UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Men - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Men

Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Men

bence bu şike gözdağı yoksa uefa 200 bin euro ödenmemiş diye kulüpleri men etmez parasal yaptırım uygular normal şartlarda yanlışmıyım engin reyiz?

Valla Ozan reyiz bilemiyorum, Antep, Besiktas ve Bursa gibi borç bataganda olan çok külüp var Ispanya'da ondan biraz garipsedim..

iyi oldu iyi,artık anadolu kulüpleri yıldız oyuncularına karşılık astronomik ücret istemez..burunları sürtsün biraz..

UEFA tek tek tokadını vurmaya başladı..

Biraz mantıksız ama sanki toplu men gelmeyecek gibi bu tek tek menlere bakınca :) Seneye Avrupada oluruz.

bu takimlara men cezasi gelmesine neden olanlari ALLAH bildigi gibi yapsin yazik borca pislige batmayan takim kalmamis memlekette

uefa iyice bilendi bize

aynen oyle ozelikle Bursaspor'a verilen ceza fuzuli yere verilmis gibi geldi bana, gerçi bu cezalar UEFA bize birsey yapamaz diyenlere kapak oldu ama yinede uzucu o YD birgun bunlarin bedelini oder elbet, duyduguma gire Fikret Orman çok uzulmus yikilmis adam

tupcu sagolsun ..

UEFA, istekleri yerine getirilmediği takdirde her saat başı bir takımı Avrupa'dan men etmeye devam edeceğini açıkladı...

Zaytung.

:lol: :lol:

oha noluyo lan

bi 5dk girmedik nete bu sefer bursayıda almışlar içeri

Bize yani Bursaspor'a verilen cezanın sebebi mbesuma olarak gösteriliyor. Herkes inanmış cidden. Adamın parası ödendi. Geç ödendiği için bir dava kalmıştı, o da bugün görüldü. Dünya'da eşi benzeri yok. Kesin dönecektir karar. Böyle bir şey olmaz, olamaz. fenerbahçe denen kulüp yüzünden tüm Türk kulüpleri ceza çekiyor. Bizim bu süreçte böyle bir ceza almamız komediden başka bir şey değil.

Üzüldüm Ziya. Taraftarınızı ayrı tutuyorum çünkü bize yapılan adilikleriniz mevcut. Ancak genel hoca-başkan ve karakter olarak saygı-sevgi besliyorum. Umarım zaman içinde bu hissiyat kaybolmaz bilakis artar.

UEFA umarım bu cezayı geri çeker vs...

Açılışı,çok ağır yaptılar.Devamı da çok kötü olacak.

Bu verilen cezalar şunu gösterdi.Ülke olarak tamamen banlanmayacağız.

Bazı sebeplerden ötürü Bursa Antep gibi takımlar,

Şikeden ötürü de fb ve türevleri şutlanacak.

Beter olsunlar.Keyifle izliyorum :asd:

Valla UEFA kirbaci eline aldi kücükten vurmaya basliyor,tüm ülkeye ceza verecek olsaydi böyle cerezlerle ugrasmaz 5 yili hasirttt diye ülke futboluna gömerdi.Siradaki hamlenin direkt fenere ve hatta trabzona gelmesini bekliyorum.BJK yi anlarim ama Bursaya böyle kücük bir olaydan men geliyorsa fenerin,trabzonun ben kolay kolay bu isten siyrilacagini sanmiyorum.UEFA türk futbolunu karsisina almaz,siralamada altinci ülkeyiz,ceza falan vermeyecek diyenlere he he öyle diyip geciyorum artik...

Financial Fair Play kuralini baya baya uyguluyorlar lan, Bursa ve BJK güya Avrupa'da oynayacakti. Yerlerine kim gider acaba ? Fener'de yok zaten. Galatasaray ile Trabzonspor kesin gidiyor zaten, 3 Kulüp eklenmeli buraya.

Financial Fair Play kuralini baya baya uyguluyorlar lan, Bursa ve BJK güya Avrupa'da oynayacakti. Yerlerine kim gider acaba ? Fener'de yok zaten. Galatasaray ile Trabzonspor kesin gidiyor zaten, 3 Kulüp eklenmeli buraya.

trabzon da banlanırsa, ş.ligine eskişehir gider :asd:

Eskişehir ve türevlerinin de şike soruşturmasında adı geçtiği düşünülürse Ş.Ligi kapısı ankaragücüne bile açılabilir :asd: hahahaha

Galatasaray ve Trabzon dışında kimse gitmez bu kadar basit.Diğer ülkelerden takım alırlar.İlla Türkiye'den takım alalım diye lig 7.'si olmuş takımı almazlar.

Galatasaray ve Trabzon dışında kimse gitmez bu kadar basit.Diğer ülkelerden takım alırlar.İlla Türkiye'den takım alalım diye lig 7.'si olmuş takımı almazlar.

Haklisin aslinda, zaten Türkiye'de temiz kulüp yokki bir Bursa var birde Trabzon bizden sonra. Bursa'ya ceza geldi, digerleri zaten pislik icerisinde. Sivasspor falan avrupaya gitse ne olur

Üst Alt