UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Maç Sonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Maç Sonu

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş-Manchester United | 15 Eylül | 21:4

kalbimiz Manchester'la tabiki... başarılar Man Utd.

Besiktas 0 - 4 Man United

ps: bu konu neden CL forumunda diğil ?

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş-Manchester United | 15 Eylül | 21:4

Dingilizler sevinecegime amca oglu sevinsin :) gerci bjknin kazanmasina hic ihtimal vermiyorum ama neyse .

content.php

Heralde ManU yedeklerle çıkacak.Yaş sınırı düşmüş.:D

Beşiktaş - M.United maçı Star TV ekranlarında şifresiz yayınlanacaktır.

Şampiyonlar Ligi maçları uydudan ve karasaldan şifresiz yayınlanacaktır. Yalnızca anlaşmalar gereği Euro Star'da yayınlanmayacaktır.

forum.startv.com.tr starın resmi forumundan alıntı.Admin yazmış.Bundan sonra maçları izleyebileceğiz İnşAllah.

Bobo kadroda yok

Bu akşam Manchester United'la karşı karşıya gelecek Beşiktaş'ta, Brezilyalı golcü Bobo'nun kadroya alınmadığı açıklandı.

Radyospor'da yer alan habere göre, Beşiktaş'ta Rüştü'nün ardından Bobo'nun da bu akşam forma giyemeyeceği açıklandı.

Sakatlığı nedeniyle uzun bir süredir forma şansı bulamayan Bobo, hafta sonu oynanan derbi mücadelesinde ikinci yarıda forma şansı bulmuştu. Bu açıdan herhangi bir sakatlığı olmadığı bilinen futbolcunun, tesislerden ayrılması şaşkınlık yarattı.

Son dakika iddialarına göre, ilk 11'de ismini göremeyen Brezilyalı futbolcu, takım içinde bir krize neden oldu ve tesisleri terk etti.

Kaynak: goal.com

beşiktaşın beklenenden iyi oynayacağını düşünüyorum. manu zor da olsa galip gelir diyorum..sonrasında denizli ne yapar bilemem..

(+18 ) (korku-şiddet)

çocuklarınızı ekrandan uzak tutunuz!

lütfen televizyonunuzun ayarları ile oynamayınız!

Beşiktaş ne kadar süre gol yemezse direnci o kadar artar.Ama eğer erken bir gol olursa kısa metraj filmi olur.

Öyle pek bi fark olacağını sanmıyorum, 1-3 falan biter anca.

United hafta sonunda Tottenham ile zor maç yaptı.Önümüzdeki hafta sonu da Çok önemli olan Manchester City derbisine çıkıcak. Öyle 4-5 falan beklemeyin öyle bir dünya yok .Rölantide takılırlar atar 1-2 tane pas yaparlar maçın geri kalanında.

3-0 alır ManU. Büyük fark Old Trafford'ta olur.

Direkt manunun 2-0 skoruna oynadım iddaa da ama bjknin yenilmesini istemiyorum yazık adamlara çok zor durumdalar.

Tabata yedek. Yusuf ilk 11 de.

Sivok Ernst ile ön libero mevkide oynayacak.

Kas-Ferrari stoper.

Deniuzli dün uyumamis. 24 saat Tottenham-Manu maci izlemis )))

Taraftarı kurucumuza küfür edecek kadar zavallı olan bir takımı desteklemem ihtimal dahilinde degildir

Forza Manu

ManU'nun hafta sonu derby maçına çıkacak olması ve sezon başlarındaki tutarsız futbolu nedeniyle bu maçta sansasyonel bir skor çıkacağını sanmıyorum.Hatta Denizli adam akıllı kadro tercihinde bulunursa Bjk'nin puan alabileceğini bile düşünüyorum.Ki Bjk puan alsa bile bu sadece 0-0 olur,Bjk'nin ManU'ya gol atması bana göre büyük bir sürpriz olur.Skor tahminim 2-0 ManU...

Denizlı akıllanmamış. Orta sahanın ortası yine Ekrem-Ernst.

Üst Alt