UEFA'dan Galatasaray'a İyi Haber! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Galatasaray'a İyi Haber!

Cevap: UEFA'dan Galatasaray'a İyi Haber!

Tüh lan, bizimkiler için çok kötü haber, hemen beyin takımı toplanıp bekleyecek bir karar üzerine yoğunlaşsınlar.

busene flaş transferler bomba gibi patlaması gerekıyor inşallah hala avrupanın kararını bekliyor dercesine korkakca hareket etmezler sanki fener degilde biz şike yaptık transfer yapmıyoruz dany ve umut ş.ligi için alanıbilecek transferler hiç degil solbek sagaçık solaçık forvet transferlerini bekliyoruz başkan eger bonservisi olmayan adamları almak için bekliyorsak çok bekleriz biz:)

feneri kesin almıcaklardı bu kesin ama benim endişelendiğim bu salak tff yüzünden bizide yaklamaları

benim hiç kuşkum yoktu fbye ceza vermezler felan diye..

Mesajı Gönderen: Yeşil:cLink:0298044

Çokta fifi...

İsterse 150 yıl gidemeyelim Avrupa´ya..

İsterse amatörde‚ toprak sahalarda oynasın takımım.

Sarı-Lacivert formayı‚ meşe palamutlu armayı gördüğüm her an ben kulübümün yanındayım.

armadaki yesillik mese palamutuymus :D ben maydonos sanıyordum :D

Allah'ım sana şükürler olsun.Şimdi rahat kafa ile yönetimden transfer hamleleri bekliyorum. :) İyi ki varsın UEFA.İyi ki varsın Platini&Infantino. :f

Beklediğimiz haber sonunda geldi, sıra sende yönetim açıkla artık şu transferleri...

Üst Alt