UEFA Takım ve Ülke Puanlarımız - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Portekizi geçme ihtimalimiz az da olsa var tabi hemen değil sistemli olarak 3 4 yıl başarılı olmak şartıyla ama önce ki hedef 8.lik önce 8.olup yerini sağlamlaştırıcan sonra devamı gelir hollandadan çekincem yok bizde potansiyel daha yüksek , seneye özellikle bizim başarılı 1 sezon geçirmemiz şart özledik avrupayı özellikle cl yi
Ben Demirörene güveniyorum.

Avrupada 4.hafta grup maçları tamamlandıktan sonra takımlar neler yapmış bakalım.

Türk takımları 3 beraberlik aldı.Bunun getirisi 0.6 puan oldu ve bu sezonki ülke puanımız 4.0a yükseldi.

Belçikada Anderlecht yine kaybetti,Zulte kazandı.Böylece 0.4 puan kazandılar.

Hollanda takımları Feyenoord ve Vitesse kaybetti.Bu haftayı da puansız geçtiler.

Ukraynada Shakthar ve Kiev kazandı,Zorya kaybetti.Bunun sonucunda hanelerine 0.8 puan eklediler.

Yunan takımları Oly ve Aek rakipleriyle berabere kaldılar.ülke puanlarına 0.4 eklemiş oldular.

#yönetimistifa
#dursunözbekistifa

Avrupada 5. hafta müsabakaları da tamamlandı.Bizi ilgilendiren takımların aldığı sonuçları yakından inceleyelim.

Öncelikle Türk takımları 1 galibiyet,2 beraberlik alarak ülke hanesine 0,8lik bir katkı yaptılar.Ayrıca Bjk gruptan çıktığı için ekstra 1 puanlık bonus geldi.Böylelikle bu seneki ülke puanımız 5,8e yükseldi.Son haftaya girilirken Konya ve Başakşehirin az da olsa AL gruplarından çıkma şansı bulunuyor.

Belçika ekipleri Anderlecht ve Zulge kaybettiler.Zulte kesin olarak elendi,Anderlecht ise son maçta deplasmanda Celtic'i en az 3-0la geçmek zorunda.

Ukrayna takımları Shakhtar,Kiev ve Zorya maçlarından yenilgiyle ayrıldılar.Donetsk yoluna en kötü Alde devam edecek.Kiev gruptan çıktı.Zoryanın ise gruptan çıkma şansı halen mevcut.

Hollanda temsilcilerinden Feyenoord kaybetti,Vitesse ise berabere kaldı ve ülke puanlarına 0.2lik katkı yaptılar.İki takım da Avrupadan kesin olarak elendiler.

Yunan takımları Oly kaybetti ve Avrupadan elendiler.AEK ise berabere kaldı ve gruptan çıkma şansını sürdürdü.AEKin aldığı 1 puan ülke puanlarına 0.2lik katkı sağladı.

Güncel sıralama da şu şekilde:
UEFA Country Ranking 2018

Bizim 0.50 puanla veda ettiğimiz yılda bjk şimdiden 17 puan aldı tudora ve dursuna ne kadar sövsek az şu kadroyla 0.5 puan , bütün büyük maçlarda rezil top oynamak ve hala görevde tutmak , arkasındayız demek , 3 puan öndeyiz ne olacak demek Allah belanızı versin tudor ve dursun.

Bizim 0.50 puanla veda ettiğimiz yılda bjk şimdiden 17 puan aldı tudora ve dursuna ne kadar sövsek az şu kadroyla 0.5 puan , bütün büyük maçlarda rezil top oynamak ve hala görevde tutmak , arkasındayız demek , 3 puan öndeyiz ne olacak demek Allah belanızı versin tudor ve dursun.

UEFA gruplarında 6/6 yapsan da 17 puan alamayacaktın ki,bu aşamada ŞL'de daha fazla puan geliyor.Rakibin başarısı beni de rahatsız ediyor da,bu bizim yönetimin suçu değil ki tamamen.

UEFA gruplarında 6/6 yapsan da 17 puan alamayacaktın ki,bu aşamada ŞL'de daha fazla puan geliyor.Rakibin başarısı beni de rahatsız ediyor da,bu bizim yönetimin suçu değil ki tamamen.
Ben yönetimin hatasi olarak görüyorum ama sadece bu sezona bakarak degil.
Gecen sezon az para harcanmadi.
O paralar daha mantikli harcanip basimiza bir Teknik Direktör getirilseydi, Riekerink ve Tudor bunlari gecelim lütfen, belki de bu sezon Sampiyonlar Liginde oynayan biz olacaktik.

Başakşehir bencillik yapmayıp tam kadro çıksaydı onlar da çıkacaktı gruptan. Gruptan çıkmamaları tamamen kendi seçimleriydi. (henüz daha kesin değil tabii ama zor)

Bjk den banane biz ilk turda elendik ben ona kızıyorum 5 yıl boyuncada kızarım 5 yıl etki edicek bu 0.5 puan

Maalesef bir benzeri 2014-2015'te de oldu men aldığımız sene de.Tam durumu toparladık 3. torbayı garantiledik 2'ye oynarız diyoruz arada batırıp eskiye dönüyoruz tekrardan.İstikrarlı bir şekilde 10+ puan topladığımız bir dönem sadece 1998-2002 arasıydı galiba.

Son dört yılda transfere 51,3 milyon Euro harcayan Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon gösterdiği performansla bu paranın yüzde 90'ını kasasına geri koydu.

Biz bu sezon 40 harcadık ama yok Tudor'a sabır, yok kendi takımını kurdu sezon sonuna kadar bekleyelim falan. İlk 3'e giremeyince görürüz sabretmeyi.

