Ufuk Ceylan'a Tam Destek - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan'a Tam Destek

Cevap: Ufuk Ceylan'a tam destek

Hesap numarası yokmu herkes para yatırsın,Ufukta bu takıma uğramasın. Yoksa başka türlü bu başlığa uygun içerik yazmak zor. Antu gibi 15 te 15 başlıklarıda açarız yakında :)

Bir kaleci takim yarisidir derler bosuna dememisler.Bu adamin kacinci hatasi takimi yakmasi ,resmen ben kaleci degilim benim kalede ne isim var diye bagiriyor .Artik sinir katsayimiz iyice yukseldi ,bu Adnan Polat geldi geleli Galatasarayin butun degerleri alt ust oldu.Takimin,kulubun bu hale gelecegi Monfragonu cok para aliyor diye gondermelerinden belliydi.Adamlarin zihniyeti ,futbola bakis acilari bugunlere gelecegimizin habercisiymis.

Tam destek beyler yapmayın ya:) Hala ayhanı mustafayı oynatan hagiye tam destek misimovici sebepsiz yere kadro dışı bırakan hagiye tam destek. her maç saçma sapan goller yiyen ufuğa tam destek kalede emanet gibi duran ufuğa tam destek..

Hep destek tam destek, 10 sene sonra dunyada 1 numara olur bu kaleci :)

Top cok pis sekmis ama. Bu golu Cech de diyor

Leo Franco'nun yediginin bir izahi var en azindan,bu nedir arkadas .Kac ulke televizyonunda komedi diye yillarca gosterilir ,ayip denen bir sey var.Ama yemin ediyorum vederson vurdugu an aklimdan gecti bu ok.z alirmi bunu acaba diye...

Ben kaleci olsam, bu golller yesem, üstüne hiç de kurtaramasam utanırım futbolu falan bırakırım.

Karpuz antremanı yaptırmak lazım.

zapata yaptırır

zapata%2B1.JPG

Dün'den sonra artık 6 milyar insan destek olsada fayda etmez bi daha göremeyiz ufuk'u aman ne üzüldüm ne üzüldüm...

UFUK'un bu hale gelmesinin tek sebebi malesef taraftar...

Galatasaray'ın kalesini korumak kolay değil ama biz ufuk'a o güveni ve desteği malesef veremedik...

herkez (!)zapata'ya güvenerek ufuk'a yükleniyor ama ufuk hala bu takımın en iyi kalecisi...

Galatasaray'ın kalesini korumak kolay değil ama biz ufuk'a o güveni ve desteği malesef veremedik...

herkez (!)zapata'ya güvenerek ufuk'a yükleniyor ama ufuk hala bu takımın en iyi kalecisi...

şahin sende ilgincsin ha.) hep senle ters düsüyoruz. bu adamın durusu bile kalecilikten bi haber. asla iyi kaleci olamaz..

şahin sende ilgincsin ha.) hep senle ters düsüyoruz. bu adamın durusu bile kalecilikten bi haber. asla iyi kaleci olamaz..

manisadaykan öyle demiyoduk ama...

o zaman çok iyi hatırlıyorum burda yazılanları...

gelirse kalemiz 10 yıl güvende olur deniyordu...

ne değişti...

dünkü yediği golün kötü kalecilikle veya iyi kalecilikle alakası yok...

tamamen talihsizlik... çocuk hep tedirgin, kendine güveni yok...

Dün yediği golün kesinlikle bir affı yok,topu elinden kaçırırsın,yumurtlarsın falan bunlar kalecilerin başına gelebilcek hatalar ancak o topu tutmaya çalışma şekli dünyanın hiçbir yerinde yok geriye yatıp avuç içiyle uzaktan gelen bir top karşılandığı hangi ligde görülmüş?

Ama yinede rezilsin Ufuk,kepazesin Ufuk demeyeceğim.Ne de olsa Galatasaraylısın,her yaptığın kabulümdür. !

Adam önünden geçerken umrunda olmayan,takımı satan topçuları da görüyor bu gözler.

Ya Allah askina, taraftar ne yapsin, daha nasil destek versin?

1.5 yildir brak puan kazandirmayi, 2-3 güzel kurtarisi bile olmayan adama simdiye kadar dayandi bu taraftar.

Adamin yedigi hemen hemen her golde öyle yada böyle hatasi oluyor, taraftar simdiye kadar bile müthis dayandi be, siz ne diyorsunuz.

Yahu nasil taraftarmis sebep, ilgincsiniz valla. Ufugun 1 dk isliklandi, o maci simdi hatirlamiyorum ama baskada olmadi isliklandigi.

Öyle bi sucladin ki taraftari, sanki her mac onu islikladi, yuhaladi.

Taraftar üzerine düseni yapti, 1.5 yil sans verdi ama adam 2-3 güzel kurtaris bile yapamadi ki, taraftar arkasinda dursun.

Yeter artik.

Bugüne kadar türk kalecilerimizn arkasındaydım ama dünkü yediğimiz gollerden sonra Ufuk bnm için bitmiştir artık Zapata'YI Bekleyip göreceğiz o nsl çikacak :)

Üst Alt