UEFA'dan Galatasaray'a İyi Haber! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Galatasaray'a İyi Haber!

Cevap: UEFA'dan Galatasaray'a İyi Haber!

Fener zaten 1/2 hafta once resmi sitede bir aciklama yapmisti. Herkes Uefa'nin karari ne olacagini gorecek vs vs. Bugun de bu dogrulamis oluyor. Fener yonetimi zaten biliyordu ceza alacaklarini.

Buna ne guldum:

Angut:

Burada sorun ts nin kabulunun bu kadar erken karara baglanmis olmasi yoksa gs ninkinde bir sorun yok onlari almalari normal ve diger takimlarin hepsinin benzer sorunlari var.malum surecte adlari gecmesi bir kisminin mali kriterler sorunu falan filan.uefa ya gore problemsiz tek takim gs olsa anlarim ama ts nin yazisinin gelmesini cozemedim acaba uefa ligi ile ilgili daha mi toleranslilar sampiyonlar ligine gore

Hee Avrupa Liginde sike serbest :eek:

"uefa onay yazısının çıktısını alıp tff'ye mektup olarak yollamıştır belki kartuş bitmiş olmasın, bizimki de sonra gelecektir" diye yorum gelebilir hemen karşı taraftan hazırlıklı olun.

Ulan hala Milan eksi puan aldı yine gitti avrupaya diyor angutlar :D

Burayı okuyan gerizekalı angutlar okumayanlara anlatsın.

Milan eksi puan alarak cezasını zaten kendi federasyonundan alıyor.Siz şike yapmanıza rağmen fenerasyon size ceza veremediği için UEFA ceza veriyor.

oley ya oleyy ŞAmpiyonlar ligindeyizzzz

5 sene şl maçı 2 senedirde avrupa maçı izleyemiyorduk

:D:D:D

Bu onay ne kadar dogru, birinin haberi varmi? UEFA sitesinde falan bulunulurmu? Yoksa ben hala medyaya guvenmiyorum...bizde bir kere timsaha yatalim diye boyle gaz verecek haberler cikartmalari olmayacak birsey degil.

Salı maçları Star Tv, Çarşamba maçları D-Smart diyorlar. Ama bazıları da, Galatasaray maçını her türlü yayınlarlar diyorlar..

INFANTINO'dan beste: Bu kadar yürekten çağırma beni, bir gece ansızın gelebilirim, hukuka inanmıyor ve ağlıyorsan, acımam seni de oyabilirim

Üst Alt