UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti

Cevap: TFF, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti

İddanamenin çevirisi bitti ve incelediler demekki.

Başlıkta TFF talep etti diyor

kafam karıştı , kim raporun çıkarılmasını istemiş?

fenerbahçe oynadığı satrançta mat olması artık an meselesi... UEFA mat etmek için fırsat kolluyor...

Cevap: UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti

ben şunu anladım;

davayı açan fb..

aleyhlerine dava açılanlar uefa ve tff..

şimdi davalarda her iki taraf da(davacı ve davalı taraf) delillerini mahkemeye sunarlar..

tff ve uefa delil olarak cornunun raporunu sunmuş..

yani burada cornunun raporu delil olarak değerlendirilemez deniyor sanki..

çünkü uefa bu davada davalı taraf ve cornu uefanın görevlisi..yani kendi adamının raporunun davada delil olma ihtimali olmaz..yanlı rapor yazabilir gerekçesiyle..

işte bizim tff de cornunun raporunu delil olarak sunmuş..sonuç olarak cornunun raporu objektiflikten uzak olabileceği gerekçesiyle delil olamayacağından dosyadan çıkarılıp yerine tararfsız kurum olan türk yargısının yani savcının iddianamesi delil olarak dosyaya sunulacak..

Cevap: UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti

...benim anladığım uefa soyut değil somut delilerle yola devam ediyor.yani beyana göre değil eldeki verilere göre...bu durumda ne olacak fb yan basacak:D...zaten cas ın davayı uzatması uefanın iddianameyi dosya ya koymasını beklemekti.:D

...benim anladığım uefa soyut değil somut delilerle yola devam ediyor.yani beyana göre değil eldeki verilere göre...bu durumda ne olacak fb yan basacak:D...zaten cas ın davayı uzatması uefanın iddianameyi dosya ya koymasını beklemekti.:D

Fener ... tuttu abi:D

Talip Doğan Karlıbel

SON DAKIKA: pier cornu TFF Ye karşı verdiği ifadesini geri çekmemiş.

Bizim federasyonumuzda salak arkadaş sanki rapor verilirken çok bilgilendirdinde geri çekerken bilgi vermeye çalışıyosun onuda beceremiyosun. amaç ne ?

anguttan bir yorum,çok iyi mantık kurmuş yazan kişi ve yüzde yüz katılıyorum;

"bu aciklamayi TFF yaptiysa olay bizim icin olumlu degildir arkadaslar"

:asd:

Beyler bu olumlu birşeymi olumsuzmu zaman gösterecek gibi gözüküyor.. Cornu yola geldi diyende var.. FB'ye fena koyacaklar diyenlerde.. Anlamadım ben bu işi...

ben şunu anladım;

davayı açan fb..

aleyhlerine dava açılanlar uefa ve tff..

şimdi davalarda her iki taraf da(davacı ve davalı taraf) delillerini mahkemeye sunarlar..

tff ve uefa delil olarak cornunun raporunu sunmuş..

Ufak bir hata var herhalde

Resmi:

UEFA ve TFF´ye karsi FB

Gayriresmi ve gercekler:

UEFA´ya karsi FB+TFF

Beyler bu olumlu birşeymi olumsuzmu zaman gösterecek gibi gözüküyor.. Cornu yola geldi diyende var.. FB'ye fena koyacaklar diyenlerde.. Anlamadım ben bu işi...

fb için en olumlusu su olur...haksız yere cl den men edildiklerini cas onaylar uefa yı 45 milyon avro ödemeye mahkum eder.....sonra uefa ne yapar?cezaları tff ye harfi harfine uygulatır,fb yi 3 lig alta düşürür...ve katılım hakkı olan 5 sene cl den men eder....böyle olması cok daha güzel olur....

uefa belki fb ye davayı geri çekin su cezalara razı olun yada cok daha ağır olur demiştir....

Ben şunu anladım;

Cornu ilk baştaki ifadesinin yerine Türkiyedeki iddanameyi koymuş ...

Böylece bana göre FB nin ipini çekmiş...

Çünki sadece cornu kendi ifadesi ile değil delilleri ile birlikte sağlama almış olayı...

gazete5 te feneri sevindirecek haber diye veriyor nedir bu Cornu raporu

Üst Alt