Ufuk Ceylan'a Tam Destek - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan'a Tam Destek

Cevap: Yeni Kaleci Şart

Zaten asıl sorun Orta saha ve forvet eksikliğinden.Zapata oynarsa yine bu bölgelerde yetersiz oyuncular oynayacak o yüzden Ufuk'a güvenmek zorundayız.

Ufuk'tan kurtulmaktan bahsediyor taraftar .Asıl kurtulmamız gereken futbol oynamayı bir kenara bırakıp , hakemlerle laf dalaşına giren Ayhan'ı bu takımdan yollamaktır.Onun arkasından Sarp , daha sonra Aydın , Barış , Zan , Aykut'dur.Ufuk ise Zapata'nın yedeği kalmalıdır.Tabii ki bunları yapabilecek yönetim olmadığı için Ayhan'dan bile önce Polat ve yönetiminin istifası olmalıdır.

Cevap: Ufuk Ceylan'a tam destek

Halen neyin destegi ya,adam sanki bütün maclarda iyi oynamisda bu macda kötü oynamis gibi yapmayin Allah askina.Bu ufuk icin en büyük sözü Hayri Cund söylemisti yanlis hatirlamiyorsam.Ne demisti hayri;

"ufuk,sanki kaleci kirmizi karttan atilmista,stoperlerden biri kaleye gecmis gibi duruyor kalede" iste ufuk u anlatmak yada anlamak istiyorsaniz bu söz herseyin özetidir,bu ufukdan kaleci falan olmaz,bizim takimin kalecisi hic olamaz.

Cevap: Yeni Kaleci Şart

İlk golden sonra izlemediğim için nasıl gol yedi bilmiyorum.İlk golden sonra direk maçı kapattım.Ayrıca demek istediğim her maç 7-8 pozisyon verirsek zaten gol yer.Sağlam bir takımda idare eder.En azından Zapata oynayacağına Ufuk oynasın.Yabancı kontenjanını heba etmeyelim.

2. golü görmemen iyi olmuş.:eek:Yabancı kaleci ile gitmemesini inan bende çok istiyoum ama bu Onur,Volkan gibi gerçekten güven verecek kalecilerle olmalı ,Ufuk boşa zaman kaybından başka birşey değildir.

Hatalı goller yemiş olabilir ancak ben yine de kaleci transferi ile yabancı kontenjanımızı daraltmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Zapata oynadıkça; Neill, Cana, Culio, Insua, Baros, Stancu, Kewell, Pino 'dan 1 'i tribünde, 2 si de yedekte oturacak.

Her kaleci bu tip hatalar yapar, Zapata hata yapınca ne olacak, o nu da gönderip başkasına mı döneceğiz?

bugün yediği golü gördüğümde hiç tepki vermedim sadece "rüyada mıyım?" diye sordum kendime.çünkü ben bile kaleci olmadığım halde o topa nasıl müdahele edilir biliyorum.yahu gelen top öyle mi karşılanır?adam kollarını aşağıdan yukarı doğru kapatacağına yukardan aşağı doğru kapatıyor sonucunda gördük nasıl gol yedi.hepsini geçtim o golü yedikten sonraki yüz halini görünce insan olarak içim acıdı :(

Bir Aykuta 10 sene sabrettik birde ufuğa sabrediriz..Ne varki..

Yönetim yatacak yeriniz yok...

Adnan Polat bir taraftar olatak sana hakkımı helal etmiyorum...

Yabancı kontenjanı kalkmadığı takdirde futbolu Galatasaray kalesinde bırakabilir.

Kaleye yabancı fuzuli..

hala kalede durabilir diyenlere, hakaret edici aşşağlayıcı sıfatlar söylemek isterdim ama durduk yere ceza almayayım.

Adam kaleci degil yahu bunu anlamak bu kadar zormu,Aslantepede bunu kaleye gecirsinler ilk hatasinda olay cikar stadyumda artik o seviyeye geldi.

Ufuk'a sürekli destek olalim diyenlerdendim.Hatta belkide sürekli zamana ihtiyacı var,adam ne yapsın her top kaleciyle karşıya karşıya diyenlerinde başında geliyordum ama bugun sondur.Bana söylediğim bütün lafları yedirttiği için teşekkürlerimi sunuyorum.

Son olarak gol yemeninde bir adabı vardır cidden.O yediği golü kimse açıklayamaz,yok defanstı, yok sert geldi,yok top sekti diye.Günah olur gerisi.

Bu taraftar Ufuk'a destek verir vermesine de Ufuk da Aykut'ta biraz dikkatlerini maça versinler o zaman. Bu nedir kardeşim altyapı kalecisini de koysak o çocuk da bu kadar golü yer zaten. Hatalı golü anlarım açı kapatamazsın tam dışarı yumruklayamazsın hatalı çıkarsın falan filan... Ama 40 metreden gol yemek nedir be ayıp denen birşey var. Ben bu kalecinin nesine güveneyim şimdi? Hadi ben güvendim ben televizyonun başındayım önünde duran arkadaşları nasıl güvenecek? Gerçi onların da birşey söylemeye pek hakkı yok ya neyse.

ulan şunu taa aylar öncesinde söyledim abi bu adamda umut yok diye aykut ufuktan vazgeçelim gerekiyorsa tüm transfer bütçemizi iyi bir kaleciye harcıyalım dedim ama tepki aldım. Ya abi bi takım kalecisinden başlar. Kimse bana Barcelona valdez örneği veripte moralimi bozmasın. Ulan valdez borumu Barcelona borumu.

Şezon başında misiyi transfer edeceğimize o paraya iyi bir b düzey bir kaleci alsaydık şu an en azından 15 puan fazlamız olurdu.

Defansta felan sorun yok kardeşim Türkiyenin en iyi defansı bizde sorun kalemize giden her lanet topun gol olması. Tutturmuşlar Sevet savunma bilmiyormuş sabri defans gücü düşükmüş neill ağırmış insua kademe hatası yapıyormuş Hakan vurdumduymazmış Çağlar sakatmış Serkan tecrübesizmiş Cana nerde ne yapıcağını bilmiyormuş. Hee Hee siz biliyorsunuz zaten onlar bi bok bilmiyor. Bugün ilk yarı kalemize gelen iki top gol oldu. Her maç öyle oluyor zaten.

Şu oynadığımız tüm süper lig maçlarını izleyin maç 0-0 giderken kaleye giden ilk topta yediğimiz golleri görün. Açıkça söylüyorum Ufuk tan bi b.k olmaz. Adamda kaleci diyecek özellik üçüncü direkmiş gibi .

Şu başlığı değiştirenlerede hiç birşey söylemiyorum. Kendi başınıza berin desteği. Arenada çıkacağı ilk maçta kafasında kırılan koltuklarla hastanede de destek verirsiniz adama.

Üst Alt