Ufuk Ceylan Galatasaray'da ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'da

bir transfer daha yapıldığı söyleniyor ... bir kaç blog da okudum haberi ...00:00 a kadar açıklanacak yazıyorlar .... varmı haberi olan renktaşlar ?

Yahu isterse 10 kişi yazsın bu adamlar insan, futbolcu ve bizim geleceğimiz... Mal değiller ki ticari zeka ile bakıyorsunuz.

Biraz profosyonel bakmak lazım olaya.Üç oyuncuyada yeterince şans verildi.Özelliklede sezon başı.Kullansalardı gönderilmezdi.Bende bir insan olarak acıyorum ama profesyonellikte duygusallığa yer yok.

1 altypıdan, 2 tane bonservissiz gelen 3 toplamda 3 gereksiz oyuncuyu(orkun belki iyi kaleci)

elden çıkardık ve yetenekli bi kaleci kattık kadroya.

Transfer işte böyle yapılır

yaserden ve mehmet güvenden bize topcu olmazdı zaten

orkunda ilk 11 oynayacağı bi yere gitmiş oldu...

süper transfer

Bi lafta Manisa başkanına-madem satıcaktın bu sabah niye abuk sabuk röportaj veriyorsun-

Resmi Açıklama Geldi Ufuk Ceylan Galatasarayda

Ufuk Ceylan Galatasaray'da

Kulübümüz, Manisaspor formasını giymekte olan milli kaleci Ufuk Ceylan ile 5 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Yeni oyuncumuz Ufuk Ceylan'a hoşgeldin diyor, sarı-kırmızı formala üstün başarılar diliyoruz.

Kulübümüz futbolcularından Yaser Yıldız, Mehmet Güven ve Orkun Usak, bonservisleriyle birlikte Manisaspor'a verilmiştir. Yine kulübümüz futbolcularından Necati Ateş'in sözleşmesi, karşılıklı olarak feshedilerek Antalyaspor'a transfer olmuştur.

Yaser Yıldız, Mehmet Güven, Orkun Usak ve Necati Ateş'e, bugüne kadar kulübümüze verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni kulüplerinde başarılar diliyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü

Ufuk Ceylan Kimdir

1986, İzmir doğumlu olan Ufuk Ceylan futbola Altay’da başladı. 2002 yılında Altay A Takımı’na yükselen Ufuk Ceylan, Altay forması ile ikinci ligde 2003-04 sezonunda iki, 2004-05 sezonunda ise altı maçta görev yaptı.

2006 yılında ise Manisaspor’a transfer olan genç kaleci ilk sezonunda iki maçta forma giydi. Takımının üçüncü kalecisi konumunda olan Ufuk Ceylan 2006-07 sezonunda Manisaspor’la 6 lig, bir de Türkiye Kupası’na maçına çıktı.

Ufuk Ceylan, 2007-2008 sezonunda ise Manisaspor’da birinci kaleci oldu. Manisaspor forması altında Turkcell Süper Lig’e çok iyi bir giriş yapan genç kalecinin, Liechtenstein ile oynanan Ümit Milli Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçında kolu kırıldı. Yaklaşık 3 ay sahalarda uzak kalan Ufuk Ceylan, o sezon 16 maçta takımının kalesini korudu.

Manisaspor’la 2008-09 sezonunda Bank Asya Ligi’nde mücadele eden genç kaleci, 30 maçta görev aldı ve takımının 1. lige çıkmasında önemli pay sahibi oldu.

U18, U19 ve U21 Milli takımları için toplam 38 kez davet alan Ufuk Ceylan, 11 Şubat 2009 tarihinde Fildişi Sahili ile oynanan özel maçta ilk kez A Milli Takımın aday kadrosuna çağrıldı. Bu maçta yedek bekleyen genç kaleci, Azerbaycan ve Fransa ile oynanan özel maçlarda da milli takım kadrosuna davet edildi.

https://www.galatasaray.org/

Son dakika golü diye buna denir :)

Hah şimdi oldu.. Resmi açıklama da gelmiş.. Hayırlı olsun.. :)

Resmi sitede farklı bir fotoğraf görünce Sercan diye heyecanlanmıştım ama ya :eek:

Bana mı diyorsun bilmiyorum fakat eve yeni geldiğimi belirteyim..

Ayrıca karşılığında ne verildiğine dikkat etmemiştim fakat şimdi baktım da gerçekten süper olmuş ya.. Bütün fazlalıklar gitmiş.. Gerçekten beğendim bu transferi.. Bir kere daha tebrik ediyorum transfer komitesini.. :)

Umarim takimda kendine yakisan bir yer bulur, ve Milli Takima kendisini gondeririz :) hayirli olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt