UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı

Cevap: UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı

BJK uefa'ya alınmıştı normal kurul sayesinde. fakat disiplin kurulu olayı görmemezlikten gelmedi ve cezayı kesti.

kurul kendisine baskı gelmesin diye topu disiplin kuruluna atma siyasetini benimsiyor

fenerliler dua etsinde UEFA disiplin kurulu kararından timsah çıkmasın sevinçten göbek atıyorlar şu an

BJK uefa'ya alınmıştı normal kurul sayesinde. fakat disiplin kurulu olayı görmemezlikten gelmedi ve cezayı kesti.

kurul kendisine baskı gelmesin diye topu disiplin kuruluna atma siyasetini benimsiyor

Fener'i Ş.ligi çağıran disiplin kurulu.Ceza alacaklarını hiç sanmıyorum.

Fener Avrupa da olmalı bu sene 2 kulvar şart onlara da ama ŞL değil AL olmalı. Ceza alsalar da küme veya puan değil. TFF fenerli olduğu için.

Fener'i Ş.ligi çağıran disiplin kurulu.Ceza alacaklarını hiç sanmıyorum.

renktaş d.kurulu çağırmadı. bak maddeyi iyi oku:

2) Katılıma uygunluk konusunda son kararın UEFA Disiplin Kurulunda olmak kaydıyla şu an itibariyle Fenerbahçe Kulübünün UEFA karşılaşmalarına katılabilmesine karar verdiği belirtilmektedir.

Ömer temelli kesin konuşuyor bitti diyor.. bitti..

Güvendiğimiz dağlara kar yağdı.UEFA bu kararıyla '' sıfır tolerans '' adlı prensibini de resmen al aşağı etti.Bundan sonrası için hiç ümidim yok.Bu vesileyle yapanın yanına kâr kalan bir eylem oldu şike.

Evet Ömer Temelli çok kesin konuşuyor bu işin bittiğini söylüyor demekki ayarlamışlar UEFA'yı, ilginç Avrupalıların bu kadar düzenbaz olacağını bilmiyordum.

NTVSpor + Ligtv + Hurriyet Şenes ERZİK böyle bişi söylemediğini söyledikten sonra APAR TOPAR haberi kaldırdılar.

Şenes ERZİK : Net şekilde asıl kararı UEFa Disiplin kurulu verecek dedi. Bu karar rutin bişi sonucu beklemek gerek dedi.

Evet Ömer Temelli çok kesin konuşuyor bu işin bittiğini söylüyor demekki ayarlamışlar UEFA'yı, ilginç Avrupalıların bu kadar düzenbaz olacağını bilmiyordum.

daha öncede cezayı 1 seneye indirmeye çalışıyoruz demişti...bencede kapandı bu olay orası ayrı

Bence UEFA mahkeme sonucu beraat çıkarsa işin peşini bırakacak onların içişleri diye bana öyle geliyor buna karşılık fenerbahçe CAS davasını çekmiş olabilir..

Büyük ihtimal beraat kararı çıkartırlar ayarlarlar o işi.

UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, BBC Türkçe'nin sorularını yanıtlarken, uygulamanın rutin olduğuna dikkat çekti ve nihai kararın Disiplin Kurulu'na ait olacağını vurguladı.

Erzik, BBC Türkçe'nin soruları üzerine, kendisine atfedilen ''Artık Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmesi için önünde bir engel kalmadı. Bu iş bitti'' ifadelerini ise yalanladı ve bu ifadeleri kullanmadığını söyledi.

BBC Turkce - Haberler - Fenerbahçe'ye Å￾ampiyonlar Ligi için koÅŸullu izin

Disiplin Kurulu ne zaman karar verecekmiş?

sözlük, twitter, ekşi sözlük, facebook yani kısacası sanal alemde birçok galatasaraylı da dahil olmak üzere tüm türkiye inanılmaz bir şekilde manipüle edildi, ediliyor. çok az kişi ne olup bittiğinin farkında. türk spor basını da bu operasyonun muhteşem parçası. borsada silkelenen paranın haddi hesabı yok.

gssozluk alıntı çok doğru

Üst Alt