Ufuk Ceylan Galatasaray'da ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'da

ben verilen oyunculara takılmadım çünkü orkun aykut kıyası yaparsak aykutun gitmesini isterdim katılıyorum ama kalanda üçüncü kaleci olacak birde öyle düşünmek lazım. mehmet güvenle yaseride bir şekilde elden çıkarmak lazımdı burda işe yaradı ama benim tek takıldığım nokta niye birde bunların üstüne para veriliyor, bu üç oyuncunun üstüne para vermek çokta akıllı bir hamle değil, ama sezer içinde seneye söz alındığı söyleniyor umarım oda özer olayına benzemez. haldun abi direkt çakar ön protokolü ocakta :D

edit: scoutgs'deki turan abinin açıklamaları içimi rahatlattı şimdi

Arkadaşlar transferd eki şartların değişme sebebini de açıklıyorum, sonra 50 kere sormayın. Hani dün Aykut+para idi demeyin. Mesut Bakkal Orkun'u istemiş ve para yerinede Yaser+Mehmet'i tercih etmiş.

Bence çok iyi olmuş. Mehmet Güven'den de kurtulduk ona çok seviniyorum. Ayrıca Yaser'e bonservis ödenmedi, Güven zaten altyapıdan birşey olamayacağı belliydi son olarak tam hatırlamıyor olsamda Orkun'a da bonservis ödenmedi diye biliyorum. Adam bedavaya geldi gibi birşey. Hatta karlı bile olabiliriz zira bu 3 oyuncunun maaşlarını da düşmek gerekir. Hayırlı olur inşallah.

Eğer Ufuk için cazip bir teklif sunmazsanız onun imza atmadan Manisaspor'da oynayacağınımı düşünüyordun ? Eğer Galatasaray Ufuk için son teklifini yapmamış olsa 1 hafta sonra imza atıp takımla antrenmanlara çıkardı Ufuk.

Ayrıca verdiğin 3 oyuncunun yıllık ücretlerinden de kurtuldun ve üstüne para vermedin. Bana sorarsan harikulade bir transfer olmuştur.

Bunları 5 kişi yazdı ama arkadaş görmezden geliyor.

3995__225ufukceylan-gsda.jpg

Hayırlı uğurlu olsun Ufuk Ceylan. Bence böyle bir hamle gerekiyordu. Çünkü Taffarel ve Mondragon sonrası kalemizde maalesef sorunlar yaşadık. Ayrıca Leo Franco bizden ayrıldıktan sonra sağlam bir kaleciye ihtiyacımız vardı. Bu anlamda Ufuk'a gerekli şansın verilmesini temenni ediyorum. İyi bir kaleci olduğunu biliyorum ve umarım çok daha iyi bir kaleci olacaktır. Eğer önemli bir gelişim gösterirse ve üstün meziyetler kazanırsa kulübümüz 10 yıl boyunca kaleci sıkıntısı yaşamaz. Milli takımımız da. Ama bunun için Leo Franco döneminde tamamen yedek kalmaması, önemli süreler alması, bu şansın kendisine verilmesi gerekiyor. Ayrıca ileride yabancı kontenjanında kısıtlamalar yapılacak. Ufuk gerekli gelişimi gösterirse yabancı hakkımızı farklı bir bölgede kullanırız. Umarım klasik, alışılagelmiş Türkiye'den pek iyi kaleci çıkmıyor hegemonyasını kıran isim olur Ufuk.

Bence çok iyi olmuş. Mehmet Güven'den de kurtulduk ona çok seviniyorum. Ayrıca Yaser'e bonservis ödenmedi, Güven zaten altyapıdan birşey olamayacağı belliydi son olarak tam hatırlamıyor olsamda Orkun'a da bonservis ödenmedi diye biliyorum. Adam bedavaya geldi gibi birşey. Hatta karlı bile olabiliriz zira bu 3 oyuncunun maaşlarını da düşmek gerekir. Hayırlı olur inşallah.

Cok yerinde bir tespit..Tebrik ediyorum..Biz bu transferden karli bile ciktik

Türkiye kupası ve garantilenmiş grup maçlarında izleriz Ufuk'u. Leo Franco onun için büyük şans. Onun yanında yeteneklerini geliştirecektir.

Yahu isterse 10 kişi yazsın bu adamlar insan, futbolcu ve bizim geleceğimiz... Mal değiller ki ticari zeka ile bakıyorsunuz.

Sen demiyor musun, gelecek sene serbest kalacak adam için 3 oyuncu verilir mi diye? Ticari zeka ile bakmak değil midir bu?

Ayrıca o oyuncuların geleceğimiz olduğunu düşünmüyorum, yeterince şans buldular, hiçbiri Galatasaray seviyesinde oynayabileceklerini kanıtlayamadılar.

Yahu isterse 10 kişi yazsın bu adamlar insan, futbolcu ve bizim geleceğimiz... Mal değiller ki ticari zeka ile bakıyorsunuz.

Bn onlarda hiç bir gelecek göremedim. allah aşkına hangi maçta iyi oynadılar. Aydın da Serdar da Arda da hatta Emre Çolak da kendilerini gösterdiler takımda kaldılar. Öyle her genç takımda tutunamaz. Tutunmaları için özel çaba sarfetmeleri lazımdı. Şanslarını iyi kullanamadılar.

Bunları 5 kişi yazdı ama arkadaş görmezden geliyor.

Sen demiyor musun, gelecek sene serbest kalacak adam için 3 oyuncu verilir mi diye? Ticari zeka ile bakmak değil midir bu?

Ayrıca o oyuncuların geleceğimiz olduğunu düşünmüyorum, yeterince şans buldular, hiçbiri Galatasaray seviyesinde oynayabileceklerini kanıtlayamadılar.

Yahu Orkun'u yetiştiren biziz zaten. O kabiliyet olmasa yıllarca altyapıdan yükselir miydi?..

Neyse hayırlı olur inşallah.

Yahu Orkun'u yetiştiren biziz zaten. O kabiliyet olmasa yıllarca altyapıdan yükselir miydi?..

Neyse hayırlı olur inşallah.

Satıp geri aldık da neyse. Altyapıdan yükselemedi yani. Bağırması falan güzeldi ama öyle özel bir kaleci değil.

Ufuk'da baya potansiyel var, en basitinden fizik olarak mükemmel. Bekleyip görelim.

Biraz mantıklı bakarsanız çok iyi bir transfer yaptığımızı görürsünüz.

Bu adamların üstüne para versek bile 3 oyuncunun yıllık ücreti 1 milyon ancak eder. Kadro şişkinliği vardı ve buda ona bir nevi çare.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt