın UEFA karşılaşmalarına katılabilmesine karar verilmiştir.

FB resmi sitesinden. Ama benim umudum kalmadı. Adalet için tek yapabileceğimiz yeni 12 Mayıs'lar yaratmak olacak.

bugun hisseler yanılmıyorsam birden 42 binden 49 bine fırlamış buna borsada keriz silkeleme diyorlar:)

senes erzik: ayaginizi, g.tünüzü öpem ne olur bakin senelerdir sizin her türlü k.cinizi temizliyorum. hic gikim ciktimi? cikmadi. bana ne dediyseniz yaptim bu sefer siz benim icin birsey yapin ve fenere ceza vermeyin. DEMISTIR. uefa vefakar k.cci sina kiyamayip torpil gecmistir...

Üst Alt