UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Maç Sonu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Maç Sonu

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş-Manchester United | 15 Eylül | 21:4

Arkadaşlar karasal yayında izlenebiliyor mu maç?

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş-Manchester United | 15 Eylül | 21:4

ManU kasmaz. Haftasonu Man City maçı var. 0-3 olsun bizim olsun.

-------Ben

Neville--Vidic-Evans-Evra

---Scholes-Carrick-Anderson

--Valencia-Rooney-Nani

--------Hakan

İ.Kaş-Ferrari-Sivok-İ.Üzülmez

------Ekrem-Ernst

Holosko--Tabata--Serdar--

-------Nobre

Ya anasını ne kadar bize karşı büyük terbiyesizlik yapsalarda bir Türk takımı şampiyonlar ligine çıkınca heyecan sarıyor içimi.

Adamların en iyi yeri Ernst-Fink'in olduğu yer demiştik,ama Denizli bunun tam tersini düşünmüş olmalıki Ekrem Dağ'dan ön libero yaratmaya çalışıyor :) Komiksin Denizli.Bjk taraftarları bu adama ne kadar isyan etse yeridir.Ayrıca Valencia-İ.Üzülmez ve Nani-Kaş eşleşmeside izlenmeye değer :D

Besıktas yensın avrupada ayrımız gayrımız yok bızım.O domuz rooney'e bı kebab yedırelım.Hindi taze bitti domuzcuk.!

Hadi öyle olsun o zaman, ikna ettiniz beni, yensin bakalim Besiktas. Heycan yapiyorum ))))

6-2 biter yazıyorum buraya...

evet mençistır formamı giydim maçı bekliyorum... eğer 5'ten aşağı atarlarsa saygım kalmayacak bu takıma...

HAYDİ MANCHESTER !!!
drunkb.gif

Denizli aklınca Galatasaray maçında ki kadroyu sürüp,eğer iyi bir skor alırsa 3-0ın tesadüf olduğunu söyletecek.Ah Denizli Ah egoların yüzünden fark yiyecek gene zavallılar.

bir çoğunuzun bu maçta beşiktaşın 0-22 gibi bir skorla yenilme ihtimali olduğunu düşündüğünü biliyorum
laugh.gif

Rooney Berbatov oynasın yeter... 5 dakikada bi gol atarlar
laugh.gif

fark olmaz bence...en fazla 2-3 fark olur..hatta bir beraberlik çıkabilir..

6.5 luk İsmail neden yedek :D tecrübesiz diye mi.Hadi bir forvete 6.5 verilip yedek kalınırsa şaşırmam da sol bek olan yere 6.5 verilip rakibide üzülmez olan biri ilk 11 e giremiyorsa hangi maçta oynayacak.Bu kadro pas yapamaz

Holosko S.özkan Ekrem düz oyuncular

Üst Alt