UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı

Cevap: UEFA F.Bahçe'nin Şimdilik Şampiyonlar Ligi'ne Katılabileceğini Açıkladı

Gerekçe çok basit.UEFA'nın en değerli markası olan CL'nin marka değerini korumak amacıyla tedbir almak.

Hakkında kuvvetli suç delilleri olan bir kulübü alarak kendilerini riske atamazlardı.

Delilleri kim inceledi de "şimdilik" katılmasına engel olacak bir bulguya rastlanmadı?

Delilleri kim inceledi de "şimdilik" katılmasına engel olacak bir bulguya rastlanmadı?
Anladığım kadarıyla UEFA geçen yıl olduğu gibi Fener'in Cas'ta açabileceği davalarla uğraşmak istemiyor ve Disiplin Komitesi'nin karari esastır diyor.Gecen yil karari TFF'ye aldırmışlardı,bu yıl ise kendileri alacak.

Şike suçundan Disiplin Komitesi'ne gitmiş bir klubün ceza almaması düşünülemez.

Yazmaktan bıktık ama tekrar yazalım.

Fener en az 5 yıl Avrupa'ya gidemez.Küme düşmeden de bu işten sıyrılamaz.

Bir kaç gün daha sabredelim ve olacakları görelim.

usta ne küme düşmesi ya kendinimi kandırıyon. adamlar federasyondan temiz kağıdı aldı sen küme düşmeden bahsediyon.

adamlar herşeyi ayarladı. cas davasını çekti uefada ceza felan vermeyecek biz 1 senedir burda bekliyoz ama bişey olup bittiği yok

Adamlar yahudi gibi arkadaş ya. Ben artık ceza alacaklarına kesinlikle inanmıyorum

R800i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5 yıl gidememesi için temiz kağıdı verip avrupada oynamaları lazımdı insallah birkaç maç oynadıkdan sonra mahkeme kararı cıkar ve yargıtayda onanır ozaman seyreyleyin şamatayı

usta ne küme düşmesi ya kendinimi kandırıyon. adamlar federasyondan temiz kağıdı aldı sen küme düşmeden bahsediyon.

adamlar herşeyi ayarladı. cas davasını çekti uefada ceza felan vermeyecek biz 1 senedir burda bekliyoz ama bişey olup bittiği yok
Düşmekten başka bir seçenekleri yok.Mecbur düşecekler.Yoksa ömür boyu Avrupa'ya gidemezler.

Diyelim ki UEFA bunlara göz yumdu.O zaman FİFA devreye girecek.Sion örneğinde olduğu gibi.

Anladığım kadarıyla UEFA geçen yıl olduğu gibi Fener'in Cas'ta açabileceği davalarla uğraşmak istemiyor ve Disiplin Komitesi'nin karari esastır diyor.Gecen yil karari TFF'ye aldırmışlardı,bu yıl ise kendileri alacak.

Şike suçundan Disiplin Komitesi'ne gitmiş bir klubün ceza almaması düşünülemez.

Mantıklı. Bende öyle düşünüyorum. Ama işte Şenes ERZİK neden böyle bir açıklama yaptı. Takıldığım nokta bu.

Düşmekten başka bir seçenekleri yok.Mecbur düşecekler.Yoksa ömür boyu Avrupa'ya gidemezler.

Diyelim ki UEFA bunlara göz yumdu.O zaman FİFA devreye girecek.Sion örneğinde olduğu gibi.

türkiyeden temiz raporu almış adamlar kim düşerecek usta ?

Yorum yapmaya gerek yok. Sonuçta kısa bir süre sonra her şey net belli olur ama ceza alacaklarını tahmin etmiyorum.

Mantıklı. Bende öyle düşünüyorum. Ama işte Şenes ERZİK neden böyle bir açıklama yaptı. Takıldığım nokta bu.

Şenez Erzik böyle bir açıklama yapmadığıni BBC'ye açıkladı.O tamamen Fener'li gazetecinin uydurması.

Tam tersine Erzik bunun rutin bir işlem olduğunu,Disiplin Komitesi'nin kararının beklenmesi gerektiğini söyledi.

Kısacası yatılan bu timsah daha önce yatılan timsahların içinde en büyüğü.Bu timsahın büyüklüğü Fener'in büyüklüğü gibi tarif edilemiyor.:)

Şenez in UEFA da bir fonksıyonu oldunu sanmıyorum,ayrıca orası Türkiye deil her Kurumun bir görevi var ve birbirinden bağımsızdır.Rahat olalım bunlar bu yaptıkları pisliklerin cezasını çekecekler.

UEFA da tanıdı bunları bide biz timsaha yatıralım bu ezikleri dediler büyük ihtimalle,avrupadaki kriz ortamında onlarda keşfetti bu eğlenceyi.

Şenez Erzik böyle bir açıklama yapmadığıni BBC'ye açıkladı.O tamamen Fener'li gazetecinin uydurması.

Tam tersine Erzik bunun rutin bir işlem olduğunu,Disiplin Komitesi'nin kararının beklenmesi gerektiğini söyledi.

Kısacası yatılan bu timsah daha önce yatılan timsahların içinde en büyüğü.Bu timsahın büyüklüğü Fener'in büyüklüğü gibi tarif edilemiyor.:)

Sabah Spor - "Bu iş bitti"

NTV Spor'un uydurması mı yani?

türkiyeden temiz raporu almış adamlar kim düşerecek usta ?

O raporun hiç bir değeri yok.Yunan tahkimi de Valaou takımını aklamıştı da sonuçta ne oldu?

Sion'a hem İsviçre Federasyonu hem de UEFA göz yumdu da ne oldu?

Fener'i mutlaka düşürtecekler.Yoksa bir daha Avrupa'da şike yüzünden hiç bir takımı düşüremezler.

Üst Alt