UEFA tüm zamanların(1955-2017)Avrupa Kupaları kulüp sıralamasını açıkladı.
47-Fb
51-Bjk
113-Ts

[TABLE="class: table d3-plugin dataTable no-footer DTFC_Cloned, width: 224"]

[TH="class: sorting_disabled, align: left"][/TH]

[TR="class: odd"]
1. Real Madrid (ESP)
[/TR]
[TR="class: even"]
2. Bayern (GER)
[/TR]
3. Barcelona (ESP)
[/TR]
4. Man Utd (ENG)
[/TR]
5. Juventus (ITA)
[/TR]
6. AC Milan (ITA)
[/TR]
7. Benfica (POR)
[/TR]
8. Porto (POR)
[/TR]
9. Liverpool (ENG)
[/TR]
10. Arsenal (ENG)
[/TR]
11. Dynamo Kyiv (UKR)
[/TR]
12. Ajax (NED)
[/TR]
13. Celtic (SCO)
[/TR]
14. Inter Milan (ITA)
[/TR]
15. Chelsea (ENG)
[/TR]
16. Anderlecht (BEL)
[/TR]
17. Rangers (SCO)
[/TR]
18. PSV (NED)
[/TR]
19. Atlético (ESP)
[/TR]
20. Galatasaray (TUR)
[/TR]
21. Dortmund (GER)
[/TR]
22. Lyon (FRA)
[/TR]
23. FCSB (ROU)
[/TR]
24. Panathinaikos (GRE)
[/TR]
25. Olympiacos (GRE)
[/TR]
26. Sparta Praha (CZE)
[/TR]
27. Valencia (ESP)
[/TR]
28. Crvena zvezda (SRB)
[/TR]
29. Rosenborg (NOR)
[/TR]
30. Paris Saint-Germain (FRA)
[/TR]
[/TABLE]

dOW087.png

1.Torba

Barcelona
Bayern
Man City
Napoli
PSG
Lokomotiv Moskova
Porto
Shakhtar

2.Torba
Real
Atletico
Juventus
Dortmund
Man Utd
Chelsea
Zenit
Schalke

3.Torba
Monaco
Liverpool
Valencia
Lazio
Brugge
Galatasaray
Inter
Leipzig

Seneye Şampiyonlar Ligi'nin durumuna baktım.Şu anda 3. torbada görünüyoruz ama elemelerden gelme ihtimali yüksek PSV,Olympiakos,Lyon,Benfica,Kiev ve UEFA Şampiyonu olması muhtemel Arsenal gibi takımların puanı bizden yüksek olduğu için 4.torbaya düşeriz gibi duruyor.

UEFA geçen sezon ŞL gruplarına direkt giden Hollanda ve İsviçre şampiyonlarını elemeye atıp,Şampiyonlar kotasını 5'ten 4'e,Şampiyon olmayanlar kotasını ise 5'ten 2'ye düşürmüş.(UEFA sırasındaki ilk 4 ülkenin ilk 4 takımına direkt yer açmak için)

2. olursak bu sefer 3 eleme oynuyoruz ve hepsinde seri başı değiliz.(Tudor iti sağ olsun)Yukardaki tabloda "League Path"ta görünen 8 takımdan ikisi olmaya çalışacağız.Baba takımlar pek yok ama sezon başı 6 maç bayağı zor ve yorucu olacak.

Son olarak 3.torba şansımız için Inter ve Leipzig'in ligde ilk 4'teki yerlerini korumalarını,Fularlılı Zenit'in 3.sıraya düşmesini ve UEFA'yı puanı bizden düşük veya zaten ŞL'de oynayacak bir takımın almasını temenni ediyorum.Bir de Brugge ile puanımız tamamen aynı.Bu durumda ne oluyor bilmiyorum alfabetik gidiyor herhalde.

dOW087.png

1.Torba

Barcelona
Bayern
Man City
Napoli
PSG
Lokomotiv Moskova
Porto
Shakhtar

2.Torba
Real
Atletico
Juventus
Dortmund
Man Utd
Chelsea
Zenit
Schalke

3.Torba
Monaco
Liverpool
Valencia
Lazio
Brugge
Galatasaray
Inter
Leipzig

Seneye Şampiyonlar Ligi'nin durumuna baktım.Şu anda 3. torbada görünüyoruz ama elemelerden gelme ihtimali yüksek PSV,Olympiakos,Lyon,Benfica,Kiev ve UEFA Şampiyonu olması muhtemel Arsenal gibi takımların puanı bizden yüksek olduğu için 4.torbaya düşeriz gibi duruyor.

UEFA geçen sezon ŞL gruplarına direkt giden Hollanda ve İsviçre şampiyonlarını elemeye atıp,Şampiyonlar kotasını 5'ten 4'e,Şampiyon olmayanlar kotasını ise 5'ten 2'ye düşürmüş.(UEFA sırasındaki ilk 4 ülkenin ilk 4 takımına direkt yer açmak için)

2. olursak bu sefer 3 eleme oynuyoruz ve hepsinde seri başı değiliz.(Tudor iti sağ olsun)Yukardaki tabloda "League Path"ta görünen 8 takımdan ikisi olmaya çalışacağız.Baba takımlar pek yok ama sezon başı 6 maç bayağı zor ve yorucu olacak.

Son olarak 3.torba şansımız için Inter ve Leipzig'in ligde ilk 4'teki yerlerini korumalarını,Fularlılı Zenit'in 3.sıraya düşmesini ve UEFA'yı puanı bizden düşük veya zaten ŞL'de oynayacak bir takımın almasını temenni ediyorum.Bir de Brugge ile puanımız tamamen aynı.Bu durumda ne oluyor bilmiyorum alfabetik gidiyor herhalde.

Şampiyon olsak bile eleme oynamadan katılamıyor muyuz seneye?

Üst Alt